Įkraunama...
Įkraunama...

Kabala

na mykolas turi savo poziuri - ir kai kurie jo pasisakymai labai stebina savo realiu poziuriu i sociuma ir pati zmogu (kad ir klipas apie 2012). kitas klausimas, kad tai naujadaras - tikra kabala praktikuoja tik zydai ortodoksai. bet viskas buvo naujadaru kazkada - net jezaus mokymas taip, kad tik laikas parodys kas ir kaip. tu supranti rozi, kad daugeliui reikia kazkoko mokytojo, kuris juos ganytu ir isganytu, nes patys nenori prisiimti atsakomybes uz savo veiksmus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxl: 14 sausio 2010 - 10:34
visais laikais buvo ir bus pranasu bei dvasiniu vadovu smile.gif
Atsakyti
aš juk nekalbu blogai apie kabalą, mano nuomonę tai vienas gryniausių ir tikriausių dvasinių mokymų, o ir pati ne vienus metus buvau atsidėjusi jos studijoms, aš tik kalbu, kad mąstyt reik savo galva, o ne ėst kažkieno sukramtytą ir išvemtą.
Atsakyti
o tu zinai kaip vyksta mokymo procesas pas laitmana? as nezinau. paziurek jo klipa apie 2012 - gintaraitis buvo linka numetes temoje apie pasaulio pabaiga. negi jo idejos tau nepriimtinos? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xxl @ 2010 01 14, 11:52)
o tu zinai kaip vyksta mokymo procesas pas laitmana? as nezinau. paziurek jo klipa apie 2012 - gintaraitis buvo linka numetes temoje apie pasaulio pabaiga. negi jo idejos tau nepriimtinos? smile.gif

nu aš irgi esu praėjus meilės Laitmanui etapą, netgi vertėjavau Vilniaus kabalos centre.
Bet aš žmogus, kuriam nepatinka, kai neatsakoma į klausimus, tada imu ieškoti jų pati. Be to juk versdavau tekstus, kuriuos po to paredaguodavo taip kaip reikia Laitmanui. na ir staiga protas nušvito ir supratau, kad Laitmanas kažkiek laikosi kabalos tradicijos, tačiau tikrai nepersistengia. Beje, jokių originalių idėjų jis neturi. Viskas seniai buvo aprašyta.
Atsakyti
as tokio etapo neturejau. is kitos puses, jei jo poziureis atitinka klasikini, gal viskas ne taip blogai, kaip galvoji? o tai, kad detales richtuoja, tai manau, nuo to niekam blogiau nebuvo. siaip vienintelis apciupiamai ivertnamas dalykas - rezultata gavusiu pasekeju skaicius. koks jis? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xxl @ 2010 01 14, 12:04)
as tokio etapo neturejau. is kitos puses, jei jo poziureis atitinka klasikini, gal viskas ne taip blogai, kaip galvoji? o tai, kad detales richtuoja, tai manau, nuo to niekam blogiau nebuvo. siaip vienintelis apciupiamai ivertnamas dalykas - rezultata gavusiu pasekeju skaicius. koks jis? smile.gif

nesuprantu kodėl mane bandai perkalbėti? aš mąstau sveikai ir logiškai, savo nuomonę turiu, Miša mano akyse prarado autoritetą ir jo nebesusigražins. šis pokalbis beprasmis.
Atsakyti
as nebandau taves perkalbeti - man tik idomu, kiek realiai jo pasekeju pasieke tai, ko sieke.
Atsakyti
QUOTE(xxl @ 2010 01 14, 12:15)
as nebandau taves perkalbeti - man tik idomu, kiek realiai jo pasekeju pasieke tai, ko sieke.

ką tu laikai pasiekimu? suvokimą? galiu pasakyt, kad aš radau, ko ieškojau, bet tai ne Mišos nuopelnas, radau, kai ėmiau studijuot savarankiškai, kaip ir pridera pagal kabalos tradiciją.
Atsakyti
Na kiekvienais laikais buvo ir bus pranasu bei tikėjimo guru g.gif
Atsakyti
as juk ne laitmano pasekeja, be to ir kabalos neikad nestudijavau - ka as zinau, ko jie siekia? bet juk kazko siekia, jei eina mokytis pas mykola. jis pats deklaruoja - bent jau klipe apie 2012, kad galutinis kabalos tikslas pakelti zmogu is jo gyvuliskos prigimties i aukstesne. jo nuomone, mes esame pazenge gyvunai ir ne daugiau. bet jis taip pat deklaruoja, kad to pasiekti galima tik per begale isikunyjimu, jei gerai pamenu, o mokymas padeda pagreitinti procesa. taigi - morka kabo kazkur toli uz horizonto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xxl @ 2010 01 14, 12:41)
as juk ne laitmano pasekeja, be to ir kabalos neikad nestudijavau - ka as zinau, ko jie siekia? bet juk kazko siekia, jei eina mokytis pas mykola. jis pats deklaruoja - bent jau klipe apie 2012, kad galutinis kabalos tikslas pakelti zmogu is jo gyvuliskos prigimties i aukstesne. jo nuomone, mes esame pazenge gyvunai ir ne daugiau. bet jis taip pat deklaruoja, kad to pasiekti galima tik per begale isikunyjimu, jei gerai pamenu, o mokymas padeda pagreitinti procesa. taigi - morka kabo kazkur toli uz horizonto smile.gif

nu tai jis nepasako nieko naujo, ko nepasakytų kitos religijos, ania? iš esmės pradžioje tos mokyklėlės nėra blogai, kai ima vykti tam tikri procesai, reikia kitų palaikymo, kad neišprotėtum. vėliau gudresni nueina savo keliu, ne tokie gudrūs susektėja. nieko naujo, tas pat kaip ir visur.
Atsakyti