Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshop'ui III

Dar vienas žydru fonu ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dEdRA: 26 birželio 2009 - 00:56
dEdRA labai grazus popiereliai bigsmile.gif idekit abu be niko mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal zinot, ar galima su photoshopu padaryti, kad raides atrodytu lyg svieciancios?
Atsakyti
QUOTE(aquilatel @ 2009 06 26, 14:33)
Gal zinot, ar galima su photoshopu padaryti, kad raides atrodytu lyg svieciancios?

Užrašai užrašą ir paspaudi STYLES. Prieš tai styles reikia parsisiųsti iš inerneto.
Atsakyti
QUOTE(dEdRA @ 2009 06 25, 23:18)
Jei tiks sakykit, nuimsiu savo nicką mirksiukas.gif

user posted image

abu labai gražūs thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif bet man "tundrai" nieko nebus, aš nesugebu su jpg dirbti, dar tie užrašai - be šansų ką nors pasidaryti cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti

Jei patinka sakik, sugalvosim ka nors lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gifuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerin: 26 birželio 2009 - 16:43
Sveikos, atsisiunčiau fotošopo brusherį, bet man per fotošopą jo nepalaeidžia. gal žinot kokį brušų tinklapį iš kur galima parsisiųst, kad veiktų? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Testify @ 2009 06 26, 20:54)
Sveikos, atsisiunčiau fotošopo brusherį, bet man per fotošopą jo nepalaeidžia. gal žinot kokį brušų tinklapį iš kur galima parsisiųst, kad veiktų?  bigsmile.gif

o kai naudojot photoshopa, brushus loadinot?
Atsakyti
[quote=Kerin,2009 06 26, 16:38]
Jei patinka sakik, sugalvosim ka nors lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Labai gražus smile.gif
beje , visoms merginoms , kurios dėl manęs aukoja savo laiką , didelis dėkui
4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Jūs nuostabios ir labai draugiškos blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo genovaite: 27 birželio 2009 - 04:49
QUOTE(*CHOCOLADE* @ 2009 06 26, 22:18)
o kai naudojot photoshopa, brushus loadinot?

Dar gali buti ir tai, kad ne visi brushai tinka visiems PS.... beveik prie kiekvieno brusho (kai siunti interneto) yra parasyta kokiai PS versijai tinka. Atkreipk demesi mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba diena .As su photoshopu dar tik mokausi todel nepykit jei kas netaip blush2.gif .Bet va cia kazkas kalbejo apie photo-mask.man labai patiko,gal turit graziu remeliu nuotraukoms.Niekur nerandu ax.gif .Arba nemoku ieskot blush2.gif .Gal man padetumet,buciau labai dekinga .Is anksto aciu labai.
Atsakyti
QUOTE(linete6 @ 2009 06 29, 14:19)
Laba diena .As su photoshopu dar tik mokausi todel nepykit jei kas netaip  blush2.gif .Bet va cia kazkas kalbejo apie photo-mask.man labai patiko,gal turit graziu remeliu nuotraukoms.Niekur nerandu ax.gif .Arba nemoku ieskot  blush2.gif .Gal man padetumet,buciau labai dekinga .Is anksto aciu labai.

cia laaaabai daug ieskok cia
Atsakyti