Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshop'ui III

QUOTE(Frekenbok @ 2009 06 23, 23:18)
ar tikrai pervertet visas temas, nes ir merginu darbu daug ir mano asmeniskai padarytu saldainiu popiereliu yra ikelta, netingekim ir truputi padirbekim(paieskokim), nes pirmoji tema tai yra tikrai viskas photoshopui, o dabar jau pavertem ar turit, man reikia, (nepriimkit asmeniskai)as cia visiems


Verčiau beveik visas temas ax.gif net akys išvarvėjo blink.gif ačiū už darbelius - prisirinkau, bet reikia būtent žydrame fone. Bet ačiū už patarimą , ieškosiu pirmos temelės, nes kaip minėjau nuo to ieškojimo gal ir pražioplinau pirmą temelę ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo genovaite: 24 birželio 2009 - 12:22
Galiu pasiulyti tik tokius na nelabai vestuviniai, bet su zydru ir melinu biggrin.gif

user posted image (sis darbelis skolintas) 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frekenbok: 24 birželio 2009 - 13:18
Labai ačiū už pastangas 4u.gif Gražūs popierėliai, bet man netinka blush2.gif Gaila, bet pati pasidaryti nemoku, tenka skolintis. Gal atsiras merginų , kurios padės ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(genovaite @ 2009 06 24, 18:46)
Labai ačiū už pastangas 4u.gif  Gražūs popierėliai, bet man netinka blush2.gif  Gaila, bet pati pasidaryti nemoku, tenka skolintis. Gal atsiras merginų , kurios padės ax.gif  blush2.gif

labux, nu pabandžiau aš pakavoti tuos visus ananasinus,,,, ax.gif bandyk žiūrėt ar tinka,jei ką galiu įmesti ir pdf formatu,galėsi tobulimt,,, http://i40.tinypic.com/23wno7q.jpg
Atsakyti
QUOTE(anze20 @ 2009 06 22, 22:16)
but faina  ax.gif  ax.gif  ax.gif

la,parašyk į AŽ savo el,pašto adresiuką,aš tau ten įmesiu,nes į forumą nemoku psd formato įdėti .,,,jei dar reikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(BEGALYBĖ @ 2009 06 25, 14:17)
la,parašyk į AŽ savo el,pašto adresiuką,aš tau ten įmesiu,nes į forumą nemoku psd formato įdėti .,,,jei dar reikia  ax.gif

o norejau pasiteirauti kokie ismatavimai turi buti saldainiu kaip juos darais?
Atsakyti
Labukas 4u.gif Noriu paklausti ar galima foną padaryti tarsi permatomą, na tokį kad būtų ne toks ryškus?
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2009 06 25, 18:00)
Labukas  4u.gif  Noriu paklausti ar galima foną padaryti tarsi permatomą, na tokį kad būtų ne toks ryškus?

galima biggrin.gif
reikia mažinti Opacity procentus
user posted image
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2009 06 25, 17:00)
Labukas  4u.gif  Noriu paklausti ar galima foną padaryti tarsi permatomą, na tokį kad būtų ne toks ryškus?

Sumažinti Opacity. Taip pat ir foną galima sušvelninti. Darai ant fono Dublicate layer ir mažini per Opaticy
user posted image
Atsakyti
QUOTE(BEGALYBĖ @ 2009 06 25, 11:20)
labux, nu  pabandžiau aš pakavoti tuos visus ananasinus,,,, ax.gif  bandyk žiūrėt ar tinka,jei ką galiu įmesti ir pdf formatu,galėsi tobulimt,,,  http://i40.tinypic.com/23wno7q.jpg


Aš galėčiau ir pati pasitaisyti, bet nemoku iš png formato - ( biški dar perkvaila tokiems dalykams) blush2.gif Vat jeigu būtų psd formatu - tai būtų viskas okei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2009 06 25, 19:02)
galima  biggrin.gif
reikia mažinti Opacity procentus
user posted image

Ačiū 4u.gif

QUOTE(Gitatuka @ 2009 06 25, 19:03)
Sumažinti Opacity. Taip pat ir foną galima sušvelninti. Darai ant fono Dublicate layer ir mažini per Opaticy
user posted image

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(genovaite @ 2009 06 23, 21:37)
Labas merginos, smile.gif
Labai reikia saldainiams popieriukų - vestuvėms melsvame ar žydrame fone ax.gif  blush2.gif  Gal galite padėti blush2.gif

Jei tiks sakykit, nuimsiu savo nicką mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dEdRA: 25 birželio 2009 - 23:30