Įkraunama...
Įkraunama...

Kabala

Zoharas žmogų tarsi vaiką paima už rankos ir veda į dvasinį pasaulį. Čia ir nebūtina suprasti, kas šioje knygoje rašoma- ji yra jausminė knyga, visas suvokimas - per jausmus. Analogiškai, beje, mes suvokiame ir žemišką pasaulį - per jausmus, kūdikis tik taip jį suvokia.
Taip ir mes, kaip dvasiniai kūdikiai, nieko nesuprasdami, tačiau labai norėdami suprasti tas įvairias istorijas, tarsi sakmes arba pasakas, kurių gausu knygoje Zohar, tiesiog turme išplėstomis akimis skaityti, žiūrėti į tekstą, o pati knyga Zohar atliks viską, kas reikalinga. Svarbu - noras suvokti, kas parašyta. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintaraitis @ 2010 02 28, 18:29)
Zoharas žmogų tarsi vaiką paima už rankos ir veda į dvasinį pasaulį. Čia ir nebūtina suprasti, kas šioje knygoje rašoma- ji yra jausminė knyga, visas suvokimas - per jausmus. Analogiškai, beje, mes suvokiame ir žemišką pasaulį - per jausmus, kūdikis tik taip jį suvokia.
Taip ir mes, kaip dvasiniai kūdikiai, nieko nesuprasdami, tačiau labai norėdami suprasti tas įvairias istorijas, tarsi sakmes arba pasakas, kurių gausu knygoje Zohar, tiesiog turme išplėstomis akimis skaityti, žiūrėti į tekstą, o pati knyga Zohar atliks viską, kas reikalinga. Svarbu - noras suvokti, kas parašyta. smile.gif


alia pasakei ir pasnigo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintaraitis @ 2010 02 28, 18:29)
Zoharas žmogų tarsi vaiką paima už rankos ir veda į dvasinį pasaulį. Čia ir nebūtina suprasti, kas šioje knygoje rašoma- ji yra jausminė knyga, visas suvokimas - per jausmus. Analogiškai, beje, mes suvokiame ir žemišką pasaulį - per jausmus, kūdikis tik taip jį suvokia.
Taip ir mes, kaip dvasiniai kūdikiai, nieko nesuprasdami, tačiau labai norėdami suprasti tas įvairias istorijas, tarsi sakmes arba pasakas, kurių gausu knygoje Zohar, tiesiog turme išplėstomis akimis skaityti, žiūrėti į tekstą, o pati knyga Zohar atliks viską, kas reikalinga. Svarbu - noras suvokti, kas parašyta. smile.gif


Labai noreciau pamatyti dvasini kudiki skaitanti zohara isplestomis akimis. pats ar bandei ji skaityti? ar daug supratai? ty pajautei? ir ka suvokei?








Atsakyti
skaityti Zoharą - iš esmės nieko nesuprasti, tačiau labai norėti suprasti, kas jame parašyta. Va tada ir pradeda reikštis šios knygos jėga.
taip, skaitau, bet ne vienas. Paprastai skaitau ir/arba klausau kartu su kitais bičiuliais per Michaelio Laitmano pamokas pagal knygą "Zohar" per www.kab.tv/rus

Zohare kalbama - apie manę patį, apie mano būsenas.
Atsakyti
QUOTE(Gintaraitis @ 2010 03 01, 22:50)
skaityti Zoharą - iš esmės nieko nesuprasti, tačiau labai norėti suprasti, kas jame parašyta. Va tada ir pradeda reikštis šios knygos jėga.
taip, skaitau, bet ne vienas. Paprastai skaitau ir/arba klausau kartu su kitais bičiuliais per Michaelio Laitmano pamokas pagal knygą "Zohar" per www.kab.tv/rus

Zohare kalbama - apie manę patį, apie mano būsenas.


bet tau rimtai su galva tapo negerai, žmogau juk kalbi kaip tikrų tikriausias sektantas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marinas.rozz: 02 kovo 2010 - 09:05
QUOTE(Marinas.rozz @ 2010 03 02, 11:04)
bet tau rimtai su galva tapo negerai, žmogau juk kalbi kaip tikrų tikriausias sektantas.


su sektomis neturiu nieko bendro. o kalbu iš savo patirties.

P.S. Tavo šnekos rimtai verčia galvoti, kad tu ateivis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintaraitis @ 2010 03 03, 22:42)
su sektomis neturiu nieko bendro. o kalbu iš savo patirties.

P.S. Tavo šnekos rimtai verčia galvoti, kad tu ateivis  bigsmile.gif


Nieko cia issikirtinai keisto......zinantiems.....pilna planeta biorobotu....nu ir kas....jie suburia aplink save subinlaiziu komandas...jie nerealiai zavus .... kazkuriame bendravimo etape,....bet cia tik pradzia....toliau jie valdys planeta...o didzioji dauguma laizys jiems subines....su kuo ir sveikinu,.....net nezinau ka-ar ateivius ar pupeles...visokio skonio.... lotuliukas.gif nu labai atsiprasau uz tiesa....
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2010 03 04, 00:42)
Nieko cia issikirtinai keisto......zinantiems.....pilna planeta biorobotu....nu ir kas....jie suburia aplink save subinlaiziu komandas...jie nerealiai zavus .... kazkuriame bendravimo etape,....bet cia tik pradzia....toliau jie valdys planeta...o didzioji dauguma laizys jiems subines....su kuo ir sveikinu,.....net nezinau ka-ar ateivius ar pupeles...visokio skonio.... lotuliukas.gif  nu labai atsiprasau uz tiesa....

kas nutiko? stogas pavažiavo? negali susitaikyt su nukarūnavimu? ai, bandai mane demaskuot, nes tau pačiai nepavyko? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintaraitis @ 2010 03 03, 23:42)
su sektomis neturiu nieko bendro. o kalbu iš savo patirties.

P.S. Tavo šnekos rimtai verčia galvoti, kad tu ateivis  bigsmile.gif

o tai ką tada veiki Mišos sektoj?
Atsakyti
o man patinka mishos pasisakymai per kabala.tv. opijus liaudziai, atgaiva sielai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marinas.rozz @ 2010 03 04, 10:16)
o tai ką tada veiki Mišos sektoj?


man tai tikrai nėra sekta.
Beje, apie sektos požymius:
http://www.laitman.r...swers/5341.html
http://www.laitman.r...balah/4611.html

P.S. kiek supratau, teko kažkiek susipažinti su kabala ir gal pastudijuoti, pažiūrėti pamokų, paskaityti knygų?
P.P.S. Kiek vienas turi savo unikalų dvasinio tonulėjimo kelią.
Atsakyti
QUOTE(Gintaraitis @ 2010 03 05, 21:53)
man tai tikrai nėra sekta.
Beje, apie sektos požymius:
http://www.laitman.r...swers/5341.html
http://www.laitman.r...balah/4611.html

P.S. kiek supratau, teko kažkiek susipažinti su kabala ir gal pastudijuoti, pažiūrėti pamokų, paskaityti knygų?
P.P.S. Kiek vienas turi savo unikalų dvasinio tonulėjimo kelią.

aš du metus buvau atsidėjusi Kabalos studijoms. Netgi vertėjavau Kabalos centre, taigi labai gerai žinau kas yra sekta, o kas ne. Kažkada kaip ir tu aklai sekiau Miša ir stojau mūru už jį, laimei vėliau kilo noras pačiai skaityt knygas, o ne adaptuotą mėšlą, kurį jis musm bruko. Ties tuo mano ir Mišos meilė ir numirė.
Atsakyti