Įkraunama...
Įkraunama...

Dailusis čiuožimas

Na vat, susidūrėm su neplanuota problema sad.gif Pačiūžos sparčiai, beveik kasdien mažėja cry.gif Kai pirkom, tilpo su vilnone kojine, po mėnesio tik su plona kojinyte, o vakar jau kai su ta kojinyte dėjau manoji inkšt pradėjo , kad jai spaudžia blink.gif
O šiuo metu vietinėj "rinkoj" jokių naudotų pačiūžų nėra sad.gif
Katarina, kokias jūs pirkot? Risporto? Kaip ten su dydžiais, aš nelabai suprantu g.gif Bandžiau vyresnių mergaičių klausinėt, bet nieko nesupratau blush2.gif Ievai reikėtų 30-31 dydžio. Batukus 30 dydžio perkam, tai gal pačiūžas 31 žiūrėt g.gif Ir dar. Ar atskirai batus ir atskirai peilius, ar iš karto ten sukomplektuotos buvo? Nes e-shope nėra jokių Risporto pavyzdžių...
Primečiau, kad jei iki 600 lt nupirkčiau, gal po metų ir už 400 parduočiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Motina @ 2005 11 08, 10:48)
Primečiau, kad jei iki 600 lt nupirkčiau, gal po metų ir už 400 parduočiau g.gif

Mano merginai tiko Katje tokios su juoda juostele pačiūžos 31 dydis, o "risporto" išėjo 21 dydis. O atsisiūsti su pribumbasais mum ir kainavo 600 lt tongue.gif , o jei be priedų tai 50 lt tikrai sutaupysi. O šiaip tai pardavėja siūlo su pagaliuuku išmatuoti. Ir dar pas juos ir pusinių išmierų yra. Pvz 31.5nuoroda
O čia va pasižiūrėk, gal tuo pačiu ir suknele ir kojines ax.gif JUK MERGAITEI REIKIA mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katarina: 08 lapkričio 2005 - 10:54
O kokio dydzio batukus ji nesioja?
Bet tam puslapiuke jokiu pavyzdziu nera g.gif Jiems ten laiska rasyt reikia ir klaust? O kokia kalba - rusu ar anglu? O tas 21 dydis gal pedos cm? Ar ten galima ir iprastais dydziais uzsisakinet? Ar kokias lenteles turi ?
As vat ir galvoju apie suknele g.gif Arteja Kaledos ir gimtadienis smile.gif Tai sakau gal Kaledu senis suknele su visais pribumbasais po eglute padetu rolleyes.gif Ten sukneliu kainos man visai normalios pasirode smile.gif Dar aisku kojines ir apsaugos visokios, tai susidarytu suma, bet bent jau nereiketu tu zaislu pirkt doh.gif
O sukneles tai mirtinai reikia, taigi be jos visas darbas praranda prasme blink.gif
Atsakyti
katarina, gal trenerė turėjo omenyje, kad raumenukai silpni ir stuburo deformacija vystosi?Nuo visų krepšelių ypatingai gali padidėti juosmeninė lordozė.
Klausykit o kokios tos pačiūžos? Turguje mačiau suomiškas berods, baltos plastmasinės tokios kaip riedučiai. Dar pažiūrėjau, akd ir pagal dydį maniškei turėtų tikti. Ar jūs kokias odines dedatės? Man labai pirmadienio laikas netinka sad.gif
Atsakyti
Mano mergaitė nešioja 29, 30 išmieras , bet kaip pačiūžos tai ir ėmėm didesnes.Aš skambinau tiesiai pardavėjai +37256488814 jos vardas Kersti. Ir su ją rusiškai kuo puikiausiai susikalbėjau. Nieko atskirai nereikia ten visa pačiūža tiek kainuoja, atskirai eina apsaugos ir žaislai ant peilių. Šiaip jeigu jūsų 30 nešioja tai siulyčiau 31.5 arba 32. tai pagal juos gautusi 21.5 ar 22. O jei jau apsiisprendėt iš ten užsakinėti tai va koki pasiūlima turiu: mes sekmadienį žadame į Akropoli atvažiuoti (dar neaišku bet tikiuosi) , tai galėtume isimesti pačiūžas tai ir pasimatuotumėte, o tada jau aišku būtu . Beje dėl tų žaislų tai man labai patogu po čiuožimo aš pačiūžas nuvalau ir uždedu tuos žaislus , jos taip geriau išsisaugo, ir ten viduje tokia frotinė medžiaga tai ir sugeria vandenį .O suknelės tai ten tikrai nebrangios thumbup.gif dovana puiki thumbup.gif . O dėl kojinių tai ir mum reikia, bet aš kainos neisivaizduoju, kažka girdėjau kad apie 100 lt išeina blink.gif Tai jeigu užsiisakinėsite pačiūžas tai gal mum su kojinėm išeis prisiplakti blush2.gif nu nežinau vyrui tai net bijočiau sakyti blush2.gif
Nera, ji turėjo aumenį, kad mano mergiotė kaip "sasyska" , ji šuoliuose nesugeba pasitemti, ir nušoka arba skersa, arba ant subinės doh.gif . O tos plasmasinės pačiūžos netinka schmoll.gif , mes perkame odines
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katarina: 08 lapkričio 2005 - 16:41
Tai čia jums ne masažų, o būtent treniruočių reikia, kad stiprinti raumenis, na nebent jų kraujotaka labai sutrikus. Raumenų stiprinimas masažu skiriamas esant disfunkcijom, ligom ir t.t.Ačių už paaiškinimą, nes būčiau nupirkus blush2.gif
Atsakyti

Ir aš tai manau , kad čia treniruočių reikia, bet aš galvoju reik ne čiuožimo, o baleto...tik laiko daugiau niekam nebeliktu... sad.gif
Atsakyti
Jo jo, kojines ten kazkur 20 euru blink.gif Tai man kazkaip g.gif Bet nieko gudraus nesugalvoju kuom jas pakeist g.gif Ir dar toks negeras itarimas, kad jos greitai suplys sad.gif O suknele 30-40 euru mirksiukas.gif Tik,kad nuotraukos ten nelabai kokybiskos sad.gif
As vakar paduka is paciuzos istraukiau, tai gal 0.5 cm lieka, bet man kazkaip rodosi, kad tiek kaippaciuzai per mazai, tuo labiau, kad su kojinyte netelpa g.gif
O kada ruosiates akropoli lankyt? ryte?
O del nugarytes pabandykit su gydytoja pasneket, o dar geriau su vaiku ortopedu, gal pasiulys kokias mankstas palankyt unsure.gif Bet vaikam turbut kiekvienoj poliklinikoj nugarytei mankstas organizuoja, prisiplaktumet prie kokios ydingos laikysenos, viena kursa atlankytumet, ismoktumet, o toliau galetumet namie mankstintis tongue.gif
Vilniuj, tai vienoj sanatorijoj vaiku baseine organizuojami specialus kursai "sveika peda", "sveika nugara" ir pan rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Motina: 09 lapkričio 2005 - 12:37
Tai 20 eurų už kojines tai dar nebrangu, man tai varžyboms reikia mes turime senas bet jos suplyše. O tai pas mus mamos taip padarė: kojines kelnes per pėda perkirpo, apsiuvo ir kabliukus isiuvo thumbup.gif , ir kažkaip neirsta ten jos. O vat dėl akropolio tai tiksliai nežinau kada, bet žinau kad tikrai važiuosim thumbup.gif , aš manau kad apie 12 g.gif gal
O aš šiandien vėl pikta cry.gif laukiau kol čiuož vaikai programėles kad į savo atžala pažiūrėti....ir geriau aš būčiau nežiūrėjus sad.gif , kur kregždė ten neaišku kas , suktukam pasirodo vieno karto užtenka apsisukti doh.gif . Vien žo morala atskaičiau ax.gif žiūrėsim kaip bus ryt unsure.gif Ir išvis gėda žiūrėti..
Atsakyti
O kaip jie tas programėles čiuožia? Po vieną? ar po kelis ant ledo būna?O programos visiems vienodos ar kiekvienam skirtinga?
O kada varžybos? Ir kokio lygio - vietinės reikšmės ar svarbesnės? Ir aplamai kaip dažnai varžybos būna? O šiaip kokių nors pasirodymų, nekonkursinių, ar būna?
Tiesa, o varžyboms mokesčius visokius patiems reikia susimokėt, ar jau klubas sumoka?
Atsakyti

Sveika 4u.gif vakar buvau atrašiusi ir netas dingo cry.gif cry.gif , taigi rašau dar karta. Programas turi kiekvienas vaikas , tik aišku tas kuris jau šuoliukus, suktukus šiokius tokius padaro ax.gif . Kiekvienam vaikui skirtinga muzikėle. O varžybos būna visokios, dabar musų geriausi vaikai į Čekiją buvo išvažiave, ten buvo net iš 20 šalių suvažiave . O taip tai ir pas jus Akropolyje buna ir Elektrėnuose ir mes vietines darome saviem. O mokėt už viską reik patiem užsienyje apie 30 eurų startinis mokestis, o Lietuvoje apie 20 lt. Ir dar kelionės, viešbučiau irgi aišku iš savo kišenės
Atsakyti
QUOTE(Leeloo @ 2005 11 12, 00:31)
o pas maziukus tikriausiai teisejausiu... na tai ka mokynsites burbuliukus, pritupimus...exxxx...kaip visa tai faina smile.gif  thumbup.gif

Na štai, jau pradėjom "rimtai" varžybom ruoštis. Prieš treniruotę vaikams pasakė, tai visi toookie geri toookie geri buvo biggrin.gif Dabar turbūt visą mėnesį geri be ožių bus. Taigi, rodys patys mažiausi burbuliukus, pritūpimus ir gandriuką ax.gif
Suknelei medžiagą jau nusipirkom, daba tik pasisiūt beliko ax.gif Visos tik apie suknias ir kalba - kaip vienai bobutė numegs, kitai teta pasius tongue.gif
Ech, be blizgančios suknios visas darbas praranda prasmę mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Motina: 14 lapkričio 2005 - 11:18