Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshop'ui III

QUOTE(vaivin @ 2009 06 08, 15:15)
na kad as jau  labai seniai dirbau su fotoshopu ir nelabai prisimenu kaip visa tai padaryti vakar atsisedau prie kompo ir viskas isgarave is galvos doh.gif

lotuliukas.gif nemanau,kad garas greit grįž,,,kiek suprantu ir išgaravo ne per vieną dieną,,, lotuliukas.gif lotuliukas.gif
tik prašau neįsižeisti,taip prajuokino pasakymas,," išgaravo viskas" sorry čia nei į temą,tiesiog,,, lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivin @ 2009 06 08, 16:15)
na kad as jau  labai seniai dirbau su fotoshopu ir nelabai prisimenu kaip visa tai padaryti vakar atsisedau prie kompo ir viskas isgarave is galvos doh.gif

pasizymek savo busima angeliuka ,tada spausk invers ,kad sukeistu pazymetas sritis (na ,kad busimas angeliukas liktu kaip ir nepazymetas ,o aplinka visa aplink ji liktu pazymeta). tada ikelk iskirptus sparniukus ir atiderisnk vieta ,kadangi tavo "angeliukas "liks nepazymetas ,tai sparniuku ant jo ir neuzdes ,o jie liks tik uz sonu ,tarsi uz nugarytes mirksiukas.gif tikiuosi supratai ,jei ka tai klausk dar kas neaisku , pasistenksiu gal dar kaip aiskiau paaiskinti smile.gif
Atsakyti
Sveikutės
Gal turite saldainių etikečių šablonus? ax.gif
Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2009 06 08, 12:08)
Jei turi kur susikelus savo darbelius,tai nukopijuoji nuoroda ir idedi nustatymuose,i savo parasa,kaip nuoroda  mirksiukas.gif



blush2.gif bet neišeina. o gal ne taip mane supratai? Aš noriu tokio kaip pas tave "Mano hobis"
Atsakyti
QUOTE(Kimine @ 2009 06 08, 21:04)
blush2.gif bet neišeina. o gal ne taip mane supratai? Aš noriu tokio kaip pas tave "Mano hobis"

O nuoroda ideti moki?Gal per az greiciau susirasytume?
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2009 06 08, 21:27)
O nuoroda ideti moki?Gal per az greiciau susirasytume?



Meginu blush2.gif manau pavyko
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2009 06 08, 22:27)
O nuoroda ideti moki?Gal per az greiciau susirasytume?


ir as noreciau suzinoti kaip cia jums pavyko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2009 06 08, 19:17)
pasizymek savo busima angeliuka ,tada spausk invers ,kad sukeistu pazymetas sritis (na ,kad busimas angeliukas liktu kaip ir nepazymetas ,o aplinka visa aplink ji liktu pazymeta). tada ikelk iskirptus sparniukus ir atiderisnk vieta ,kadangi tavo "angeliukas "liks nepazymetas ,tai sparniuku ant jo ir neuzdes ,o jie liks tik uz sonu ,tarsi uz nugarytes  mirksiukas.gif  tikiuosi supratai ,jei ka tai klausk dar kas neaisku , pasistenksiu gal dar kaip aiskiau paaiskinti smile.gif

d4kui pameginsiu prisiminti thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki,

o gal patarsit kaip ir is kur parsisiut fotoshopa? blush2.gif


aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Naira @ 2009 06 09, 10:09)
Sveiki,

o gal patarsit kaip ir is kur parsisiut fotoshopa?  blush2.gif
aciu  4u.gif


į google įrašyk adobe photoshop torrent ir išmes tau krūvą puslapių iš kurių tikrai parsisiūsi o šeip pasižiūrėk torrent.lt turėtų būt linkomanijoje kokioje, vienžo ne problema bigsmile.gif
Atsakyti
padekit nebesusigaudau g.gif atsisiunciu PNG formatu sparnus bet ju daug ant vieno lapo kaip man pasinaudot tik vienu g.gif iskirpti ? vaje gal ir durnas klausimas bet nezinau tik pradziamoksle as ax.gif na ir labai daug buna klip.atsisiusti ant vieno lapo o kaip pasinaudoti tik vienu is ju schmoll.gif su burtu lazdele nesigauna vis tai per daug pasizymi ,tai nedasizymi kur reikia doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo boruzele78: 09 birželio 2009 - 12:51
QUOTE(boruzele78 @ 2009 06 09, 13:40)
padekit nebesusigaudau  g.gif atsisiunciu PNG formatu sparnus bet ju daug ant vieno lapo kaip man pasinaudot tik  vienu  g.gif iskirpti ? vaje gal ir durnas klausimas bet nezinau tik  pradziamoksle as  ax.gif na ir  labai  daug  buna klip.atsisiusti ant vieno lapo o  kaip pasinaudoti  tik vienu is  ju  schmoll.gif

taip reikia iškirpt. jei neina atsiūsk man iškirpsiu. 4u.gif
Atsakyti