Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshop'ui III

QUOTE(AudraB @ 2009 06 20, 23:01)
Labukas, gal kas galetu pagelbeti  blush2.gif
Noreciau nuotraukoje fona pakeisti, ar taip imanoma  ax.gif

priklauso nuo pacios nuotraukos ir norimo fono mirksiukas.gif siap su PS viskas imanoma,tik tobulai padaryti,daug igudziu reikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AudraB @ 2009 06 20, 22:01)
Labukas, gal kas galetu pagelbeti  blush2.gif
Noreciau nuotraukoje fona pakeisti, ar taip imanoma  ax.gif

žinoma įmanoma. Reikia pamatyti foto. Iškerpi reikiamą objektą ir įdedi į kitą foną.
Atsakyti
Klausiau kitoj temoj, bet dar ir cia uzklausiu ax.gif
gal kas galit prmint kaip reikia pasukti brush'us blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*CHOCOLADE* @ 2009 06 21, 09:21)
Klausiau kitoj temoj, bet dar ir cia uzklausiu  ax.gif
gal kas galit prmint kaip reikia pasukti brush'us  blush2.gif

mirksiukas.gif Parašiau čia
Atsakyti
Laba, gal kas zinot kur butu galima rasti idomesniu dezuciu sablonu (png formatu) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laura-p @ 2009 06 22, 12:22)
Laba, gal kas zinot kur butu galima rasti idomesniu dezuciu sablonu (png formatu)  ax.gif

4u.gif Buvau radus, man rods, kad materinstvo.ru
Atsakyti
ax.gif sweikutes kas gali padeti man labai reikia krikstinom brendzio etiketes sabloniuka busiu is anksto labai dekinga ax.gif ax.gif ax.gif ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(anze20 @ 2009 06 22, 18:17)
ax.gif sweikutes kas gali padeti man labai reikia krikstinom brendzio etiketes  sabloniuka busiu is anksto labai dekinga ax.gif  ax.gif  ax.gif  ax.gif  ax.gif  ax.gif

aš turiu etiketę konjakui,bet ji skirta 30-čio progai,bet galiu pabandyt perdirbti,,,tik nepažadu kad išeis ax.gif ,bet bandysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(BEGALYBĖ @ 2009 06 22, 21:24)
aš turiu etiketę konjakui,bet ji skirta 30-čio progai,bet galiu pabandyt perdirbti,,,tik nepažadu kad išeis  ax.gif ,bet bandysiu  mirksiukas.gif


but faina ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laura-p @ 2009 06 22, 13:22)
Laba, gal kas zinot kur butu galima rasti idomesniu dezuciu sablonu (png formatu)  ax.gif

pasižiūrėk va čia http://lenagold.ru/r...aper/korob.html manau rasi ko reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas merginos, smile.gif
Labai reikia saldainiams popieriukų - vestuvėms melsvame ar žydrame fone ax.gif blush2.gif Gal galite padėti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(genovaite @ 2009 06 23, 21:37)
Labas merginos, smile.gif
Labai reikia saldainiams popieriukų - vestuvėms melsvame ar žydrame fone ax.gif  blush2.gif  Gal galite padėti blush2.gif


ar tikrai pervertet visas temas, nes ir merginu darbu daug ir mano asmeniskai padarytu saldainiu popiereliu yra ikelta, netingekim ir truputi padirbekim(paieskokim), nes pirmoji tema tai yra tikrai viskas photoshopui, o dabar jau pavertem ar turit, man reikia, (nepriimkit asmeniskai)as cia visiems
Atsakyti