Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshop'ui III

QUOTE(BEGALYBĖ @ 2009 05 21, 20:33)
Papildyta:

aciu uz issamia inormacija, bet puses dar nesupratau doh.gif nu sakau vepla kokiu reta blush2.gif mokysiuos, pasizadu umn.gif
Atsakyti
yahoo.gif graziai ismokau iskirpt, dar matosi, kad foto iskirpta, ir iklijuota, bet bent jau iskirpt ismokau biggrin.gif o gal galit papasakot kaip jus pavyzdziui blakstienas ar plaukus kitus uzdedat? g.gif
Atsakyti
QUOTE(cicyte @ 2009 05 23, 11:44)
yahoo.gif  graziai ismokau iskirpt, dar matosi, kad foto iskirpta, ir iklijuota, bet bent jau iskirpt ismokau  biggrin.gif  o gal galit papasakot kaip jus pavyzdziui blakstienas ar plaukus kitus uzdedat?  g.gif

Turiu parsisiuntus video pamoka kaip visa tai padaryti, bet nezinau kaip cia ikleti g.gif
Atsakyti
QUOTE(cicyte @ 2009 05 23, 10:44)
yahoo.gif  graziai ismokau iskirpt, dar matosi, kad foto iskirpta, ir iklijuota, bet bent jau iskirpt ismokau  biggrin.gif  o gal galit papasakot kaip jus pavyzdziui blakstienas ar plaukus kitus uzdedat?  g.gif

blakstienas aš dedu su brušais,atsisiunčiau iš čia kažkur buvo nuoroda,perversk,tikrai rasi,o plaukus irgi turiu atsisiuntusi visokių šukuosenų,spalvų ir kirpimų,tik reikia,kad kuriam dėsi butu atvira kakta,tada daug papraščiau,bet žinau,kad yra būdas ir naturalių plaukų spalvą pakeisti, bet aš nežinau kaip,todėl mielai pasimokyčiau ir aš ax.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Gal zinote is kur galeciau gauti voku sablonu? g.gif labai reiketu blush2.gif
Atsakyti
Gal kas darėte kvietimus ir galite pasidalinti? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astute_k @ 2009 05 24, 17:52)
Gal kas darėte kvietimus ir galite pasidalinti?  blush2.gif  4u.gif

Na dar nedariau, bet yra merginu tikrai, kurios dare g.gif kazkokioje temoje siandien skaiciau ir ziurinejau tai tokiu pridariusios, kad ohoho rolleyes.gif
Atsakyti
Stai radau tema kvietimuku tema ax.gif http://www.supermama...;#entry27237707
Atsakyti
QUOTE(Donata444 @ 2009 05 08, 12:31)
Dar idetu sampano etiketes smile.gif
user posted image[URL=http://radikal.ru/
user posted image

smile.gif Kažkur matyta, tačiau tikrai šaunuolė esate, kad iškeliate į paviršių 4u.gif ...jei kam prireiktų mirksiukas.gif
Atsakyti
nu tai mergiotės negi niekas nepaporins,kaip ten tuos plaukus pamaliavot?? ax.gif
Atsakyti
4u.gif Žiū, kažkaip ilgas laikas buvau pametus temą. Turiu nemažai kurtų savo etikečių šablonų. Nelabai turiu kada įdėti čia, tačiau viskas įmanoma į až mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(BEGALYBĖ @ 2009 05 25, 01:13)
nu tai mergiotės negi niekas nepaporins,kaip ten tuos plaukus pamaliavot??  ax.gif

Turiu toki filmuka kur viskas aiskinama, bet nelabai zinau kaip ji cia iklet g.gif
Papildyta:
QUOTE(Gitatuka @ 2009 05 25, 01:17)
4u.gif Žiū, kažkaip ilgas laikas buvau pametus temą. Turiu nemažai kurtų savo etikečių šablonų. Nelabai turiu kada įdėti čia, tačiau viskas įmanoma į až  mirksiukas.gif

Sveikute kazkada buvau uzejus i tavo kazkoki puslapiuka, nu tikrai graiu prikurus esi drinks_cheers.gif
Atsakyti