Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshop'ui III

QUOTE(jeg @ 2009 07 16, 12:57)
sveikos merginos. esu visiskai zalia photoschop'o pasaulyje,nzn kur eit kokiu programu reik ar dar kokio velnio,o taip noretusi pasigrazinti nuotraukytes  4u.gif . gal kas man pagelbutu ir mane pamokintu kaip kur ir ka daryt  4u.gif  ? kur randat tu visokiausiu foniuku ir visokiu kitokiu grozybiu?  blush2.gif  labai busiu dekinga jei kas man pagelbetu  4u.gif

parašiau tau až mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaitės,gal kuri turite gimtadienio kepurėlės šabloną? ax.gif
Atsakyti
Sveikos mergickos,
Parsisiunciau Photoshop'a,bet as ten nieko visiskai nesusigaudau blush2.gif ,gal kas galite padeti?Man reikia kokiu pamokeliu kur viskas nuo pat pradziu blush2.gif
Buciau dekinga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tyna4 @ 2009 07 18, 14:59)
Sveikos mergickos,
Parsisiunciau Photoshop'a,bet as ten nieko visiskai nesusigaudau blush2.gif ,gal kas galite padeti?Man reikia kokiu pamokeliu  kur viskas nuo pat pradziu blush2.gif
Buciau dekinga mirksiukas.gif

va čia yra laaaaabai ,laaaaaabai daug pamokėlių
http://www.mamosdien...forum.php?f=133
SEKMĖS sunglasses2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BEGALYBĖ: 18 liepos 2009 - 14:12
QUOTE(Tyna4 @ 2009 07 18, 14:59)
Sveikos mergickos,
Parsisiunciau Photoshop'a,bet as ten nieko visiskai nesusigaudau blush2.gif ,gal kas galite padeti?Man reikia kokiu pamokeliu  kur viskas nuo pat pradziu blush2.gif
Buciau dekinga mirksiukas.gif

paziurek www.mamosdienorastis.lt ir berods dar yra www.tindirindi.lt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chera: 18 liepos 2009 - 14:13
Photoshop pradmenys [žaliems]


http://imagination.l...d60ba7ecd303fc4
Atsakyti
Aciu mergickos wub.gif
Nu ka,eisiu mokintis mirksiukas.gif ,tik kazi,kaip man cia seksis g.gif .Tikiuos pasiseks ismokti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2009 07 18, 15:17)

nu joooo, čia jau taip gražiai papasakojo su visokiais šudukais lotuliukas.gif

ir dar nesigauna ir publikuoja, nu čia tai patinka doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Sandrita-: 19 liepos 2009 - 08:47
MAN TAI KAZKOKS KOSMARAS doh.gif turiu sparnelius ir vaikiuko foto, bet kai sudedu i viena kruva, tai sparnai kaip spygute, o vaiko tik galva matosi g.gif suvienodinu as tuos image size, bet sudukas gaunasi verysad.gif jau kelinta diena sedziu prie to photoshopo blink.gif gal as kokia pyppypyp atsiprasant, kad nesugebu
Atsakyti
QUOTE(zipkute @ 2009 07 19, 11:06)
MAN TAI KAZKOKS KOSMARAS  doh.gif turiu sparnelius ir vaikiuko foto, bet kai sudedu i viena kruva, tai sparnai kaip spygute, o vaiko tik galva matosi g.gif suvienodinu as tuos image size, bet sudukas gaunasi verysad.gif jau kelinta diena sedziu prie to photoshopo blink.gif gal as kokia pyppypyp atsiprasant, kad nesugebu

console.gif atsiusk per skype paziuresiu liepsnelee
Atsakyti
QUOTE(zipkute @ 2009 07 19, 11:06)
MAN TAI KAZKOKS KOSMARAS  doh.gif turiu sparnelius ir vaikiuko foto, bet kai sudedu i viena kruva, tai sparnai kaip spygute, o vaiko tik galva matosi g.gif suvienodinu as tuos image size, bet sudukas gaunasi verysad.gif jau kelinta diena sedziu prie to photoshopo blink.gif gal as kokia pyppypyp atsiprasant, kad nesugebu

as jau kokius 6 metus prie PS sedziu ir dar vis mokausi mirksiukas.gif KANTRYBES !!!
Atsakyti
Iš kur ta kantrybė šiais laikais lotuliukas.gif Kai norisi čia ir dabar biggrin.gif ( aš čia pagal save mąstau) lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti