Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshop'ui III

QUOTE(BEGALYBĖ @ 2009 06 12, 12:10)
la,nekelk tu čia jokios foto,,,geriau kai kurios mamytės ar nemamytės paprašyk asmeniškai ,kad padarytų,geriausia  rašyk į AŽ ,o tada gal kokiu el,paštu susisieksit,,,,
o į šitą psl kelia rėmukus,fonus ir visa kita kas susije su foto šopu.
siūlau paskaityti va čia,tai  nuskaičiau pasisiūlymą,kad galėtų padaryti ką nors,,, http://www.supermama...?...3026&st=228  manau bandyk,turėtų padėti,,,  ax.gif
o ycikas manau labai nesupyks,kad jam naštelę užmetu,,, ax.gif ,,

jeigu tu prašai, tai žinoma padėsiu kuom galėsiu. naujas avataras fainas, atspindi tavo begalybe labiau. mirksiukas.gif ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Tai gal kas nors galetu pasidalinti tinkamo dydzio etiketes sablonu? Buciau be galo dekinga ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgutex @ 2009 06 12, 16:32)
Tai gal kas nors galetu pasidalinti tinkamo dydzio etiketes sablonu? Buciau be galo dekinga  ax.gif  4u.gif

parašyk į až savo skypa tada atsiūsi savo etiketes aš pamažinsiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo getaway: 12 birželio 2009 - 15:50
QUOTE(jurgutex @ 2009 06 12, 15:32)
Tai gal kas nors galetu pasidalinti tinkamo dydzio etiketes sablonu? Buciau be galo dekinga  ax.gif  4u.gif


Prašau

user posted image

Atsakyti
Aciu labai labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
O sakykit naujos temos apie pamokėles nėra ar aš tiesiog nerandu blush2.gif
Atsakyti
Jei galite atsakykite, kai parsisiunčiu iš interneto kokį nors paveikslėlį, jį išsaugau, o po to atsidarau su photochopu, man jis atsidaro labai mažas ir kai aš jį per image size pasididinu jis lieka toks išplaukęs, neryškus. Ką ne taip darau?
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2009 06 12, 23:54)
Labas  4u.gif
O sakykit naujos temos apie pamokėles nėra ar aš tiesiog nerandu  blush2.gif

Nera ax.gif
Papildyta:
QUOTE(viliuosi @ 2009 06 13, 10:49)
Jei galite atsakykite, kai parsisiunčiu iš interneto kokį nors paveikslėlį, jį išsaugau, o po to atsidarau su photochopu, man jis atsidaro labai mažas ir kai aš jį per image size pasididinu jis lieka toks išplaukęs, neryškus. Ką ne taip darau?

Kiek as suprantu,tai jei jau parsisiuntei maza pav.,tai jis toks ir bus,kai didini tai ir gaunasi isplaukes,neryskus.Siaip neverta labai mazu siustis.O tu pries issisaugodama pas save kompe palauki kol pav. pilnai uzsikraus?Nes pvz. kai is radikalo ka saugaisi reikia paspausti ant pav. ir palaukti kol jis issididins,tik tada saugotis kompe.Bet manau sita ir taip zinai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2009 06 13, 10:30)
Siaip neverta labai mazu siustis.

4u.gif taip, tikrai neverta
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2009 06 13, 11:30)
Nera  ax.gif
Papildyta:

Kiek as suprantu,tai jei jau parsisiuntei maza pav.,tai jis toks ir bus,kai didini tai ir gaunasi isplaukes,neryskus.Siaip neverta labai mazu siustis.O tu pries issisaugodama pas save kompe palauki kol pav. pilnai uzsikraus?Nes pvz. kai is radikalo ka saugaisi reikia paspausti ant pav. ir palaukti kol jis issididins,tik tada saugotis kompe.Bet manau sita ir taip zinai  4u.gif



QUOTE(Gitatuka @ 2009 06 13, 11:45)
4u.gif  taip, tikrai neverta

Ačiū. 4u.gif Gal galit pasakyti, kokio dydžio verta siųstis blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, kaip reikia į tuos baltus remus ikelti nuotraukas nesigauna doh.gif
http://img44.imagesh...328a1d46a3e.jpg

QUOTE(viliuosi @ 2009 06 12, 23:54)
O sakykit naujos temos apie pamokėles nėra ar aš tiesiog nerandu  blush2.gif

Nera unsure.gif bet galėtu buti nežinau kodel nera g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barby: 13 birželio 2009 - 22:43
QUOTE(Barby @ 2009 06 13, 23:41)
Sveiki, kaip reikia į tuos baltus remus ikelti nuotraukas nesigauna  doh.gif
http://img44.imagesh...328a1d46a3e.jpg
Nera  unsure.gif bet galėtu buti nežinau kodel nera  g.gif

naikini balta .iškerpi. paskaityk tame forume buvo aptrašyta kaip naikinti viena spalva.

Atsakyti