Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshop'ui III

QUOTE(zywkute @ 2009 05 28, 20:13)
Sveikutes,gal galit man paaiskint kaip nuo saldainiu popieriuko ta lentele nuimti,niekaip nesigauna doh.gif

nutrink, arba tą sluoksnį panaikink g.gif
Atsakyti
photoshopu nedirbu verysad.gif parsisiunciau kelis fotoremelius is interneto, sita programa darytus ax.gif kaip man i ji nuotrauka patalpint blush2.gif tikiuosi supratot ko paklaust norejau blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(merėja @ 2009 05 28, 22:54)
photoshopu nedirbu verysad.gif parsisiunciau kelis fotoremelius is interneto, sita programa darytus ax.gif kaip man i ji nuotrauka patalpint blush2.gif tikiuosi supratot ko paklaust norejau blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

va cia viskas labai aiskiai parasyta: http://www.mamosdien...opic.php?t=4245 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2009 05 28, 23:15)
nutrink, arba tą sluoksnį panaikink  g.gif

Kas per lentele? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2009 05 28, 23:15)
nutrink, arba tą sluoksnį panaikink  g.gif

bet kaip paaiskinkit,nes niekaip nepanaikinu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zywkute @ 2009 05 29, 13:18)
bet kaip paaiskinkit,nes niekaip nepanaikinu doh.gif

tu turi omenyje tas linijas ar ne?
aš tai pvz foto, užrašus ir tt pakišu po tuo sluoksniu kur yra linijos, o kai viskas jau savo vietose, tiesiog atsistoju ant to sluoksnio kur tos linijos ir spaudziu desini klavisa, tada delete Layer..
sunku kazka tavo atveju pasakyt nes nzn kaip viska darai..gal gali idet čia printscreeną ?
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2009 05 29, 15:04)
tu turi omenyje tas linijas ar ne?
aš tai pvz foto, užrašus ir tt pakišu po tuo sluoksniu kur yra linijos, o kai viskas jau savo vietose, tiesiog atsistoju ant to sluoksnio kur tos linijos ir spaudziu desini klavisa, tada delete Layer..
sunku kazka tavo atveju pasakyt nes nzn kaip viska darai..gal gali idet čia printscreeną ?

kad nemoku blush2.gif nebent i skype atsiusciau,na dar pameginsiu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zywkute: 29 gegužės 2009 - 13:32
QUOTE(zywkute @ 2009 05 29, 14:31)
kad nemoku blush2.gif nebent i skype atsiusciau,na dar pameginsiu g.gif

atsidaryk Photoshopa, tada spausk Alt Gr + Prnt Scr
O tada idek i si forumą kaip foto
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2009 05 29, 13:34)
atsidaryk Photoshopa, tada spausk Alt Gr  + Prnt Scr
O tada idek i si forumą kaip foto

yra nebloga programėlė TeamViewer kurios pagalba gali padėti žmogui užėjas pas jo į kompą per internetą ir parodai ir patvarkai kai reikia. 4u.gif
Atsakyti
Nieko nebus per ziopla doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zywkute @ 2009 05 29, 14:55)
Nieko nebus per ziopla doh.gif

jei nori parašyk man į el,pašta veesuma@gmail.com arba skypu,renata-mindaugas Kupiškis,turiu tą teamWiever programą,galėsiu pabandyt padėt,,,jei įveiksiu žinoma,nes nesu ir aš profas,tik megėja-mokinė,,,,beje be mokytojo,,, ax.gif
Atsakyti
pabandyk atsistoti ant to sluoksnio kur linijos ir select ,deselect (ctrl D) g.gif
Atsakyti