Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshop'ui III

QUOTE(cicyte @ 2009 05 20, 22:59)
man ir taip buvo, kai saugai, pakeisk pds man atrodo faila i jpg  4u.gif
Papildyta:

o man toks klausimas iskilo, kaip i fona pvz save imontuot, kiek skaiciau pamokeliu, reikia iskirpt, bet kaip graziai iskirpt? gal yra kokia spec programa fotosope, kad pagal konturus iskirptu, nes su tuo piestuku tiksliai apvedziot nesigauna  doh.gif
ir dar, kaip pavyzdziui kitus plaukus ar blakstienas sau prilipdyt?  blush2.gif

gali kas nors papasakot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(cicyte @ 2009 05 21, 11:33)
gali kas nors papasakot?  g.gif

Sveikute, o tu nebandei pvz su kokiu magnetic ar lasco tool? man tai paciai neblogai gaunasi su magnetic tool g.gif
Atsakyti
QUOTE(egidara @ 2009 05 21, 10:42)
Sveikute, o tu nebandei pvz su kokiu magnetic ar lasco tool? man tai paciai neblogai gaunasi su magnetic tool g.gif

o kodel pas mane nera jokio magnetic tool? verysad.gif g.gif
Papildyta:
QUOTE(cicyte @ 2009 05 21, 10:56)
o kodel pas mane nera jokio magnetic tool?  verysad.gif  g.gif

o su lasco taigi ten neiseina lygiai tu liniju nubrezt doh.gif arba vepla as nemoku verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(cicyte @ 2009 05 21, 12:00)
o kodel pas mane nera jokio magnetic tool?  verysad.gif  g.gif
Papildyta:

o su lasco taigi ten neiseina lygiai tu liniju nubrezt  doh.gif  arba vepla as nemoku  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Turi buti jis yra ten kur visi zymejimo irankai tik uzlipus ant jo reikia paspausti desini peles klavisa ir atsidaro didesnis ju sarasas g.gif ir dar ziurint ka tu nori nubrezti g.gif
Atsakyti
QUOTE(egidara @ 2009 05 21, 11:16)
Turi buti jis yra ten kur visi zymejimo irankai tik uzlipus ant jo reikia paspausti desini peles klavisa ir atsidaro didesnis ju sarasas g.gif ir dar ziurint ka tu nori nubrezti g.gif

nu pavyzdziui save is nuotraukos iskirpti blush2.gif nu atleiskit man uz neismanyma, bet man niekaip lygiai neiseina doh.gif
Atsakyti
na va rodos, gavosi, taciau dabar iskilo tokia beda, kai issisaugau remeli save as ... - pvz my pictures, tai poto ji atidaro laaaabai mazyti, o kaip padaryt kad jis tiktu normaliai nuotraukai? pvz 15 *13 rodos?
Atsakyti
Gal kas galit padėti įdėti nuotrauką į etiketę? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cicyte @ 2009 05 21, 13:49)
nu pavyzdziui save is nuotraukos iskirpti  blush2.gif  nu atleiskit man uz neismanyma, bet man niekaip lygiai neiseina  doh.gif


Papildyta:
QUOTE(BEGALYBĖ @ 2009 05 21, 20:31)
cicyte ,tu nemanyk,kad viens, du, trys ir viskas padaryta-nieko panašaus,čia reikia laaabai daug  kantrybės kol padarai taip ,kad gražu ir pačiai pasižiūrėti ir kitam parodyti,,,, mirksiukas.gif  aš pati irgi naudoju lasco pagrindiniam iškirpimui,o paskui su trintuku "šlifuoju" kraštus,keičiu trintuko kraštus brušais,tai darau kad šešėliu trintu,tai prisiartini labai,labai,tada jau trini tikslesnes linijas,dar akim apgauti,kartais sumažinu opacity iki kokių 35% ir pertraukiu per kraštus irgi sušvelnina konturus,,,nežinau ar aiškiai kalbu,bet žinau tik vieną-kantrybės reikia tiek kiek su vyrais,,, lotuliukas.gif ,jei su jeis susitvarkot-tada fotošopas tik saldainiukas,,, mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BEGALYBĖ: 21 gegužės 2009 - 19:34
QUOTE(Inetookaz @ 2009 05 21, 19:37)
Gal kas galit padėti įdėti nuotrauką į etiketę? smile.gif

Taip galiu mirksiukas.gif egidara@gmail.com mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(BEGALYBĖ @ 2009 05 21, 21:33)
Papildyta:

Ogo kaip aiskiai viska nupasakojai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(egidara @ 2009 05 21, 20:47)
Taip galiu  mirksiukas.gif egidara@gmail.com mirksiukas.gif
Papildyta:

Ogo kaip aiskiai viska nupasakojai  thumbup.gif

lotuliukas.gif taigi turiu vyrą ir sunų 13metų,,,, doh.gif -tai manau viskas tuom pasakyta- kantrybė mano-geležinė mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos, gal kuri zino kur galima graziu raideliu rasti? uzrasui? ax.gif
buciau labai dekinga blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vilvet @ 2009 05 22, 12:40)
sveikos, gal kuri zino kur galima graziu raideliu rasti? uzrasui? ax.gif
buciau labai dekinga blush2.gif

aš tai va čia laaaabai daug radau ax.gif http://www.lenagold....art/b/bukv.html
tik nežinau ar matysis šitas adresas,nes nemoku įdėti taip kaip reikia,aš tiesei-copy-paste ir viskas,,,jei nesimatys ar neveiks parašyk į AŽ įmesiu ten
Atsakyti