Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada su vaiku išėjote į parduotuvę, pas draugų


Auginu trečią... kadangi gimė žiemą - stengiamės labai nevaikščioti į lauką..., o kaip broliai gimė vasarą - tai po savaitėlės ir į kelionė prie jūros važiavom - aš prieš vaikų auginimą "šiltnamyje"...
Atsakyti
mergaite gimus vasara tai namuose buvom viena menesi,o po to tai namo grizdavom tik vakare ax.gif vaziavom vaziavom visus lankem ir viskas buvo ok. dabar sunukas gimes spali tai jau penkto menesio,o aplanke labai mazai po 2k. senelius ir viena teta 2k.visi kiti vizitai pas gydytojus,o tetu ir dedziu turim nemazai bigsmile.gif . bijom ligu nes mergaite is darzelio nemazai parnesa verysad.gif ,o ir as symet nemazai sergu.laukiam pavasario kad galetume visus aplankyt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zvimbute: 24 vasario 2011 - 20:21
Sunelis gime vasara, tad i lauka isejom po kokiu 4 dieneliu smile.gif , o po 10 dienu jau vazavom mociute su vardadieniu sveikinti 4u.gif
Atsakyti
Mes tai tikri žieminukai ax.gif išeinam ir į miestą, ir šiaip visur, bet aišku labai su saiku, bo dar mažiukai esam ax.gif
Atsakyti
mes i lauka einam kasdien jeigu temperatura nevirsija -10 c, o svecius vaziavom pirma karta kai maziukui buvo 2 men.o siaip stengiames po parduotuves ar i svecius nevaikstineti kad nesusirgtumeme, nes dar mazi, mums tik 3 men.
Atsakyti
Na o mes į laukutį pirmą kartą išėjome dviejų savaičių, kadangi ilgai ligoninėje gulėjom. O i praduotuvę gal kokių trijų savaičių. Mano vyro dažnai namie nebūna, tai reikia gi ir valgyti nusipirkti ar vaikui pampersų, tai ir nulekiam abu su mažiuku į kokią parduotuvę. Ir nei karto nepabijojau, kad kokią bacilą pasigausim. Manau, kuo daugiau bijosi, tuo greičiau ir ateis tos ligos. smile.gif O ir svečiuose pas daug ką buvom, bei mus jau beveik visi giminės ir draugai aplankė per šiuos du mėnesiukus... Kiekviena mama renkasi tai, kas atrodo jai geriausia.
Atsakyti
Mes kiekviena diena miegam pietu lauke smile.gif miegam 2-3valandas smile.gif o pirma karta kai mazytei buvo 9 dienos, apsirengem suknele ir keliavom i senelio gimtadieni thumbup.gif
Atsakyti
kadangi salta tai truputi pasedim namie bet iki seneliu ar tetu drasiai nukeliaujam, nereik bijot o tai kaip sako kuo labiau bijosi tuo didesne tikimybe kad taip ir nutiks
Atsakyti
kai geras orelis tai ir mes i laukuti einam thumbup.gif ,o pas tetas ir dedes nevaziuojam nes visi turi nedideliu vaikuciu kurie irgi serga daznai
Atsakyti
Mano leliukui po savaites bus 6 menesiai, i lauka stengiames iseiti kuo dazniau, kai tik nera labai didelio salcio, o PC dar nebuvom ne karto ir tikrai neskubu ten savo mazylio vezti, nes ten triuksminga, daug virusu ir bacilu. PC tikrai netinkama vieta kudikiui, nebent neturite kitos iseities, o jei mamyte tiesiog savo malonumui tempiasi kudikeli i parduotuve, tai mano nuomone yra nenormalu. Karta stebejau toki vaizda Akropolyje: seima su kudikiu, kudikiui dar ir vieno menesio nera, stovi prie pat iejimo, lauke salta, vejas pucia, o vaikelis be kepurytes ir virsutiniu drabuziu, visa maziuko nugaryte apkakota, na tikrai graudu ziureti, o teveliai stovi issisiepe ir nekreipia jokio demesio i mazyli. Man tai yra baisu...
Atsakyti
su pirmuoju i lauka isejome po 3 sav, kadangi ziema salta buvo (gimes sausi), o su sese sudetingiau, kadangi brolis parnesa po darzelio ligu tai labai retai einame
Atsakyti
mes gime pavasari, tai i laukeli pradejom eiti po 10 dienu, o i draugu jubilieju vykome kai mazyliui buvo 2 men, bet ir kelione (200km) ir visa laika, praleido sauniai smile.gif
Atsakyti