Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshop'ui III

egidara dekui uz pagalba viskas pavyko kaip ir aiskinai 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sigasss @ 2009 05 19, 18:22)
imeskit kas tevo dienai remeli koki  unsure.gif  negi gaila  verysad.gif

Sveikute, rytoj tikrai imesiu nu niekaip neprieinu iki cia blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
patarkit kaip issaugot padaryta nuotrauka jau su remeliais, nes kai saugau per Files/ save as... tai man issaugo pacioj programoje kur dariau nuotrauka? g.gif
kazko nesuprantu, ka ne taip darau? verysad.gif
Atsakyti
o tu neik per save as.
eik i save for web.
ten pasirink jpeg formata ir viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(leja. @ 2009 05 20, 13:50)
patarkit kaip issaugot padaryta nuotrauka jau su remeliais, nes kai saugau per Files/ save as... tai man issaugo pacioj programoje kur dariau nuotrauka?  g.gif
kazko nesuprantu, ka ne taip darau?  verysad.gif


Kai saugote per Save as..., atsiradusioje lentelėje ne tik įrašykite dokumento pavadinimą, bet ir kairėje vertikaliai pasirinkite, kur jį išsaugoti 4u.gif Arba dar galima tos lentelės viršuje pasirinkti. 4u.gif

user posted image

Atsakyti
mergaites laaabai reikia saldainiam popieriuku krikstynoms anansainiam sald. ax.gif


padekt imeskit jei negaila wub.gif
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egidara: 20 gegužės 2009 - 16:36
egidara didelis aciu uz remelius mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sigasss @ 2009 05 20, 22:14)
egidara didelis aciu uz remelius  mirksiukas.gif  4u.gif

Pazada tesiu mirksiukas.gif sakau gal ka issirinksi mirksiukas.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(leja. @ 2009 05 20, 14:50)
patarkit kaip issaugot padaryta nuotrauka jau su remeliais, nes kai saugau per Files/ save as... tai man issaugo pacioj programoje kur dariau nuotrauka?  g.gif
kazko nesuprantu, ka ne taip darau?  verysad.gif

man ir taip buvo, kai saugai, pakeisk pds man atrodo faila i jpg 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(kristi13 @ 2009 05 10, 17:57)
Kelk viską ką turi malonu, kad atsiranda tokių kurie noriai viskuo dalinasi. Nekreipk dėmesio į tas kuriops tai nepatinka. Yra ir tų kurioms ką keli patinka drinks_cheers.gif

o man toks klausimas iskilo, kaip i fona pvz save imontuot, kiek skaiciau pamokeliu, reikia iskirpt, bet kaip graziai iskirpt? gal yra kokia spec programa fotosope, kad pagal konturus iskirptu, nes su tuo piestuku tiksliai apvedziot nesigauna doh.gif
ir dar, kaip pavyzdziui kitus plaukus ar blakstienas sau prilipdyt? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(egidara @ 2009 05 20, 22:47)
Pazada tesiu  mirksiukas.gif  sakau gal ka issirinksi mirksiukas.gif  ax.gif  4u.gif

issirinkau wub.gif
Atsakyti
mamytes kas gali padet nes niekas man nesigauna su etiketem o taip ju noriu sawo mergytei ant gimtadienio verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti