Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshop'ui III

QUOTE(Chera @ 2009 07 19, 11:36)
as jau kokius 6 metus prie PS sedziu ir dar vis mokausi  mirksiukas.gif  KANTRYBES !!!

Visiskai tau pritariu thumbup.gif be kantrybes cia niekaip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2009 07 19, 19:51)
Visiskai tau pritariu  thumbup.gif  be kantrybes cia niekaip  4u.gif

juolab kad zinojimo neuztenka, reikia praktikos 4u.gif sekmes mokinancioms
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 07 19, 20:24)
juolab kad zinojimo neuztenka, reikia praktikos  4u.gif  sekmes mokinancioms

tep tep drinks_cheers.gif nes atrodo, kai skaitai, viskas ir aišku. o kai pradedi daryt ką nors.. bac ir nesigauna. šiame reikale tik praktikos ir dar kartą praktikos smile.gif
Atsakyti
o is kur jus ta fotosopa gaunat?? gal yra kur parsisiusti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 07 20, 11:32)
o is kur jus ta fotosopa gaunat?? gal yra kur parsisiusti?  g.gif

pasižiūrėk ČIA
Atsakyti
Laba diena , reikia jusu pagalbos, draugei reik skubiai vestuvems sampanui etikeciu, o as tik krikstynu turiu,ir siaip baliams, o perdaryt nemoku dar... zinau kad cia buvo ju , bet va kaip paciai nereikejo tai neisissaugojau, doh.gif bukit geros, gal kas galit kokia imest, buciau labai dekinga... 4u.gif 4u.gif 4u.gif as pati naujoke su photoshopu, o tai jai pati padaryciau, bet dar neismokus.... galiu tik i sablonus photo idet ir parasyt ka nors... blush2.gif verysad.gif aciu uz pagalba, as kaip pramoksiu , pazadu pasidalinsiu su jumis taip pat... ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gerty1 @ 2009 07 20, 16:24)
Laba diena , reikia jusu pagalbos, draugei reik skubiai  vestuvems sampanui  etikeciu, o as tik krikstynu turiu,ir siaip baliams, o perdaryt nemoku dar... zinau kad cia buvo ju , bet va kaip paciai nereikejo tai neisissaugojau,  doh.gif  bukit geros, gal kas galit kokia imest, buciau labai dekinga...  4u.gif  4u.gif  4u.gif as pati naujoke su photoshopu, o tai jai pati padaryciau, bet dar neismokus.... galiu tik i sablonus photo idet ir parasyt ka nors... blush2.gif verysad.gif  aciu uz pagalba, as kaip pramoksiu , pazadu pasidalinsiu su jumis taip pat... ax.gif  smile.gif

Kazkada buvau idejus tokia etikete sampanui. Jei tinka tai kaip ja parsisiusti rasi cia
Tam puslapyje paspaudus ant nuotraukos ji pasididins ir bus aiskiau matyti tekstas.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simsi: 20 liepos 2009 - 15:42
[quote=simsi,2009 07 20, 14:41]
Kazkada buvau idejus tokia etikete sampanui. Jei tinka tai kaip ja parsisiusti rasi cia
Tam puslapyje paspaudus ant nuotraukos ji pasididins ir bus aiskiau matyti tekstas.

Aciu jums labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes.
Šitoje forume skiltyje esu naujoke, bet gal nesupyksite, jei paprašyciau.... ax.gif

Gal kas turite seimos medį - paveikslelį, kur dėtusi trys nuotraukos... mamytes, tevelio ir vaikucio... iš anksto dekoju... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Driskyte @ 2009 07 20, 19:14)
Sveikos mamytes.
Šitoje forume skiltyje esu naujoke, bet gal nesupyksite, jei paprašyciau....  ax.gif

Gal kas turite seimos medį - paveikslelį, kur dėtusi trys nuotraukos... mamytes, tevelio ir vaikucio... iš anksto dekoju...  4u.gif

Nu,nu,nu nono.gif nono.gif schmoll.gif o paveizėjei pavyzdžiui,kad ir 45 puslapyje? ar iškarto tiesiog prašai ir tiek??? manau nėra gražu nepervertus lapukų prašyti,nesakau kad gaila,gink die ne,bet juk nesunku pasiv artyti,, mirksiukas.gif
http://i26.tinypic.com/2hpm2jb.jpg
čia MAMA,TĖTIS IR AŠ ,dėkavok Sandritai-čia ji mums parūpino šitų gerų dalykėlių 4u.gif aš tik perkeliu tą patį : )))
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti