Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshop'ui III

QUOTE(viliuosi @ 2009 06 16, 11:15)
Laba  4u.gif  Noriu pasidaryti koliažą tik niekaip nerandu kaip. Perskaičiau beveik visas rastas temas. Gal kas galit pagelbėti  4u.gif

aš koliažą ,tai darausi su PICASA ,nes kitaip irgi nemoku,o ten visai neblogai gaunasi,tik man nepatinka,kad negali pats išdėstyti foto kaip nori,o tai padaro programa,,, schmoll.gif va tas tai minusas ,o gal atsiras kas pamokys su fotošopu kaip pasidaryti,jei išvis galima su šia programa,atsiliepkit mokantys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(BEGALYBĖ @ 2009 06 16, 11:51)
aš koliažą  ,tai darausi su PICASA ,nes kitaip irgi nemoku,o ten visai neblogai gaunasi,tik man nepatinka,kad negali pats išdėstyti foto kaip nori,o tai padaro programa,,, schmoll.gif  va tas tai minusas ,o gal atsiras kas pamokys su fotošopu  kaip pasidaryti,jei išvis galima su šia programa,atsiliepkit mokantys    mirksiukas.gif

kolezui naudoju Photoscape programėlę thumbup.gif
Atsakyti
unsure.gif is kur apsisiusti Photoshop?
Atsakyti
QUOTE(BEGALYBĖ @ 2009 06 16, 11:51)
aš koliažą  ,tai darausi su PICASA ,nes kitaip irgi nemoku,o ten visai neblogai gaunasi,tik man nepatinka,kad negali pats išdėstyti foto kaip nori,o tai padaro programa,,, schmoll.gif  va tas tai minusas ,o gal atsiras kas pamokys su fotošopu  kaip pasidaryti,jei išvis galima su šia programa,atsiliepkit mokantys    mirksiukas.gif

Si PICASA ir aš darau, bet kažkaip noriu išmokti su photochopu ax.gif

Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2009 06 12, 11:41)
merginos gal kas turit remeliu krikstynoms berniukui? ieskojau neradau  doh.gif  blush2.gif


Kažkur tai turiu ir remelių ir kvietimų ir net saldainiams popieriukų. ax.gif Įdėčiau į forumą, bet bijau blink.gif kad gali apkaltinti plagijavimu, todėl jeigu reikia - parašyk į až, man tikrai negaila, galiu psidalinti smile.gif juolab, kad visus remelius ( rastus interneto platybėse) naudoju asmeniniams tikslams , tačiau pati pasidaryti nemoku - tenka skolintis blush2.gif
Atsakyti
Labas vakaras, gal kas turit ka nors su veziuku? remeliu, fonu ar klipartu?
Aciu
Atsakyti
QUOTE(Kerin @ 2009 06 16, 20:43)
Labas vakaras, gal kas turit ka nors su veziuku? remeliu, fonu ar klipartu?
Aciu


Ikeliu čia, tikiuosi rusaitės nesupyks,( ne tai kaip kai kurios lietuvaitės ( skaičiau jūsų plepesius)) nes naudosime remelius savo malonumui... 4u.gif


Vėliau įkelsiu daugiau, kažko tai blogai internetas dirba ax.gif smile.gif

Kažko tai nerodo - bandysiu dar
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo genovaite: 16 birželio 2009 - 21:46
QUOTE(Kerin @ 2009 06 16, 21:43)
Labas vakaras, gal kas turit ka nors su veziuku? remeliu, fonu ar klipartu?
Aciu

user posted image
vienas plūduriuoj smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo getaway: 16 birželio 2009 - 21:53
Labai atsiprašau blush2.gif nors ir geležinė mano kantrybė, bet šiandien turbūt nieko nesigaus g.gif
Atsakyti
Turiu prašymuką blush2.gif 4u.gif Gal kas turit rėmelių ar fonų vestuvių tema?
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2009 06 16, 22:44)
Turiu prašymuką  blush2.gif  4u.gif  Gal kas turit rėmelių ar fonų vestuvių tema?


Turiu labai daug, parašyk až smile.gif
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Kaip žadėjau , įkeliu remelius su vėžiukais ( gal tiks) smile.gif Visi šie rėmeliai pasiskolinti iš rusaičių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2009 06 16, 23:44)
Turiu prašymuką  blush2.gif  4u.gif  Gal kas turit rėmelių ar fonų vestuvių tema?

oi,šito tai ir aš turiu-vai,vai kiek-kortelės ten tokios specialios,gali buti sveikinimams,gali buti ant stalo ,nurodomosios,rėmukų ir t,t, žodžiu jei reikia rašyk į el.paštą įmesiu,,, mirksiukas.gif
Atsakyti