Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshop'ui III

QUOTE(BEGALYBĖ @ 2009 06 17, 09:14)
oi,šito tai ir aš turiu-vai,vai kiek-kortelės ten tokios specialios,gali buti sveikinimams,gali buti ant stalo ,nurodomosios,rėmukų ir t,t, žodžiu jei reikia rašyk į el.paštą įmesiu,,, mirksiukas.gif


Labas, brangioji 4u.gif žinau kad tu visokių grožybių turi smile.gif Būk draugas , permesk man į paštą ( adresą juk žinai) ax.gif Matai juk mano mergina sumąstė ženytis blush2.gif
Vat kaip tik stalo kortelių ir ieškau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo genovaite: 17 birželio 2009 - 17:35
QUOTE(getaway @ 2009 06 16, 22:50)

QUOTE(genovaite @ 2009 06 17, 08:24)

ACIU ACIU
Atsakyti
labai visokiu graziu cia paveiksliuku esate prikelusios i ta puslpai www.radikal.ru o kaip is jo i kompa isikelt? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saullytia @ 2009 06 18, 11:02)
labai visokiu graziu cia paveiksliuku esate prikelusios i ta puslpai www.radikal.ru o kaip is jo i kompa isikelt? ax.gif

Atsistoji su pele ant paveiksliuko. Spaudi dešinį mygtuką ---> save as ir išsaugai kur nori kompe smile.gif
Tik iš to radikal.ru palauk, kol didelis paveiksliukas užsikraus smile.gif
Atsakyti
aisku, aciu. cia taip paprasta, o as galvoju gal cia kaip mandriai reikia kelt biggrin.gif
Atsakyti
sweikos maytes auksarankes gal zinot is kur gaut brendzio(susijusios su krikstynom) ir profesijos korteliu? smile.gif buciau dekinga
Atsakyti
QUOTE(anze20 @ 2009 06 18, 12:20)
sweikos maytes auksarankes gal zinot is kur gaut brendzio(susijusios  su krikstynom) ir profesijos korteliu? smile.gif buciau dekinga

tau brendžiui etikečių reikia? smile.gif
Atsakyti
man irgi reiketu etikeciu bet kokiu ir popiereliu saldainiams 4u.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif O kokį popierių naudojate etiketėms spausdinti? Kur perkate?
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2009 06 18, 15:06)
Laba  4u.gif  O kokį popierių naudojate etiketėms spausdinti? Kur perkate?

geriausiai tinka lipnus popierius,buna specialiai etiketėms skirtas,jis iškarto buna sukarpytas visokiais dydžiais.
Dar gerai gaunasi ir ant spalvoto popieriaus irgi buna lipnus,tik reikia,kad butu visai neryškus,tada gražus fonas gaunasi.Pirkti gausi bet kokioje ofiso prekių parduotuvėje ir neofiso,o kur raštines prekes prekiauja,knigynuose, buna tikrai mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos mergytės,man ir reiktu kokiu rėmeliu vestuviu tema.Būciau dėkinga jei kas i pasta permestų [COLOR=yellow] aaggnn4@gmail.com 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(BEGALYBĖ @ 2009 06 18, 15:11)
geriausiai tinka lipnus popierius,buna specialiai etiketėms skirtas,jis iškarto buna sukarpytas visokiais dydžiais.
Dar gerai gaunasi ir ant spalvoto popieriaus irgi buna lipnus,tik reikia,kad butu visai neryškus,tada gražus fonas gaunasi.Pirkti gausi bet kokioje ofiso prekių parduotuvėje ir neofiso,o kur raštines prekes prekiauja,knigynuose, buna tikrai  mirksiukas.gif

Kažkokio šiandien nusipirkau, bet ne foto, o paprasto lipnaus, galvoju ar gerai gausis kokybė. O jūs čia apie paprastą kalbate ar apie foto lipnų?
Atsakyti