Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshop'ui III

QUOTE(Minnra @ 2009 04 23, 15:01)
Labutis
Sitos temos tiesiog nuostabios. Perziurejus esu visas, bet gal praslydo pro akis.

Man reiktu pinigu sablonu, kur galeciau ideti savo veida, nes einame i vestuves ir noriu tokiais pinigais papirkinet
Aciu is anksto

Papildyta:
dar noreciau paklausti, nes pamokeliu tema baigta, tad neturiu ko paklausti, kaip uzdeti vaikiukui angelo sparnus, kaip juos ten pakisti uz nugaros?


cia idejau pinigeliiu,bet gaila kad nepavyksta ikelti kad juos rodytu 4u.gif blush2.gif

http://rapidshare.co..._money.jpg.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frekenbok: 29 balandžio 2009 - 16:38
Gal galėtumėte padėti, kaip sukelti kelias nuotraukas į vieną langą. Vat kaip šitose nuorodose:
viena
antra
Žinau tik, kad kažkaip labai paprastai, susikeli į atskirus sluoksnius ir po to pertempi, bet man nesigauna. Gal žinote kokią nuorodą? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2009 04 30, 15:25)
Gal galėtumėte padėti, kaip sukelti kelias nuotraukas į vieną langą. Vat kaip šitose nuorodose:
viena
antra
Žinau tik, kad kažkaip labai paprastai, susikeli į atskirus sluoksnius ir po to pertempi, bet man nesigauna. Gal žinote kokią nuorodą? 4u.gif

Aš daryčiau labai paprastai, tik nežinau ar čia geriausias būdas.
Atsidarai nuotraukas photoshop'e. Tada susikuri naują langą (file>new) pagal kažkokius išmatavimus. Paspaudi ant kurios nors nuotraukos, tada Select>all,edit>copy. Paspaudi ant tuščio lapo edit>paste. Jei per didelė, spaudi edit>transform. Ir taip darai su visom smile.gif
Atsakyti
user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frekenbok: 01 gegužės 2009 - 11:57
user posted image user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image

nezinau gal jau ir buvo tokiu fonu, bet as tik vakar juos atradau blush2.gif
Atsakyti
as jau kaip pastebejot esu naujoke,tad noriu paterimo kur galeciau visko ismokti nuo pat pradziu.pirmas klausimas noriu prideti savo paveksliuka siame forume,bet...............vel nezinau nuo ko pradeti.aciu
Atsakyti
QUOTE(tacia @ 2009 05 01, 14:39)
as jau kaip pastebejot esu naujoke,tad noriu paterimo kur galeciau visko ismokti nuo pat pradziu.pirmas klausimas noriu prideti savo paveksliuka siame forume,bet...............vel nezinau nuo ko pradeti.aciu

Skaityti čia
Atsakyti
QUOTE(Frekenbok @ 2009 04 29, 18:30)
cia idejau pinigeliiu,bet gaila kad nepavyksta ikelti kad juos rodytu 4u.gif  blush2.gif

http://rapidshare.co..._money.jpg.html

unsure.gif man neatidao šitos nuorodos,rodo EROR verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(BEGALYBĖ @ 2009 05 03, 15:49)
unsure.gif man neatidao šitos nuorodos,rodo EROR  verysad.gif


user posted image


stai, jeigu tiks smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frekenbok: 03 gegužės 2009 - 15:46
mergaites, o gal turite kas nors sablonus buteliu etikeciu ir saldainiu? blush2.gif buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mavija @ 2009 05 04, 11:02)
mergaites, o gal turite kas nors sablonus buteliu etikeciu ir saldainiu?  blush2.gif buciau labai dekinga  4u.gif

parašykman į AŽ savo el.paštą įmesiu,,,, blush2.gif nes į čia nemoku
Atsakyti

Stai kokius sukuriau savo vyro gimimo dienai mirksiukas.gif


user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti