Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada su vaiku išėjote į parduotuvę, pas draugų

sveikos , man neseniai gime sunus vasario 21d., mums 6 sav., gyvenam norvegijoje, tad neturime artimu (seneliu, seseru) salia saves, kurie galetu pasilikti su leliuku, o norisi "iseiti i zmones", bet baisu, kad nepasigauti kokiu ligu dideliuose prekybos centruose ar pas draugus.gal galite parasyti nuo kada su savo vaikais isejote kurnors? g.gif
Atsakyti
manau, kad pas draugus galite drąsiai važiuoti, tik prieš tai atsiklauskit ar jie sveiki - nesloguoja ir pan... Aš pati su vaiku pirmą kartą buvau į svečius išsiruošus kažkur apie antrą savaitę, o į parduotuves pradėjom kartu važinėti gal tik nuo trijų mėnesių.
Atsakyti
Mes i parduotuve pirma kart nuejom pries 4 dienas, o pas seneliu lankomes nuo pirmos savaites.
Atsakyti
Draugai pas mus nuo 3 savaiciu lankesi smile.gif patys pas draugus bei i PC pradejom varineti nuo 2 men 4u.gif
Atsakyti
Į parduotuvę apsipirkt važiavom kai mažiukui buvo 10 dienų, o nuo 1 mėn. aplankydavom draugus, giminaičius ax.gif
Atsakyti
Pas mus draugai lankėsi maždaug nuo dviejų savaičių. O patys į parduotuves ar kur daugiau žmonių važiavom maždaug nuo trijų mėnesių smile.gif Pas draugus ir panašiai, tik prieš tai apsiklausinėdavom ar neserga ax.gif
Atsakyti
pas mus poirmoji drauge atejo kai mazajai buvo 1 men, o i parduotuve nuejome, gal kokiu 2 men. As vengiau tu vietu kur daug zmoniu.
Atsakyti
artimiausi žmonės atėjo į ligonine aplankyti,o visi kiti po mėnesio ax.gif o į parduotuve gal kokiu 2-3 mėnesiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vygita: 09 balandžio 2009 - 08:07
Mes ir neturim kur palikti vaiku, tai visur kartu nuo grizimo is ligonines ir keliaujam smile.gif
Atsakyti
Mes tai pirma karta i parduotuve 8 dienu, pas dragus 8 dienu. O pas mus atejo pirmieji sveciai po savaites. Kazkaip as nelabai bijojau dideliu sambruzdiu, jei ko bijai tai ir atsitinka. Kai anyta suzinojo, kad mazyle buvome nusivese i parduotuve, tai vyras gavo barti. tongue.gif
Atsakyti
mums jau 2,5 men, bet dar niekur nebuvom. 1 karta 2 men trumpam i parduotuve uzlekiau besivazinejant su vezimu. Butumem jau ir nekarta eje pas draugus, bet vis kai suplanuodavom - seneliai atvaziuodavo pabuti su anukele. TAi neteko. O mus draugai gal jau po savaites pirmieji aplanke, bet maze visa laika pramiegojo kitame kambaryje.
Atsakyti
Aš labai saugojau vaiką, kaip nelabai žinodama, tai į svečius pirmą kartą nuėjom jau beveik kai pusė metų buvo. NIeko baisaus, žinoma, bet nuo to karto daugiau nėjom niekur. Ir nevažinėjom. Į parduotuvę tai nueinam dažnai, bet į vidų vežiau gal nuo 3 mėn tik. Lauke su vyru palikdavau.
Atsakyti