Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshop'ui III

Norėčiau paklausti kaip reikia pakeisti plaukų spalvą su fotošopu? 4u.gif
Atsakyti
O gal kas žinote, kaip pasidaryti etiketes šampano buteliui? Gal kas kokių naudingų nuorodų ar trafaretų turite?
Atsakyti
QUOTE(Vilma-Ieva @ 2009 06 14, 22:59)
O gal kas žinote, kaip pasidaryti etiketes šampano buteliui? Gal kas kokių naudingų nuorodų ar trafaretų turite?

o vienu puslapėliu atgal nematei šablono šampano etiketei-tenai labai geras rėmas padarytas GITATUKO -tereikia -pasididinti-parsisiūsti ir kaip aš sakau -įjunkti fantaziją ,,, rolleyes.gif ,dėk ką nori ir kiek nori-nori žalio fono-dėk,nori dar kai ko-dėk,,, lotuliukas.gif - žodžiu paveizėk vienu puslapėliu atgal mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma-Ieva @ 2009 06 14, 22:59)
O gal kas žinote, kaip pasidaryti etiketes šampano buteliui? Gal kas kokių naudingų nuorodų ar trafaretų turite?

šendiena dariau tipo šampano etikete.gavosi gimtadieninis linksmonadas. lotuliukas.gif
user posted image

tikiuos r_a_s_a nesupyks,kad parodžiau foto? ax.gif
Atsakyti
grazus linksmonadas thumbup.gif
Atsakyti
tikiuos r_a_s_a nesupyks,kad parodžiau foto? ax.gif
[/quote]

Vai, kaip ačiū, kad etikečių įkėlėte! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(BEGALYBĖ @ 2009 06 14, 22:05)
dėk ką nori ir kiek nori-nori žalio fono-dėk,nori dar kai ko-dėk,,, lotuliukas.gif  - žodžiu  paveizėk vienu puslapėliu atgal  mirksiukas.gif

Nebūtina tokios spalvos rėmelio pasilikti, galima pakeisti
user posted image pagal style (juos reikia parsisiųsti)
galima lengvai pakeisti

user posted image
Papildyta:
QUOTE(ycikas555 @ 2009 06 14, 22:20)
šendiena dariau tipo šampano etikete.gavosi gimtadieninis linksmonadas. lotuliukas.gif
user posted image

tikiuos r_a_s_a nesupyks,kad parodžiau foto? ax.gif

Atsakyti
nepykstu viskas gerai...tai jums aciu uz darbeli smile.gif
Atsakyti
QUOTE(r_a_s_a @ 2009 06 15, 14:30)
nepykstu viskas gerai...tai jums aciu uz darbeli  smile.gif

o, kaip šampano viršutinė etiketė? Man, rods ji parametrų neatitinka g.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif Noriu pasidaryti koliažą tik niekaip nerandu kaip. Perskaičiau beveik visas rastas temas. Gal kas galit pagelbėti 4u.gif
Atsakyti
sveikos merginos,gal kuri galit paaiskinti kaip panaikinti fotkei daikta g.gif (nerandu pamokeliu ) blush2.gif
man reiktu nuo vaikucio veiduko panaikinti soskyte biggrin.gif .busiu dekinga jei kas paaiskintu kaip tai padaryti ?
Atsakyti
Mano kurti remeliai, gal kam patiks 4u.gif

user posted image


user posted image

user posted image
Atsakyti