Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshop'ui III

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Sveikos, gal kas žinot nuorodą iš kur būtų galima parsisiųsti blakstienas, mano photoshop' e nėra. ax.gif
Atsakyti
user posted image
čia
Atsakyti
QUOTE(artech @ 2009 04 09, 07:35)
seip norejau paklaus kaip padarit duotone?


Image>mode>greyscale
tada
Image>mode>duotone
Atsakyti
aciu
Atsakyti
QUOTE(♠Aušra♠ @ 2009 04 10, 07:56)


Ačiū, bet niekaip negaliu atidaryti, parsisiunčiu išmeta failiuką XtraLashes HiRes.abr atidarau ir pasirodo tuščias Adobe reader lapas. gal aš kažką netaip darau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramuniukss @ 2009 04 10, 21:43)
Ačiū, bet niekaip negaliu atidaryti, parsisiunčiu išmeta failiuką XtraLashes HiRes.abr atidarau ir pasirodo tuščias Adobe reader lapas. gal aš kažką netaip darau  blush2.gif


windows>brushes
atsidariusiame tabe, dešinėj viršuj mažas mygtukas, jį paspaudus išlenda meniu, eini į "load brushes", nusirodai turimą .abr failą.
brushes lange turi atsirasti užkrautos blakstienos
Atsakyti
QUOTE(balanemate @ 2009 04 11, 10:27)
windows>brushes
atsidariusiame tabe, dešinėj viršuj mažas mygtukas, jį paspaudus išlenda meniu, eini į "load brushes", nusirodai turimą .abr failą.
brushes lange turi atsirasti užkrautos blakstienos


Ačiū 4u.gif gavosi
Atsakyti
QUOTE(Ramuniukss @ 2009 04 11, 12:10)
Ačiū  4u.gif gavosi


į sveikatą smile.gif
Atsakyti
sveikos mielosios.. seniai jau besilankiau pas jus smile.gif ir iskarto su prasymu didziausiu blush2.gif biggrin.gif gal kuri turit saldainiu popieriuka koki vestuviny nebloga ir princesiska gimtadfienini ?? mirksiukas.gif busiu jau isankscto lb dekinga 4u.gif
Atsakyti
Aš turiu tokį. Buvo kažkada įdėtas į šį skyrelį

user posted image
Atsakyti
sveikutes, merginos gal turit remeliu gimtadienio tema? vaikisku reikia, isanksto aciu 4u.gif
Atsakyti