Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshop'ui III

Sveikos merginos,gal kuri turit remeliu,kad tiktu pirmai komunijai? ax.gif
Atsakyti
O i imikimi nebandet eit?Ten daug visuokiu remeliu,bet kokiai progai mirksiukas.gif
Atsakyti
sveiki gal kas turite vaikisku remeliu KVIETIMAMS
Atsakyti
QUOTE(Donata444 @ 2009 05 14, 13:40)
O i imikimi nebandet eit?Ten daug visuokiu remeliu,bet kokiai progai mirksiukas.gif

Aciu pabandysiu paieskoti smile.gif
Atsakyti
padekittttttttttttttttt niekaip negaliu susitwarkyti su gim programele o man reik etikeciu waikiskui sampanui negaliu i tarpus idet foto kas gali pagelbet ir kaip atsisiusti foto shopa
g.gif g.gif schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(anze20 @ 2009 05 15, 18:27)
padekittttttttttttttttt niekaip negaliu susitwarkyti su gim programele  o man reik etikeciu waikiskui sampanui negaliu i tarpus idet foto kas gali pagelbet ir kaip atsisiusti foto shopa
g.gif  g.gif  schmoll.gif  verysad.gif

Sveikute,
Paieskok SM turi buti atsikra temele kur moko su gimpu dirbti g.gif
Atsakyti
sveikutes norejau paklaust ax.gif kodel i kitus remelius negalima ikelt foto doh.gif ka as ne taip darau? i kitus greit susitvarkau o kituose rodo spynele ir tada negalima padaryt kad foto butu po remeliu ax.gif gal kas galit padet?
Atsakyti
QUOTE(vengana @ 2009 05 15, 20:32)
sveikutes norejau paklaust  ax.gif  kodel i kitus remelius negalima ikelt foto  doh.gif  ka as ne taip darau? i kitus greit susitvarkau o kituose rodo spynele ir tada negalima padaryt kad foto butu po remeliu  ax.gif  gal kas galit padet?

Ta spyna reikia nuimti smile.gif du kartus pasapusk ant to laerio ir ismes tokia lentele, tada spausk ok mirksiukas.gif ir ji atrakins mirksiukas.gif tikiuosi supratai ? Jei kas neaisku klausk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egidara @ 2009 05 15, 20:50)
Ta spyna reikia nuimti smile.gif  du kartus pasapusk ant to laerio ir ismes tokia lentele, tada spausk ok mirksiukas.gif ir ji atrakins mirksiukas.gif  tikiuosi supratai ? Jei kas neaisku klausk mirksiukas.gif

na supratau viska bet atsirakino man tas remelis bet foto vis vien neisikele t.y. nepasideda po remeliu, kai sukeiti vietom foto dingsta visai kakur doh.gif nezn i kitus lengvai remelius isikele o va i tuos nemoku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vengana @ 2009 05 17, 18:55)
na supratau viska bet atsirakino man tas remelis bet foto vis vien neisikele  t.y. nepasideda po remeliu, kai sukeiti vietom foto dingsta visai kakur  doh.gif  nezn i kitus lengvai remelius isikele o va i tuos nemoku  doh.gif

Atsiusk man i elektronini pasta ta remeli ir foto pabandysiu ikelt egidara@gmail.com mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egidara @ 2009 05 17, 17:32)
Atsiusk man i elektronini pasta ta remeli ir foto pabandysiu ikelt egidara@gmail.com mirksiukas.gif

dekui uz pagalba jau issiunciau mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
o teveliu dienai remeliu turbut ir nesulauksiu unsure.gif
Atsakyti