Įkraunama...
Įkraunama...

Dailusis čiuožimas

QUOTE(Motina @ 2005 11 04, 12:34)
Katarina, tai dar pigiai prasisuki, pas mus vien sultys 2 lt doh.gif , beto, turim problemų su valgymu, tai mergina teikiasi po treniruotė užkąsti - mažiau 6 lt nesigauna (

Kad papigiai tai taip biggrin.gif ten dienos pietūs 5 lt kainuoja, tai kartais ir patys pavalgome blush2.gif . O manoji ir nieko nevalgo tai ir aš neatsakyčiau nuvesti į barą kad tik valgytu doh.gif O pas mus viskas taip vyksta: jeigu nedirba tai gryžus iki vakaro sportuoja, bet jeigu gerai čiuožia tai tada nustato akis ir gal gali ? gali ??O kas idomiausia kad jei ir nenubausta tai vistiek namie pati šoka, suktukus daro blink.gif matyt jau į kraują iauge thumbup.gif
O aš tai kregždes, krepšelius per tiek metų žinau kaip turi atrodyti, bet šuolių tai niekaip neskiriu doh.gif
Vat pagalvojau g.gif amžius tai tas pats gi būsimos konkurentės auga laugh.gif laugh.gif , kada nors ir susitiksim varžybose g.gif O musiškiai patys geriausi tai buvo Čekijoje tai keli vaikai labai geras vietas parsivežė thumbup.gif thumbup.gif Goda kaip pamatė laimėtas taures kažkada tai sako o kaip man tiktu mano kambaryje .O paskui "senukuose "pamatėm prašė nupirkt tongue.gif Tai aš jai ir sakau jei daug dirbsi tai ir užsidirbsi .
O šiaip tai jeigu kyla Godai ožiai, arba viena kartą klausė ir kodėl tu mane į čiuožyklą leidai doh.gif tai aš iš karto pasakau: nu gerai metam aš greit parduodu pačiūžas, sukneles blink.gif blink.gif laaabai padeda thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Motina @ 2005 11 04, 14:17)
Man užteko šokdynės doh.gif Jei dar lanko imčiaus, tai tikriausiai smurtaujančia motina patapčiau doh.gif
Ai, dar bandom į tas vadinamas "pozicijas" atsistot sad.gif Irgi vargo vakarėlis cry.gif O dar pasistiebt reikia, o dar kartu ir rankas kilnot cry.gif
Visaip galvojau, dar su trenere pakalbėjau, tai ir ji pritarė, kad gimnastika nepamaišytų ax.gif

Vat į pozicijas mūsų iš viso nestato schmoll.gif , čia choreografijoje tūrėtu būti. BEt dabar čia antradienį žiūrėjau multika ten apie Barbes ir rodo kaip mama su dukrele šoka baleta wub.gif , ir pagalvojau g.gif , jeigu aš užsiimčiai pati su ją tai plastiškumas tikrai atsirastu, juk aš tiek metų prašokus tai viska moku. Bet visa bėda, kad nesinori, tingisi ir laiko .... ai kalnas priežaščių. Nors aš labai mėgstu namie pašokti tai Godai labai patinka ir ji bando, bet tai būna max 1 karta į mėnesį verysad.gif
O dėl lanko tai nemanau kad jis būtinas g.gif . O pas mus šiandien viena mergaitė gavo velnių kad per stora blink.gif , nu aišku ji jau gerai čiuožia ir varžybose dalivauja. Taip kad jei Pačiūža norėsi rezultatu teks dar ir vaika "ant dietos" sodinti. Ir šiaip tos mergaitės kurios turi su svoriu problemu yra pastoviai sveriamos ir kontroliuojamos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katarina: 04 lapkričio 2005 - 15:25
o žinok kas atsitiko per tas tris dienas kai namie mankštinamės numetė mergyte penkis kilogramus.O kaip tu manai koks svoris per didelis čiuožėjai devynerių metų ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pačiūža: 04 lapkričio 2005 - 15:56

Sunku pasakyti aš net neisivaizduoju g.gif , žinok ta mergaitė iš pirmo žvilgsnio nėra stora, bet su čiuožėju suknelėm, kojinėm visai kitaip viskas atrodo doh.gif
Atsakyti
Dabar mano mergytė laikysis griežtos dietos sad.gif ir sportuos kiekviena vakarą.Kitaip nabus jokio čiuožimo.Tuoj pat jai tai pasakysiu. biggrin.gif
Atsakyti
Žinai man rodos tu jai geriau nesakyk nes gali taip pakenkti, žinai taip ir atsiranda visokios anoreksijos ir pan...Tiasiog pati jai nežinant pakoreguok mityba, . Gi vaikam ką paduosi tas gerai galima ir lieknesnius pietukus padaryti. Ir saldumynu nepirkt vietije jų vaisių geriau.O dėl sporto thumbup.gif tai pritariu
Atsakyti
Gerai kad pasakei anksčiau laiko kol nepasakiau dukrai.Kaip žinau taviškė moka špagatus , virvutes,kregždes,krepšelius.Kaip taip išmokote.
Atsakyti
Špagatas, virvute -tai galima sakyti iš prigimties, reikėjo tik šiek tiek pasitampyti biggrin.gif , o kregždė, krepšelis tai 3 metų darbas . Tiesiog pastatai ir skaičiuoji. Pradžioje buvo "pašauta varna" megalol.gif megalol.gif , o daba jau tikra kregždė thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
mano merginai tai labai tinka aptemti rūbai.Ir ją plonina.Kaip tu sakai kad tai mergaitei netiko manau manajai tiks tos aptemtos čiuožėjų suknelės.
Atsakyti
QUOTE(katarina @ 2005 11 04, 16:13)
Špagatas, virvute -tai galima sakyti iš prigimties, reikėjo tik šiek tiek pasitampyti biggrin.gif , o kregždė, krepšelis tai 3 metų darbas . Tiesiog pastatai ir skaičiuoji. Pradžioje buvo "pašauta varna" megalol.gif  megalol.gif , o daba jau tikra kregždė  thumbup.gif  thumbup.gif


vat vat... mas mumi tai dar tos "pašautos varnos" stadija doh.gif
O dėl krepšelio, tai susibarėm, kaip iš tikrųjų jis turi atrodyt blush2.gif tai dabar daro taip, kaip jai atrodo blink.gif Reiks trenerės paprašyt, kad ant žemės ją pastatytų taip kaip reikia g.gif
O virvutė, tai kas čia do žvėris unsure.gif čia špagato rūšis?

Atsakyti
Ji panaši į špagatą.O gal tu motina žinai koks svoris devynerių metu čiuožikei per didelis ?
Atsakyti
QUOTE(Motina @ 2005 11 04, 18:12)
vat vat... mas mumi tai dar tos "pašautos varnos" stadija doh.gif
O dėl krepšelio, tai susibarėm, kaip iš tikrųjų jis turi atrodyt blush2.gif tai dabar daro taip, kaip jai atrodo blink.gif Reiks trenerės paprašyt, kad ant žemės ją pastatytų taip kaip reikia g.gif
O virvutė, tai kas čia do žvėris unsure.gif čia špagato rūšis?

user posted image
Va kažkas tokio tik dar labiau išsitiesti reikia ax.gif
O virvutė tai kaip špagatas tik pilnai atsisukti reikiaNU vien žo taip ;: išžergi kojas ir leidiesi iki galo , už špagata sunkiau doh.gif
Atsakyti