Įkraunama...
Įkraunama...

Dailusis čiuožimas

Aš nesuprantu kur virvutė o kur špagatas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pačiūža: 04 lapkričio 2005 - 18:25
QUOTE(pačiūža @ 2005 11 04, 16:17)
mano merginai tai labai tinka aptemti rūbai.Ir ją plonina.Kaip tu sakai kad tai mergaitei netiko manau manajai tiks tos aptemtos čiuožėjų suknelės.

Pas mus yra viena putlutė mergaitė, tai ji daug gražiau atrodo su čiuožimo apranga negu su treningais mirksiukas.gif

QUOTE(pačiūža @ 2005 11 04, 17:30)
Ji panaši į špagatą.O gal tu motina žinai koks svoris devynerių metu čiuožikei per didelis ?

Dabar pasižiūrėjau, kad vidutinis 9 metų mergaitės ūgis yra 133,3 cm, o svoris 30,16 kg. Tai manyčiau, kad kokie 32-33 kg būtų viršutinė riba mirksiukas.gif Vat nerandu normalios vaikiškos lentelės su procentilėm, geriausia vaikų gydytojos pasiklausk, koks svoris tavo merginos ūgiui patenka kažkur apie 50 procentilę. Mažesnio siekt nepatarčiau, beto turėsi svarų argumentą, kad tavo vaiko svoris yra visiškos normos ribose mirksiukas.gif

QUOTE(katarina @ 2005 11 04, 17:59)
user posted image
Va kažkas tokio tik dar labiau išsitiesti reikia  ax.gif
O virvutė tai kaip špagatas tik pilnai atsisukti reikiaNU vien žo taip ;: išžergi kojas ir leidiesi iki galo , už špagata sunkiau  doh.gif


Na tai čia kažkas su terminais g.gif Kaip išskaičiau špagatas yra kairysis, dešinysis (čia turbūt, priklausomai kuri koja priekyje g.gif ir vertikalus unsure.gif ), o tas kai ant klyno atsisėdi tai jau virvutė matyt g.gif
Atsakyti
O mes šiandien į choreografiją ėjom doh.gif Pradžia buvo standartinė mano merginai - įsikibo kojon ir jau ruošėsi bliaut (princesei matote nepatiko, kad treneris vyras blink.gif , nors teisybės dėlei reik pasakyt, kad jį pamačius ir man baisoka pasidarė blink.gif ), bet prigąsdinau visom įmanomom pasaulio blogybėm, tai visas 2 valandas išbuvo į mane net pasižiūrėt bijodama. O tas vyriškis pasirodė labai labai super thumbup.gif labai sugebantis "uždegti" vaikus, labai greit "perkando" mano ožkos charakterį, o ir pati treniruotė labai labai super buvo thumbup.gif maniškė sužavėta išėjo tongue.gif
Bet šeštadienis tai košmaras kažkoks doh.gif Nu kas gi turi sveikatos šeštadienio rytui, o čia nuo 8,30 čiuožimas, tada 1,5 val choreografija ir 1 val mokosi ant žemės visokius šuolius, suktukus ir t.t. doh.gif gerai, kad nors kopūstienės iš ankstyvo ryto Delano turėjo... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Motina @ 2005 11 05, 17:22)
Pas mus yra viena putlutė mergaitė, tai ji daug gražiau atrodo su čiuožimo apranga negu su treningais mirksiukas.gif
Dabar pasižiūrėjau, kad vidutinis 9 metų mergaitės ūgis yra 133,3 cm, o svoris 30,16 kg. Tai manyčiau, kad kokie 32-33 kg būtų viršutinė riba mirksiukas.gif


Mano merginos ūgis 1,44 cm.Tai koks svoris normalus ?
Atsakyti
QUOTE(pačiūža @ 2005 11 05, 17:49)
Mano merginos ūgis 1,44 cm.Tai koks svoris normalus ?

Na, susiradau savo protingąsias lenteles smartass.gif
Tai štai kas ten sakoma mirksiukas.gif Vaiko svoris turi tilpti tarp 10 ir 90 procentilių. Taigis intervalas pakankamai didelis tongue.gif nuo 29,9 iki 42 kg. Jei sveria 29,9 kg, tai atitinka dešimtą procentilę ir tai reiškia, kad 10 proc mergaičių, kurių ūgis yra 1,44 sveria mažiau negu taviškė. Jei ji sveria 42 kg, reiškia, kad tik 10 proc sveria už ją daugiau. O penkiasdešimta procentilė - pats viduriukas yra 35,5 kg tongue.gif Tai reiškia, kad apie 50 proc tokio ūgio mergaičių sveria daugiau už ją, o 50 proc mažiau tongue.gif Bet visas tas intervalas 29,9 iki 42 kg yra NORMA Taigi, jei jos svoris nėra didesnis už 42 kg, niekas neturi teisės prie jos kabintis tongue.gif
Tik reik atkreipt dėmesį, kad 1,44 devynerių metų mergaitė atitinka devyniasdešimtą procentilę, t.y. tik 10 proc. mergaičių tokio amžiaus yra didesnės už ją mirksiukas.gif
Atsakyti
NU ir protingai čia parašei doh.gif ,
Motina o ką veikėte per choreografijos pamokas? nes mes ten taip ir nepapuolam sad.gif . Žinai dar viena naujiena sužinojau blink.gif ogi masažiukus nugarytės dar neprošalį būtu darytis doh.gif Man trenerė minėjo kelis kartus, kad Godos nugara silpna, kad masažo reikia g.gif bet negalvojau , kad kiti juos darosi unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katarina: 05 lapkričio 2005 - 22:20

Taigi dvyliktus metus medicinos mokslus graužiu, jau sugebu paprastiems žmonėms nesuprantama kalba paaiškint tongue.gif
O dabar pasižiūrėjau, gi mano mergina pagal visus įmanomus parametrus "ant dešimtos" procentilės. Keista, šiandien per treniruotę pasidžiaugiau, kad jau šikynė truputį paaugo, kad visai neblogai atrodo g.gif Ech, kaulų vyniotinis doh.gif Man kas tokią valią nieko nevalgyt... blush2.gif
O ta choreografija, tai toks a la žaidimas man pasirodė. Nors kai pagalvoji g.gif Apšilo jie kažkiek, tada pasitampė kažkiek, tada paimprovizavo kažkątais, o paskui panašu į baletą buvo - prie tos lazdos, kur prie sienos pakabinta visaip tūpčiojo, kojas kilnojo, rankas mosikavo. O gale tai sukinėjosi kaip balerinos smile.gif Kaip supratau esmė viso to reikalo ta, kad išmokyt pajust muziką... labai lengvoj formoj viskas, bet maniškei labai labai patiko thumbup.gif
Man tai kaip tik trenerė sakė, kad pagal metus ji tvirta mergaitė, dabar kai palyginu tai tikrai ji pakankamai tvirtai laikosi lyginant su kitom naujokėm. Bet lankstumas doh.gif
Mąsčiau, mąsčiau, bet nesugalvoju jokių argumentų, kad nugara nuo masažų stiprėtų g.gif Kaip tik, galvočiau, kad toms, kurių raumenys pakankamai tvirti, bet jie tokie nelabai plastiški, tiktų masažas g.gif aš daryčiau taip - pratimai nugarai stiprint + masažas, nes be geros geros mankštos tas masažas vaikui kaip ir nereikalingas, žalos aišku nebus, jei vaikų masažistas darys, bet naudos tai irgi kažin g.gif tik pinigai vėjais... Bet čia tik šiaip, bendras išsilavinimas, sporto medicinos atstovas gal geriau patartų.
Tiesa, šįvakar savo mažių pabandžiau patampyt visaip, tai su dukra palyginus jis kaip guminis - kaip nori taip jį gali ir susukt tongue.gif Tik, kad mažas dar, tai nelabai supranta ko iš jo nori, bet kai aš pati jo kojas paskėtaliojau, tai nepalyginsi rolleyes.gif Kažin ar ir šitas paaugęs taip pat sustabarės g.gif
Atsakyti
QUOTE(Motina @ 2005 11 06, 00:22)
Kažin ar ir šitas paaugęs taip pat sustabarės g.gif

Mano pirma mergina tai nuo pat gimimo labai lanksti. Jai dar buvo freko pagalvėlė iki 8 mėnesių idėta, tai nuo to laiko ji ir vartaliodavosi į visokias virvutes ir špagatus, ir dar jeigu šiek tiek pasitampo tai išvis thumbup.gif . O dar kai buvome sveikatos tikrinti tai gyditoja išvis nustebus buvo blink.gif sakė bekaulė, nes ne tik kojos ,bet ir rankos bet kaip užsilenkia ir sukinėjasi doh.gif . O antra mergina jau matosi iškart kad ne tokia doh.gif , . Taigi aš galvoju jeigu dabar berniukas lankstus, g.gif tai ir vėliau bus tas pats
O šiaip mes sekmadienį planuojam į akropolį važiuoti ax.gif , tai gal išbandysim tą jūsų leda. Nors kai prisimenu paskutinį kartą kai buvau tai nukritau vidurį ledo ir niekaip negalėjau atsikelti. Buvo išeitis arba keturiom iki borto, arba laukti kol draugė pričiuož ir pakels, doh.gif . NUsprendžiau palaukti.. blush2.gif
Tai jeigi choreografijos nesulaukiam , tai gal tada dar į baleta leisti , reiks pasidomėti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Motina @ 2005 11 05, 22:44)
Na, susiradau savo protingąsias lenteles smartass.gif
Tai štai kas ten sakoma mirksiukas.gif
Taigi, jei jos svoris nėra didesnis už 42 kg, niekas neturi teisės prie jos kabintis tongue.gif



Ji sveria 41 kg.
Atsakyti

Na tai ir liuks. Viršsvorio vaikas neturi, o pradėjus sportuot tikrai palieknės. Beto, galėsi pripasakot, kad visos čiuožėjos turi sveikai maitintis, kad būtų stiprios mirksiukas.gif Ir kas be ko tuojau pamoralizuoti, kad riebūs kepsniai (nors vargu ar kuris vaikas tokius mėgsta), saldainiai, hamburgeriai ir sasyskos į tą kategoriją neįeina. Tik svarbu svorio neakcentuot, o susukt kąnors apie tai, kad tokio maisto prisivalgius neturės jėgų sportuoti tongue.gif
Atsakyti
O kas būtu jegu svertu daugiau ? Ir iškur tu sužinojai kad devinerių metu 1,44 ūgio mergaitei 42 kg. yra riba svorio ?
Atsakyti

Taigi yra įvairios lentelės, sudarytos būtent Lietuvos vaikams, kuriose parodyta ūgio priklausomybė nuo amžiaus, svorio priklausomybė nuo amžiaus, taip pat svorio priklausomybė nuo ūgio tongue.gif Vaikams kmi nepaskaičiuosi, todėl fizinis išsivystymas vertinamas pasitelkiant statistinius duomenis, pagal kuriuos šitos lentelės ir sudarytos mirksiukas.gif
Jei ji įsipaišo į tą intervalą, reiškiasi yra proporcingo kūno sudėjimo. Daugiau sveriantiems vaikams rekomenduojamas papildomas ištyrimas (raumenų ir riebalų santykio), ir tik tuomet, kai nustatoma, kad svoris yra padidėjęs riebalinės masės sąskaita, galima sakyti, kad vaikas turi viršsvorio smile.gif
Atsakyti