Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada su vaiku išėjote į parduotuvę, pas draugų

mums 1.5 menesio ir norim eit i akropoli apsipirkt su vyru, tai nzn ar eit ar geriau palaukt. mus sveciai lanke kai buvom savaites o patis pas uosvius isvaziavom menesio. nieko neatsitiko. ar kam buvo atsitike kai isvaziavot i parduotuves su savo mazyliais?
Atsakyti
Musu mazei beveik 4 men o tik vakar pirma karta isejom i krautuve lotuliukas.gif lotuliukas.gif pramiegojo visa laik, kazkaip nebuvo reikaliuko, o su pirmu kai vasara gime tai buvo keliauninkas rolleyes.gif
Atsakyti
Mano maze iki siol nebuvo jokioj parduotuvej, na, nebera jau tokia maza, bet stengiuosi isvengti visu prekybcentriu-ziema ten knibzdelynas virusu, o ir siaip geriau lauke su vaiku vaikscioti. Stengiames su vyru pakaitomis priziureti dukra, kazkuris vienas eina prekintis (dazniausiai vyras su prekiu sarasu, kuri sudarau as). Bet jau ima truputi atsibosti tokia tvarka, norisi ir kartu iseiti, apsipirkti, kavos kur uzsukti, matyt, teks visgi parodyti visagali Akropoli lotuliukas.gif
Atsakyti
antra diena po gimdymo isejom pasivaiksciot o po to kiekv. diena varinejom tai pas tevus tai i svecius tik aisku visada pasiklausdavau ar neserga smile.gif
Atsakyti
mes tai 2sav jau su masina keliavom i svecius o i parduotuve tai ejom 2men nes kazkaip ziema.... sloguoja visi tai baisu buvo...
Atsakyti
mus dauguma sveciu aplanke jau ligonineje,o pirma karta isejom i PC 2-ju savaiciu,nors ir ziema buvo visai nebijojom ir visa laika keliavom i svecius ir sveciai pas mus,zinoma atsiklausus ar neserga,o mazius nei karto jokios ligos nepasigavo,as kazkaip tos nuomones kad kuo daugiau saugosi nuo visu bacilu tuo blogiau bus o ir siaip neisivaizduoju kaip galima kelis men sedet namie ir niekur neiseit pasizmonet doh.gif
Atsakyti
Mes pirmą kartą į prekybos centrą nuvažiavom visi, kai mažuliui buvo 5 mėnesiai (vasara buvo). Dabar jam jau daugiau nei dveji, bet vengiu tų visų akropolių ir panašių dalykų. Vaikui juk visai neįdomu slankioti pc koridoriais, rinktis bacilas. Šiaip dažniausiai maisto produktų važiuoja tėvas, o jei man norisi šopingo terapijos, aš išeinu viena. Tikiuosi, kad nieko neįžeisiu, noriu pacituoti vaiko pediatrės žodžius apie vaikus dideliuose pc: Jaunos mamos ant aukštų špilkų ir su naujais vežimėliais nori pasivažinėt po pc (kalba netaisyta smile.gif ). Mūsų mieste atidarė Akropolį, buvome atskirai. Gaila buvo peršilusių vaikų, ypač tų, kurie sėdi vežime aptuloti, o šalia tėtis su mama atsilapoję linksmai traukia.
Atsakyti
QUOTE(nrimto @ 2009 04 15, 14:36)
Mes pirmą kartą į prekybos centrą nuvažiavom visi, kai mažuliui buvo 5 mėnesiai (vasara buvo). Dabar jam jau daugiau nei dveji, bet vengiu tų visų akropolių ir panašių dalykų. Vaikui juk visai neįdomu slankioti pc koridoriais, rinktis bacilas. Šiaip dažniausiai maisto produktų važiuoja tėvas, o jei man norisi šopingo terapijos, aš išeinu viena. Tikiuosi, kad nieko neįžeisiu, noriu pacituoti vaiko pediatrės žodžius apie vaikus dideliuose pc: Jaunos mamos ant aukštų špilkų ir su naujais vežimėliais nori pasivažinėt po pc (kalba netaisyta smile.gif ). Mūsų mieste atidarė Akropolį, buvome atskirai. Gaila buvo peršilusių vaikų, ypač tų, kurie sėdi vežime aptuloti, o šalia tėtis su mama atsilapoję linksmai traukia.

gal jus turite fobija(kai bijoma uzsikresti bet kuo)?o tai tuos 5men. isvis vaika i lauka vezet?man irgi l.grazu kai mamytes jaunos,grazios an aukstu kulniuku graziais vezimeliais mirksiukas.gif
Atsakyti
Ar vežiau į lauką? Geras klausimas. Iki pirmosios žiemos lauke kasdien buvome po 4 ar 6 valandas (aišku, su pertraukomis, nes reikia keisti sauskelnes, pavalgyti, maitinau pati, o viešoje vietoje tai daryti man nepriimtina), žiemą kiek mažiau. Su vežimu daug gali apeiti. Tai dabar kojytės trumpos, į vežimą nebenori, tai pabūnam po 2 val. Gal ir turiu fobiją prekybos centrams, bet tik ne laukui ir grynam orui. Mamoms gal ir įdomiau su draugėmis vežimus stumdyti po prekybos centrą, bet vaikui tai juk tikrai ne. Aišku, aš tai jau be draugių ir be aukštų kulnų, nes 6 val. ir aukšti kulnai... Pačios suprantate. Grynas oras, mano manymu, bet kuriuo atveju sveikiau už tą, kuris prekybos centre. Na, bet kiekvienos mamos teisė rinktis, kas jos vaikui geriau.
Atsakyti
mums dabar 4.5 men bet parduotuve dar nebuvom blush2.gif kazkaip baisu ten tarp krenkscenciu seneliu vaiksciot. mes tik i parkeli kiekviena diena einam, jau nuo antros gimimo savaites. sveciu tai tik nuo menesio priemem ir tai manau kad per anksti, su antru nuo kokiu poros menesiu priimsim tongue.gif
Atsakyti
mes nuo kokiu 7 dienu i lauka ejom su nesiokle, ir visai nesiparinom del parduotuviu ar draugu (svarbu saikingai, o maitinu pati iki siol, tai ilgai nesigauna), vaikas tik dabar susirgo pirma karta (virusas porai dienu temperaturos dave)
nesudarykit siltnamio salygu ir per daug nerizikuokit, ir viskas bus thumbup.gif
Atsakyti
I lauka po 3 dienu smile.gif i parduotuve po 2 sav. smile.gif
Atsakyti