Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshop'ui III

QUOTE(egidara @ 2009 06 09, 15:58)
As tai jei tingiu kirpt isikeliu visus sparnus, o po to nereikalingus istrinu  ax.gif

drinks_cheers.gif sumanu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(egidara @ 2009 06 09, 16:58)
As tai jei tingiu kirpt isikeliu visus sparnus, o po to nereikalingus istrinu  ax.gif

man trinti sunkiau blush2.gif .geriau kirpti.
Atsakyti
Laba diena, gal kvailas klausimas bus, bet visgi paklausiu, jus dedat cia visai fainu remeliu bet jpg formatu rodo, o kaip imanoma tos remelius gauti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerin @ 2009 06 09, 23:49)
Laba diena, gal kvailas klausimas bus, bet visgi paklausiu, jus dedat cia visai fainu remeliu bet jpg formatu rodo, o kaip imanoma tos remelius gauti?  blush2.gif

turiu begales, galiu pasidalinti per skaipa.siustis gali iš intiko, ten ir kaip šieno pridrėbta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(getaway @ 2009 06 10, 08:04)
turiu begales, galiu pasidalinti per skaipa.siustis gali iš intiko, ten ir kaip šieno pridrėbta  4u.gif

Ash irgi turiu nemazai ax.gif ish intiko pastoviai kazko naujo siunciu, bet tiesiog ten kai kurios patiko ir noretusi butent tos remeles. O gal pas tave yra ka nors vinni puho tematika ir gimtadienio proga?
Nes vat sumaniau vaiko pirmo gimtadienioo nuotraukos sudeti i vinnipuho tematika tik pritrukau geru remeliu, kur ypac galima sudeti po keleta nuotrauku.
Busiu dekinga. 4u.gif

Jeigu kam reikia vaikishku remeliu, tai kreipkites, pasidalinsiu. Dar turiu keleta albumu vestuvinem foto.
Atsakyti
o gal kas nors turi graziu fonu ir klipartu krikstynu tematika? 4u.gif
Atsakyti
Norėčiau paklausti..
Kaip jūs apkerpate nuotraukas. (Nuimate foną) ?
Bandžiau kelis būdūs, bet niekaip neišeina lygiai viską padaryti.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dior @ 2009 06 10, 13:44)
Norėčiau paklausti..
Kaip jūs apkerpate nuotraukas. (Nuimate foną) ?
Bandžiau kelis būdūs, bet niekaip neišeina lygiai viską padaryti..  g.gif

Čia rašiau. Arba jei fonas vienos spalvos galima Magic Wand Tool (lazdele) pažymėti ir su Magic Eraser Tool (trintuku su zvaigzdele) panaikinti visai foną.
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2009 06 10, 14:49)
Čia rašiau. Arba jei fonas vienos spalvos galima Magic Wand Tool (lazdele) pažymėti ir su Magic Eraser Tool (trintuku su zvaigzdele) panaikinti visai foną.


Na, taip. Aš moku, bet man šonai vis dėl to kliūna.. Kaip juos šiek tiek išlieti ir gražiai įklijuoti į foną ?
Atsakyti
QUOTE(Dior @ 2009 06 10, 13:53)
Na, taip. Aš moku, bet man šonai vis dėl to kliūna.. Kaip juos šiek tiek išlieti ir gražiai įklijuoti į foną ?

Apdailinimui su teptuku Brush Tool >> Clear
user posted image
Papildyta:
Minkštumą teptuko reguliuojame čia:

user posted image

Spalvomis pažymėjau: rožinis minkštas, melsvas kietas.
Atsakyti
Pamaciau pas Gitatuka fotoshope ijungtas liniuotes ir iskilo klausimas kaip jas isijungti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgutex @ 2009 06 10, 15:31)
Pamaciau pas Gitatuka fotoshope ijungtas liniuotes ir iskilo klausimas kaip jas isijungti  blush2.gif

Per Rulers, va čia:

user posted image
Atsakyti