Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada su vaiku išėjote į parduotuvę, pas draugų

I lauka po 3 dienu, o i lauka 1 savaites, o po dar savaites abi sedejom darbe 4u.gif
Atsakyti
Mus pirmi svečiai dar ligoninėj aplankė, o paskui į namus užsukdavo, žinoma, visada pasiklausdavo ar jau pasiruošę rolleyes.gif
O į parduotuvę pirmą kart su lialium nuėjom 2,5 mėn, bet stengiamės ryte, kai dar daug žmonių nėra.
O į lauką tai kasdien stengiamės kiek galim ilgiau išeiti bigsmile.gif
Stengiamės bendrauti ir pasižmonėti (žinoma ne PC), nes kai mažiukas daugiausia laiko tik su mama praleidžia, nesinori, kad paskui bus tik prie mamos prilipęs ir kitų žmonių bijos g.gif
Atsakyti
I lauka mes isejome kazkur tik 3 savaiciu, nes buvo kaip tik atsale, negrazus oras, o vaikas labai nenorejo draugauti su vezimuku, tik paguldydavom i vezima, taip koncertas ir prasidedavo, i parduotuve gal isvaziavom netoli 2 menesiu, bet ir po siai dienai, jei yra galimybiu nevezti vaiko i PC, tai stengiames to nedaryti. Samoningai pirma karta prekinomes visi tik praeitas iseigines ax.gif . O kazkaip su pirmaja dukrele viska darem gan drasiai, i svecius isvaziavom budami 2 savaiciu, o i parduotuves gal nuo kokio menesio. Bet zinoma, geriausiai vengti PC, kur daug zmoniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nrimto @ 2009 04 15, 22:31)
Ar vežiau į lauką? Geras klausimas. Iki pirmosios žiemos lauke kasdien buvome po 4 ar 6 valandas (aišku, su pertraukomis, nes reikia keisti sauskelnes, pavalgyti, maitinau pati, o viešoje vietoje tai daryti man nepriimtina), žiemą kiek mažiau. Su vežimu daug gali apeiti. Tai dabar kojytės trumpos, į vežimą nebenori, tai pabūnam po 2 val. Gal ir turiu fobiją prekybos centrams, bet tik ne laukui ir grynam orui. Mamoms gal ir įdomiau su draugėmis vežimus stumdyti po prekybos centrą, bet vaikui tai juk tikrai ne. Aišku, aš tai jau be draugių ir be aukštų kulnų, nes 6 val. ir aukšti kulnai... Pačios suprantate. Grynas oras, mano manymu, bet kuriuo atveju sveikiau už tą, kuris prekybos centre. Na, bet kiekvienos mamos teisė rinktis, kas jos vaikui geriau.

zinoma,kad grynas oras vaikui yra sveikiau,as nemanau,kad tos mamos gyvena prekycentriuose-greiciausia prispyre reikalas kazka nusipirkti o man geriau su vaikeliu ten vaziuoti nei ji kazkam palikti... 4u.gif
Atsakyti
Kaip ir sakiau, kiekviena mama renkasi, kas jai atrodo geriau. Iki 2 metų vaiką palikdavau tik su tėvu, buvo kokie trys kartai su seneliais, bet jie toli gyvena, todėl neprivažinės. Tik dabar jau susiradau auklytę, kad galėčiau išvažiuoti darbo reikalais (atostogos baigėsi verysad.gif ). Į mažesnes parduotuves, aišku, nueinam, nes negi lauksi, kol bus padėta, bet irgi taikom tik ryte, kai mažiau žmonių. Neužtrunkam ilgiau nei 30 min. Deja, pažįstu nemažai mamų, kurioms PC yra laisvalaikio praleidimo vieta. Vaikų gaila.
Atsakyti
Manau, kad nereikėtų skubėti į parduotuves su mažu lelium, ypač šaltuoju metų laiku. Užtenka ir į namus ,,atnešamų,, infekcijų. Mes su dukryte aplankėm parduotuvę 3,5mėn 4u.gif
Atsakyti
kai ejo 2 men
Atsakyti
nes jau griztant is gimdymo namu, tai mum buvo savaite jau, nes ilgai laike ligonineje sad.gif tai is kart uzsukom pas mano tevus smile.gif o lankyti irgi pradejo kaip grizom namo smile.gif as stengiuosi visuomet buti su maziuku ir kuo maziau kazkam palikineti, tai ir einam visur kartu smile.gif
Atsakyti
i lauka isejo kaip mazylei buvo 4 dienos, o po parduotuves pazdaug po kokiu 2 sav ax.gif
Atsakyti
i parduotuve buvom iseje jau kita diena grizus is ligonines smile.gif
Atsakyti
QUOTE(muste83 @ 2009 04 07, 20:00)
sveikos , man neseniai gime sunus vasario 21d., mums 6 sav., gyvenam norvegijoje, tad neturime artimu (seneliu, seseru) salia saves, kurie galetu pasilikti su leliuku, o norisi "iseiti i zmones", bet baisu, kad nepasigauti kokiu ligu dideliuose prekybos centruose ar pas draugus.gal galite parasyti nuo kada su savo vaikais isejote kurnors? g.gif

Mes jau vaikstom i parduotuves. o ka daryt, jei reikia
Atsakyti
Į lauką pirmą kartą išėjome 1 mėn o į parduotuvę 1,5 mėn.O svečiai nuo pirmų dienų ax.gif
Atsakyti