Įkraunama...
Įkraunama...

Kabala

tipo yra tik 2 keliai - tapti guru ar jo kasdieniu maistu? yra racijos.
Atsakyti
QUOTE(xxl @ 2010 01 14, 12:50)
tipo yra tik 2 keliai - tapti guru ar jo kasdieniu maistu? yra racijos.

kodėl?
Atsakyti
QUOTE(Marinas.rozz @ 2010 01 14, 11:07)
nesuprantu kodėl mane bandai perkalbėti? aš mąstau sveikai ir logiškai, savo nuomonę turiu, Miša mano akyse prarado autoritetą ir jo nebesusigražins.  šis pokalbis beprasmis.


Tipiškas šešeto pasakymas bigsmile.gif
Atsakyti
kodėl? prašom paaiškint.
Atsakyti
kaip kodel? pati taip parasei smile.gif cia apie guru ir ju maista jei ka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxl: 14 sausio 2010 - 13:27
QUOTE(xxl @ 2010 01 14, 14:25)
kaip kodel? pati taip parasei smile.gif cia apie guru ir ju maista jei ka smile.gif

aš ne taip sakiau, bet labai tingiu aiškint dabar.
Atsakyti
nu gerai gerai, supratau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Keliauninkė @ 2009 11 01, 16:16)
Man būtų įdomu sužinoti, kodėl Žmonės bijo žodžio kabala? wub.gif

Kabalu yra ne viena. Yra judaistine Kabala - Kabalah. Tai zydu rabinu mistine tradicija (Laitmanas ir Co.) ir yra Quabala - Vakaru Ezoterines Magines tradicijos dalis.
Kabalah ir Quabala, nors remiasi tuo paciu modeliu (Gyvybes medis, keliai per ji ir tt.) turi kiek skirtingas idejas ir aiskinimus.
Atsakyti
O daug tokių bijančių yra? doh.gif
Atsakyti
Žydų rabinų mistinė tradicija nėra Laitmanas ir co., jis tik vienas pasekėjų ir interpretuotojų.

Quabala - irgi analogiška atšaka kaip ir teisingai minėjo vakariečių, nors man ji nepriimtina.
Atsakyti
QUOTE(Marinas.rozz @ 2010 01 15, 09:25)
Žydų rabinų mistinė tradicija nėra Laitmanas ir co., jis tik vienas pasekėjų ir interpretuotojų.

Aisku. Aciu.

QUOTE(Marinas.rozz @ 2010 01 15, 09:25)
Quabala - irgi analogiška atšaka kaip ir teisingai minėjo vakariečių, nors man ji nepriimtina.

Ne visai noreciau sutikt. Laitmanas, kaip raset, remiasi Zhydu mistine tradicija kaip vienas is pasekeju ir interpretuotoju, o Quabala atveju - atskilimas ivyko zymiai anksciau, ir tai nebera vien Zhydu mistine tradicija - tai Vakaru Ezoterines tradicijos dalis (kurios atstovai buvo Auksines Ausros ordinas ir kiti panasus dariniai).

Beje, girdejau posaki - "Geras Kabalistas - mires Kabalistas". Man buvo paaiskinta, kad jis daugeliu atveju teisingas. Kabalistinio nusvitimo (nerandant geresnio zodzio) pasiekimo metu daugeliu atveju neatlaiko kunas (nebent buvo ismokta ir praktikuota kaip ji apsaugot ir ka daryt kai viskas prasideda) ir istinka kuno biologine mirtis.
Gal tai ir netinka visom Kabalistinem tradicijo, bet daliai tikrai galioja. Kiek zinau galioja ir rytietiskiem nusvitimo metodam.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo e_vaida: 15 sausio 2010 - 12:48
QUOTE(e_vaida @ 2010 01 15, 13:46)
Aisku. Aciu.
Ne visai noreciau sutikt. Laitmanas, kaip raset, remiasi Zhydu mistine tradicija kaip vienas is pasekeju ir interpretuotoju, o Quabala atveju - atskilimas ivyko zymiai anksciau, ir tai nebera vien Zhydu mistine tradicija - tai Vakaru Ezoterines tradicijos dalis (kurios atstovai buvo Auksines Ausros ordinas ir kiti panasus dariniai).

Beje, girdejau posaki - "Geras Kabalistas - mires Kabalistas". Man buvo paaiskinta, kad jis daugeliu atveju teisingas. Kabalistinio nusvitimo (nerandant geresnio zodzio) pasiekimo metu daugeliu atveju neatlaiko kunas (nebent buvo ismokta ir praktikuota kaip ji apsaugot ir ka daryt kai viskas prasideda) ir istinka kuno biologine mirtis.
Gal tai ir netinka visom Kabalistinem tradicijo, bet daliai tikrai galioja. Kiek zinau galioja ir rytietiskiem nusvitimo metodam.

ogho....ir kokiuose raštuose tai aprašyta???? blink.gif blink.gif blink.gif

tuoj pat užklausiu savo mokytojo, kodėl tiek metų tylėjo ir nesakė man šito.
Atsakyti