Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshop'ui III

QUOTE(viliuosi @ 2009 06 19, 11:00)
sakykit o brušus spalvotus galima padaryti? Jei galima gal kas gali parašyti kaip  4u.gif

Pasirenki norimą spalvą, tada imi brushą ir gaunasi spalvotas.
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2009 06 19, 12:50)
Pasirenki norimą spalvą, tada imi brushą ir gaunasi spalvotas.

Ačiū 4u.gif Paprasta, bet aš kai atsidarau naują langą (per New) spalvos dingsta, kai atsidarau per Open ką nors tada galiu spalvinti. Tai ir to užteks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2009 06 19, 12:06)
Ačiū  4u.gif  Paprasta, bet aš kai atsidarau naują langą (per New) spalvos dingsta, kai atsidarau per Open ką nors tada galiu spalvinti. Tai ir to užteks  thumbup.gif

RGB color turi būti. Visad pasirinki taip, pagal pavyzdį. Įmetu.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2009 06 19, 21:13)
RGB color turi būti. Visad pasirinki taip, pagal pavyzdį. Įmetu.
user posted image

ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
RGB naudojama skaitmeninių vaizdų skaidymui. CMYK kodavimas dažniausiai naudojamas spaudos darbams. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(***SuperBrunetė*** @ 2009 06 16, 11:21)
sveikos merginos,gal kuri galit paaiskinti kaip panaikinti fotkei daikta  g.gif  (nerandu pamokeliu )  blush2.gif
man reiktu nuo vaikucio veiduko panaikinti soskyte  biggrin.gif .busiu dekinga jei kas paaiskintu kaip tai padaryti ?

niekas negali man padeti verysad.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(***SuperBrunetė*** @ 2009 06 20, 19:45)
niekas negali man padeti  verysad.gif  blush2.gif

Aš žynau kad galima su Clone Stamp panaikint ,bet tai ilgas ir nuobodus darbas reikalaujantis kantrybės
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2009 06 20, 19:45)
Aš žynau kad galima su Clone Stamp panaikint ,bet tai ilgas ir nuobodus darbas reikalaujantis  kantrybės

as irgi buciau ta pati pasiulius g.gif
arba paimkit is kitos foto ir priklijuokit lupas, o su clone stamp pataisykit viska.
be jauciu nelabai kas gausis g.gif
Atsakyti
Labas vakaras noriu mamytei Joninem padaryt ant šampaniuko etikete bigsmile.gif radau ir pasiskolinau etikete tikiuosi nesupyks savininkas blush2.gif kaip pakesit vietoje Jonukui i Janinai gal kas turite pamokele išsisaugoje kaip tai padaryti 4u.gif Išanksto dekoju aciuks.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(giedryte1 @ 2009 06 20, 22:14)
Labas vakaras noriu mamytei Joninem padaryt ant šampaniuko etikete  bigsmile.gif  radau ir pasiskolinau etikete tikiuosi nesupyks  savininkas blush2.gif  kaip pakesit vietoje Jonukui i Janinai gal kas turite pamokele išsisaugoje kaip tai padaryti  4u.gif  Išanksto dekoju  aciuks.gif
user posted image

as tai pazymeciau ta dali su uzrasu ir su kibiriuku uzpilciau zalia pvz spalva ir uzsirasyciau ko noriu, arba su clone irankiu bandyt ant raidziu pievute klonuot....
Atsakyti
Labukas, gal kas galetu pagelbeti blush2.gif
Noreciau nuotraukoje fona pakeisti, ar taip imanoma ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AudraB @ 2009 06 20, 22:01)
Labukas, gal kas galetu pagelbeti  blush2.gif
Noreciau nuotraukoje fona pakeisti, ar taip imanoma  ax.gif

imanoma, tik abejoju ar gerai atrodys g.gif
matysis kad pakeista.
Atsakyti