Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshop'ui III

QUOTE(aukseliuke @ 2009 07 01, 11:49)
o kaip parsisiusti? blush2.gif

Užeini ant paveikslėlio, dešiniu pelės klavišu išsirenki Save as ir įsisaugai kur nori pas save 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2009 07 01, 12:06)
Užeini ant paveikslėlio, dešiniu pelės klavišu išsirenki Save as ir įsisaugai kur nori pas save  4u.gif


aciu

nu blyn, uzejau ant paveikslelio ir man paspaudus desini klavisa duoda lietuviskai pasirinkti, tai as spaudziu issaugoti, bet po to man reikia i kur nors ideti, issaugo pvz worde, o is jo negaliu naudoti photoshopui, neatidaro g.gif

paaiskinkite man tundrai cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aukseliuke: 01 liepos 2009 - 11:35
Gal kas turit namie sokolada ir man galetumete ismatuoti jo ilgi ir ploti ax.gif Noriu daryti krikstynom sokoladui popieriuka, bet nezinau jo ismatavimu g.gif
Atsakyti
QUOTE(aukseliuke @ 2009 07 01, 12:30)
aciu

nu blyn, uzejau ant paveikslelio ir man paspaudus desini klavisa duoda lietuviskai pasirinkti, tai as spaudziu issaugoti, bet po to man reikia i kur nors ideti, issaugo pvz worde, o is jo negaliu naudoti photoshopui, neatidaro g.gif

paaiskinkite man tundrai cool.gif

oi,oi,oi doh.gif išsaugoti reikia ne kur nors programoje,o atskirame faile,tarkim ant deskopo pasidaryk naują folderį ir užvardink "fotošopui" ir kai spausi išsaugoti,tada nurodyk, tą folderį "fotošopui" mirksiukas.gif ir jei nori fotošopinio failo,žiūrėk,kad pabaigoje paveikslėlio užvardinimo butų png ar psd
Atsakyti
QUOTE(aukseliuke @ 2009 07 01, 12:30)
nu blyn, uzejau ant paveikslelio ir man paspaudus desini klavisa duoda lietuviskai pasirinkti, tai as spaudziu issaugoti, bet po to man reikia i kur nors ideti, issaugo pvz worde, o is jo negaliu naudoti photoshopui, neatidaro

g.gif o kaip galima worde issaugoti?
Atsakyti
Gal galit man padėt padaryti etiket ant sampano butelio? Neišeina man. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetookaz @ 2009 07 02, 13:50)
Gal galit man padėt padaryti etiket ant sampano butelio? Neišeina man. smile.gif

o kas tau nesigauna? nusistatyti formata ar ikelti foto?
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 07 02, 14:43)
o kas tau nesigauna? nusistatyti formata ar ikelti foto?

Formatas, sumažinu nuotrauką tada visa etiketė netelpa. Jei padidinu, tai vaizdas netelpa į etiketę.
Atsakyti
QUOTE(Inetookaz @ 2009 07 02, 14:47)
Formatas, sumažinu nuotrauką tada visa etiketė netelpa. Jei padidinu, tai vaizdas netelpa į etiketę.

nelabai suprantu kas tau nesigauna g.gif kur tau etikete netelpa? kai atsidarai sampano sablonus, tada atsidarau nauja layer (kur perkeli foto) po sablono etikete ir tada mazini arba didini foto - taip kad graziai tilptu i etiketes remeli rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 07 02, 15:11)
nelabai suprantu kas tau nesigauna  g.gif kur tau etikete netelpa? kai atsidarai sampano sablonus, tada atsidarau nauja layer (kur perkeli foto) po sablono etikete ir tada mazini arba didini foto - taip kad graziai tilptu i etiketes remeli  rolleyes.gif

O kaip sumažinti nuotrauką per photoshop'ą? Nes aš per kitą programą mažinu. Ir nlb gerai man gaunasi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetookaz @ 2009 07 02, 14:25)
O kaip sumažinti nuotrauką per photoshop'ą? Nes aš per kitą programą mažinu. Ir nlb gerai man gaunasi. smile.gif

Edit / Image Size
jei gerai atsimenu g.gif
Atsakyti
QUOTE(*CHOCOLADE* @ 2009 07 02, 15:44)
Edit / Image Size
jei gerai atsimenu  g.gif

Ačiū. Šeip ne taip pasidariau. Bet bandau padarysi saldainių popierėlius, tai niekaip... biggrin.gif
Atsakyti