Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshop'ui III

Man atrodo www.fotki.com galima laikyti. Bent jau labai daug kas ten laiko, kiek as pastebejau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aquilatel @ 2009 07 07, 22:21)
Man atrodo www.fotki.com galima laikyti. Bent jau labai daug kas ten laiko, kiek as pastebejau  ax.gif

drinks_cheers.gif as ten laikau rolleyes.gif
Atsakyti
4u.gif
http://www.delfi.lt/...php?id=22995930
Pirma mazinimu banga mamoms.Nenusileiskim.
Atsakyti
QUOTE(aquilatel @ 2009 07 07, 22:14)
Nu va, pagal OPERA sokolado popieriuko ismatavimus turi buti gerai

user posted image

I sirdute isideda jusu vaikiuko nuotrauka.

Jei kas nores be to mano uzraso, kada pasventintas, sakykite. Apsizioplinau ir is karto nenuemiau. Dabar jau tingiu  blush2.gif


Sveiki, o jus negaletumete ant sio popierelio vietoj liepos 26d. parasyti 25d? Ir baznycia Kernaves ? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
as turiu toki klausimeli blush2.gif gal kas gali pamokyt kaip paciai susikurt saldainio popiereli? perziurejau pmokeles,kazkaip neradau,o gal nemaciau g.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
gal kam patiktu mano darbeliai?jei ka rasykite i až,lauksiu ax.gif blush2.gif
Atsakyti
gal kuri supermamyte gali pasidalinti saldainio sablonu bandysiu savo sukurti blush2.gif perziurejau praeita temute neradau doh.gif
Atsakyti
PAMOKĖLĖS-RĖMELIAI-PAVEIKSLĖLIAI-FONAI IR DAR VISKO DAUG RASITE UŽĖJĘ Į VISKAS PHOTOSHOPUI thumbup.gif
LAUKSIME JŪSŲ wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Airiduko mamyte: 08 liepos 2009 - 16:11
QUOTE(aukseliuke @ 2009 07 08, 12:50)
Sveiki, o jus negaletumete ant sio popierelio vietoj liepos 26d. parasyti 25d? Ir baznycia Kernaves ? ax.gif  blush2.gif



Galiu. Tik dar parasykit krikstynu laika ir vaikiuko varda. Nes saldainiu fabrikas pavadintas pagal vaikiuko varda smile.gif
Atsakyti
gal yra galinciu padeti man sumazinti saldainiu popieriuka is didesnio i mazesni photoshop'u, man vis nesiseka, nemoku doh.gif o taip reikia uz poros dienu, o gal yra galinciu uz mane ta padaryti, buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aquilatel @ 2009 07 08, 17:48)
Galiu. Tik dar parasykit krikstynu laika ir vaikiuko varda. Nes saldainiu fabrikas pavadintas pagal vaikiuko varda smile.gif


Dziugas 2009 07 25 4u.gif

dekui 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(E.M.I. @ 2009 07 08, 19:56)
gal yra galinciu padeti man sumazinti saldainiu popieriuka is didesnio i mazesni photoshop'u, man vis nesiseka, nemoku  doh.gif  o taip reikia uz poros dienu, o gal yra galinciu uz mane ta padaryti, buciau labai dekinga 4u.gif

o kam tu ji mazini? g.gif atsiprasau uz kvaila klausima blush2.gif

QUOTE(Airiduko mamyte @ 2009 07 08, 17:10)
PAMOKĖLĖS-RĖMELIAI-PAVEIKSLĖLIAI-FONAI IR DAR VISKO DAUG RASITE UŽĖJĘ Į  VISKAS PHOTOSHOPUI  thumbup.gif
LAUKSIME JŪSŲ  wub.gif


g.gif jei gerai supratau tai ten reikia dalintis savo kurtais remeliais ir t.t unsure.gif o jeigu as nekuriu tai ir jusu kurtu remeliu negaliu paziuret? verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sigasss: 08 liepos 2009 - 19:07