Įkraunama...
Įkraunama...

Kabala

kiekvienas renkasi savo kelią..
Atsakyti
QUOTE(xxl @ 2010 03 04, 12:25)
o man patinka mishos pasisakymai per kabala.tv. opijus liaudziai, atgaiva sielai smile.gif


smile.gif
man tai atgaiva sielai, o liaudis turi kitokių opiumų (futbolas, alus, pletkai, išpardavimai.......) smile.gif
Atsakyti
nu cia nuo liaudies priklauso smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintaraitis @ 2010 03 08, 19:52)
smile.gif
man tai atgaiva sielai, o liaudis turi kitokių opiumų (futbolas, alus, pletkai, išpardavimai.......) smile.gif

ne nu, brolio aky krislas matosi, o iš savosios rąsto neišsiritina.
Atsakyti
QUOTE(Marinas.rozz @ 2010 03 09, 14:07)
ne nu, brolio aky krislas matosi, o iš savosios rąsto neišsiritina.


viskas priklauso nuo požiūrio lotuliukas.gif
Atsakyti
ryšys tarp knygos Zohar ir Biblijos:
http://www.laitman.ru/tora/12073.html
Atsakyti
As jau 3 metai studijuoju kabala. Galiu pasakyti, kad ne as ja radau o ji pati mane surado. paskui supratau, kad mano visas gyvenimas vede mane i kabalos moksla. As noriu siek tiek paaiskinti viska paprasciau. Papasakoti kaip as ja suprantu.
Beje vienas is budu kaip galima patikrinti ar ji veikia. tai kai pradedi skaityti po kiiek laiko tavo gyvenime viskas pradeda labai keistis. Gyvenimas pradeda darytis labai aktyvus, daug nauju zmoniu, ivykiu,nuolat besikeiciantys norai.
Besimokant man iskilo toks klausimas IS kur atsiranda mano norai? Juk buna visiems nei is sio nei is to kazko uzsinori. KODEL? Is kur tai? vat cia ir visi atsakymai - Kabaloje. As siuo atveju nekalbu apie fizinius norus, kaip norejima valgyti ir panasiai.
Mokantis kabalos labai pagerejo mano gyvenimo kokybe. viskas pradejo darytis daug paprasciau. Keiciasi poziuris.
Ir kiekvienam is jusu kazkada bus laikas kabalai.
Is karto galiu pasakyti tai jokia ne sekta ir ne religija. taciau is kabalos mokslo kilo visos religijos. Ten aiskinama labai paprastai. Pasaulis kuriame tu gyveni yra toks koki mato , jaucia , uodzia musu penki jutimo organai. Tu turi kuna su 5 jutimo organais. Dabar isivaizduok, kad pas tave atsirandas dar vienas jutimo organas. Sis jutimo organas tau leis pajusti tai ko dar niekada gyvenime nejautei, nes aisku todel ,kad sio organo neturejai. taigi mokykis kabalos ir pajausi tai ko niekada nejautei smile.gif ir patikekit sis jausmas atperka viska.
Ir kiek cia visi be kritikuotu, tiesiog viska reikia pajusti savo kailiu. Zinoma kol pats neisbandysi tol ir kritikuosi, ko visai neismanai.
Kas pajaute thumbup.gif Tas supranta . Tas nekritikuoja.
Atsakyti
QUOTE(Indraja22 @ 2010 04 06, 23:13)
Ir kiekvienam is jusu kazkada bus laikas kabalai.


Kodėl manote, kad visiems vienodas kelias?
Kodėl manote, kad kiekvienas naudosis vienodom priemonėm?
Atsakyti
QUOTE(Indraja22 @ 2010 04 06, 22:13)
As jau 3 metai studijuoju kabala. Galiu pasakyti, kad ne as ja radau o ji pati mane surado. paskui supratau, kad mano visas gyvenimas  vede mane i kabalos moksla. As noriu  siek tiek paaiskinti viska paprasciau. Papasakoti kaip as ja suprantu.
Beje vienas is budu kaip galima patikrinti ar ji veikia. tai kai pradedi skaityti po kiiek laiko tavo gyvenime viskas pradeda labai keistis. Gyvenimas pradeda darytis labai aktyvus, daug nauju zmoniu, ivykiu,nuolat besikeiciantys norai.
Besimokant man iskilo toks klausimas IS kur atsiranda mano norai? Juk buna visiems nei is sio nei is to kazko uzsinori. KODEL? Is kur tai? vat cia ir visi atsakymai - Kabaloje.  As siuo atveju nekalbu apie fizinius norus, kaip norejima valgyti ir panasiai.
Mokantis kabalos labai pagerejo mano gyvenimo kokybe. viskas pradejo darytis daug paprasciau. Keiciasi poziuris.
Ir kiekvienam is jusu kazkada bus laikas kabalai.
Is karto galiu pasakyti tai jokia ne sekta ir ne religija. taciau is kabalos mokslo kilo visos religijos. Ten aiskinama labai paprastai. Pasaulis kuriame tu gyveni yra toks koki mato , jaucia , uodzia musu penki jutimo organai. Tu turi kuna su 5 jutimo organais. Dabar isivaizduok, kad pas tave atsirandas dar vienas jutimo organas. Sis jutimo organas tau leis pajusti tai ko dar niekada gyvenime nejautei, nes aisku todel ,kad sio organo neturejai. taigi mokykis kabalos ir pajausi tai ko niekada nejautei smile.gif ir patikekit sis jausmas atperka viska.
Ir kiek cia visi be kritikuotu, tiesiog viska reikia pajusti savo kailiu. Zinoma kol pats neisbandysi tol ir kritikuosi, ko visai neismanai.
Kas pajaute thumbup.gif  Tas supranta . Tas nekritikuoja.

Toks eksepcionizmas yra religinio fanatizmo pozymis. Dar vienas pozymis: "reikia pajusti paciam, nes kitaip nesuprasi".
Tiesiog gal posta reiketu kiek kitaip perrasyti, nes turputi "pjauna". Gaunasi panasu i "juokiasi puodas, kad katilas juodas".
Atsakyti
QUOTE(Gintaraitis @ 2010 04 03, 08:18)
ryšys tarp knygos Zohar ir Biblijos:
http://www.laitman.ru/tora/12073.html

Koks skirtumas tarp Kabalos ir religijos?
Ir kodel apskritai kalbant apie Kabala, daznai minima Biblija, o ne Vedos ar Koranas? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skyinside: 08 balandžio 2010 - 18:14
QUOTE(Indraja22 @ 2010 04 07, 00:13)
As jau 3 metai studijuoju kabala. Galiu pasakyti, kad ne as ja radau o ji pati mane surado. paskui supratau, kad mano visas gyvenimas  vede mane i kabalos moksla. As noriu  siek tiek paaiskinti viska paprasciau. Papasakoti kaip as ja suprantu.
Beje vienas is budu kaip galima patikrinti ar ji veikia. tai kai pradedi skaityti po kiiek laiko tavo gyvenime viskas pradeda labai keistis. Gyvenimas pradeda darytis labai aktyvus, daug nauju zmoniu, ivykiu,nuolat besikeiciantys norai.
Besimokant man iskilo toks klausimas IS kur atsiranda mano norai? Juk buna visiems nei is sio nei is to kazko uzsinori. KODEL? Is kur tai? vat cia ir visi atsakymai - Kabaloje.  As siuo atveju nekalbu apie fizinius norus, kaip norejima valgyti ir panasiai.
Mokantis kabalos labai pagerejo mano gyvenimo kokybe. viskas pradejo darytis daug paprasciau. Keiciasi poziuris.
Ir kiekvienam is jusu kazkada bus laikas kabalai.
Is karto galiu pasakyti tai jokia ne sekta ir ne religija. taciau is kabalos mokslo kilo visos religijos. Ten aiskinama labai paprastai. Pasaulis kuriame tu gyveni yra toks koki mato , jaucia , uodzia musu penki jutimo organai. Tu turi kuna su 5 jutimo organais. Dabar isivaizduok, kad pas tave atsirandas dar vienas jutimo organas. Sis jutimo organas tau leis pajusti tai ko dar niekada gyvenime nejautei, nes aisku todel ,kad sio organo neturejai. taigi mokykis kabalos ir pajausi tai ko niekada nejautei smile.gif ir patikekit sis jausmas atperka viska.
Ir kiek cia visi be kritikuotu, tiesiog viska reikia pajusti savo kailiu. Zinoma kol pats neisbandysi tol ir kritikuosi, ko visai neismanai.
Kas pajaute thumbup.gif  Tas supranta . Tas nekritikuoja.


4u.gif
Atsakyti
QUOTE(skyinside @ 2010 04 08, 16:43)
Toks eksepcionizmas yra religinio fanatizmo pozymis. Dar vienas pozymis: "reikia pajusti paciam, nes kitaip nesuprasi".
Tiesiog gal posta reiketu kiek kitaip perrasyti, nes turputi "pjauna". Gaunasi panasu i "juokiasi puodas, kad katilas juodas".


šiaip kaip Tarptautinių žodžių žodynas (Alma Littera, 2003) apibūdina fanatizmą:

- aklas prisirišimas prie savo tikėjimo, žiaurumas kitatikių atžvilgiu; - nekritiškas, beatodairiškas tikėjimas kokio nors reikalo, idėjos, doktrinos teisingumu; paprastai susijęs su netolerancija ir nepakantumu kitaip manantiems.

Kabaloje yra visiškai priešingai - niekuo nereikia tikėti, o tikrinti, perleisti per save, ir jeigu kažkam ji netinka, tai tikrai niekas už rankos nelaiko smile.gif Iš esmės kabalą atranda tik visiškai nusivylę visokiomis religijomis, tikėjimais ir sektomis, gyvenimo marazmais, norintys suvokti pasaulio ir savęs egzistavio prasmę, ir neradę kitur tokio paaiškinimo.
P.S. Tavo realybė yra ta, kurią aiškiai jauti, kurią gali aiškiai suvokti.
Atsakyti