Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshop'ui III

O gal kuri kur nors matėt tokių rėmelių šeimos medžiui pasidaryti 4u.gif Labai reikėtų čia vienai giminės šventei, bet niekaip nerandu blush2.gif Gal kas galit padėti 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
noriu paklaust kai jus darot kalendorius pvz.A3 formato as noriu,tai kokie turi but ismatavimai ? g.gif
Atsakyti
Labas rytas, gal kas turi giminės medį, 3 kartų, labai labai skubiai reikia. aciu
gal galite atsiusiti į paulikuciai@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(j235 @ 2009 07 11, 00:47)
O gal kuri kur nors matėt tokių rėmelių šeimos medžiui pasidaryti  4u.gif Labai reikėtų čia vienai giminės šventei, bet niekaip nerandu  blush2.gif Gal kas galit padėti  4u.gif  4u.gif  4u.gif

parašyk el paštą ar skype atsiusiu 4u.gif
čiukumbukas išsiunčiau ka turejau, gal tiks kas 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, bet per dideli sad.gif
Atsakyti
dar išsiunčiau porą, tai padaryti galima kiek reikia tau žmonių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Princesse @ 2009 07 10, 23:35)
sveikos mielosios... seniai cia ebuvau visai pazyatmu veidu neberandu.  ax.gif  4u.gif  ir iskarto su pagalbos prasymu... Mano MB gimtadienis ant nosies noretusi kazkuo nustebint.. sampano etikete ir saldainej tai cia jau iasqu kad bus.. jam dar naujiena .. smile.gif o kas dar gero sitose photoshopo platybese vyksta??  4u.gif  blush2.gif

čia nelabai kas dalinasi naujovėm,manau čia labiau primena akciją "turi? duok: )))) o kiek metu sueina jubiljatui? gal ką paprotysiu,,, ax.gif
Papildyta:
notworthy.gif new_russian.gif yu.gif ok.gif ŠAUNULĖ SANDRITA D Ė K U I [COLOR=blue]
Atsakyti
sweikos mamytes gal kas turit diplomui,sampano ir saldainiam etikeciu susijusiu su krikstinom berniukiui?buciau labai dekinga pati pasigaminti dar perziopla 4u.gif 4u.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Nu jai turi tai ir duoda.. manau pinigu nekainuoja dalintis??? o jeigu visdelto gaila, tai ir neduoda.. 4u.gif siaip manau cia viskas photoshop, tai ne tik ka ideda bet ir paprasyt kazko galima.. bent jau visada cia taip buvo ..ir nemanau kad kazkas is esmes keitesi. o metu jam 31.. bet esme tame kad as pati kaip ir mokejau viska pasidaryt o dbr nebeturiu kolkas photoshop todel irprasau jusu pagalbos.. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(-Sandrita- @ 2009 07 11, 09:50)
parašyk el paštą ar skype atsiusiu  4u.gif
čiukumbukas išsiunčiau ka turejau, gal tiks kas  4u.gif



mano el.paštas j235@inbox.lt 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
xm, o kaip PNG ideti per radikal, bandau deti o man kaip jpg deda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerin: 11 liepos 2009 - 11:44
QUOTE(j235 @ 2009 07 11, 12:41)
mano el.paštas  j235@inbox.lt  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Labai labai AČIŪ, Sandrita notworthy.gif
Atsakyti