Įkraunama...
Įkraunama...

Dailusis čiuožimas

O kaip su gimnastika ? Manau kad mano storuliukė nepadarys nei virvutės nei špagato ir visų kitų "lankstinukų". ax.gif sad.gif
Atsakyti
QUOTE(pačiūža @ 2005 11 02, 15:49)
Klaipedoj sporto prekių parduotuvėje.Bet jau nėra.Ar nieko tokio jei leisiu vyresnę devynerių metų mergaitę ?O kaip reikia rengtis į treniruotes ?Ar tik per varžybas reikia suknelės, ar ir į treniruotes ?

Matai žiūrint ko nori, kad vaikas pasiektu g.gif , Jei tik dėl to kad sportuotu tai tiks. Bet pasiekti kažka tai sunkiai. Nors visai nesenai sužinojau, kad mūsų trenerė pradėjo čiuožti nuo 9 metų blink.gif , ir būdama ne visai kūda blush2.gif , o va ir prasimušė biggrin.gif . O rengtis tai mano mergina turi kelias sukneles. Viena varžybom, ir viena treniruotėm . Bet pradedant tai reikia vaikus rengti šilčiau ir storiau nes : būna laaabai daug kritimų, o ir juda jie nedaug todėl sušala greitai. O kiek supratau tai Klaipėdoje gyveni g.gif , o ten ar yra čiuožykla g.gif

QUOTE(pačiūža @ 2005 11 02, 16:56)
O kaip su gimnastika ? Manau kad mano storuliukė nepadarys nei virvutės nei špagato ir visų kitų "lankstinukų". ax.gif  sad.gif

Šiaip tai storesni vaikai kaip tik lankstesni būna, o taip tai treniruotės, treniruotės, treniruotės...ir viskas imanoma thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pačiūža @ 2005 11 02, 14:09)
Aš noriu paklausti ar į čiuožimą prima apkūnesnes mergaites.As net nežinojau kad čiuožime buna tie visi papildomi choreografija , gimnastika ir t.t.blush2.gif O mačiau būna pirkti ir baltu ir rudų pačiūžų.Čia tikriausiai reikia prie rubų derinti ?


Pas mus visokių yra, nuo labai kūdų, perkarusių, iki doh.gif doh.gif Yra viena mergytė tokia apvalutė, minkštutė, bet kaip gražiai ji čiuožia, ir šuolius ir suktukus gražiausiai padaro wub.gif
O šiandien man trenerė labai gerai "suklasifikavo" vaikus biggrin.gif Sako: čia tie, kurie, lanko dailųjį čiuožimą, o čia tie, kurie mokosi čiuožinėti biggrin.gif Apsispręskit, sako biggrin.gif Taip, kad galima jokių gimnastikų, choreografijų nelankyt, tik 1-2 kartus per savaitę ateit pasičiuožt savo malonumui, pasimokyt pirmyn/atgal/apsisukt, dar ir šuoliuką vieną kitą mirksiukas.gif
O pačiūžų savarankiškai geriau nepirkt g.gif aišku, galima netyčiom pataikyt, bet galima ir balon pinigus išmest. Kai pradės čiuožt, nusipirksit panaudotas, kurias po metų, kai vaikas išaugs, praktiškai už tą pačią kainą parduosit. O jei š... pirksi, tai net neparduosi niekam paskui tongue.gif
O maniškė penktadienį keliauja gimnastikon biggrin.gif (JAU NUGALĖJOM ŠOKDYNĘ thumbup.gif ), o nuo pirmadienio dar į papildomą čiuožimą rolleyes.gif mes čia, tipo, apsisprendėm dailųjį čiuožimą lankyt, o ne čiuožinėt mokytis tongue.gif

QUOTE
O ten trenituotems suknelė turi būti irgi su tais blizgučiais pribumbasais ?


Kadangi maniškei čiuožimas be blizgučių praranda prasmę, tai pasiuvau tokį trumpą sijonuką, ir eglutės bligučiais papuošiau doh.gif Suėjo, kaip tikra thumbup.gif

beje, žiūriu, kad kuo mažesnės, tuo labiau išsipusčiusios per treniruotes. Vyresnės, kur po kokia 15 metų, čiuožia su triko ir aptemptom treninginėm kelnėm. Čia turbūt tik mažosioms tie pribumbasai reikalingi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Motina: 02 lapkričio 2005 - 19:25
QUOTE(Motina @ 2005 11 02, 20:20)
O šiandien man trenerė labai gerai "suklasifikavo" vaikus  biggrin.gif Sako: čia tie, kurie, lanko dailųjį čiuožimą, o čia tie, kurie mokosi čiuožinėti biggrin.gif

Ir pas mus taip pat yra tokie kurie ateina 2 kart savaitei, o jeigu dar suserga, tai visai retai doh.gif , ir taip pasitrina metus nu max 2 o paskui meta. Bet aš tai jai pasakiau jeigu nenori rimtai sportuot schmoll.gif tai parinksiu pigesnius šokius(tautinius ar moderniu), o jau jeigu čiuožiam tai čiuožiam. Labai džiaugiuosi kad pavyko su šokdyne susitvarkyti thumbup.gif thumbup.gif , sakiau kad truputi pasikankinsit ir viskas bus gerai. Aš tai Goda verčiu jau ir namie dirbti ir žinai pastebėjau g.gif kad pvz libelo(suktukas kregždėje blush2.gif ) ji nedarydavo kaip reikiant, o po nemažai treniruočių namie vaizdas pasikeitė thumbup.gif ir labai stipriai. Taigi reik kuo daugiau dirbti namie ax.gif , ir kregždėje aš ją pastatau ir skaičiuojame iki 10 dabar jau išstovi , ir šuolius namie šokinėjame
O mum trenerė neleidžia eiti su kelnėm, kad nesimuliuotu ir kojytes patemtu blush2.gif
Atsakyti
Jo, namie gerai pasimokint...
Iš viso, pastebėjau, jei tėvai griežtai "nesuima" tai dažnai nieko gero nesigauna g.gif Per tris mėnesius aš jau tiek kartų girdėjau "nenoriu/tingiu/atsibodo/man per sunku" ir etc... doh.gif Bet juo toliau juo geriau tongue.gif Dabar jau pajuto kažkokį azartą, pagyrė kelis kartus ją, beto pajuto, kad tikrai gali išmokti, visiškai dingo baimės jausmas thumbup.gif Aš pati kažkada seniai seniai mečiau šokius, net pati nesuprantu kodėl g.gif paskui gailėjaus, bet buvo vėlu blush2.gif O vat būtų man kas griežtai pasakęs unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(katarina @ 2005 11 02, 19:43)
O kokius lankai aš tai 8 metus sportinius prašokau  sad.gif , o dabar ir laabai gailiuosi todėl ir savo vaikui neleisiu paauglystėje mesti nes žinau , kad gailėsis



Aš irgi sportinius, tik kiek trumpiau, gal 4 metus. Po to mečiau, o anais laikais, tai metei ir psio, nieks atgal nebepriims schmoll.gif Taip ir likau prie suskilusios geldos blush2.gif
Ateity, sakiau žiūrėsiu, ar čia koks vienadienis/savaitinis/mėnesinis nenoras, ar jau tikrai vaikui nepatinka g.gif Bet mesti leisiu tik tada, jei ras kažką, kas tikrai tikrai daug labiau patiks, ir niekaip neišeis suderint. Kad ir dabar, būna kalba, kad nenori, kad trenerė nepatinka, kad atsibodo ir etc., bet, žiūrėk, apsisukus, jau piešia kokias pačiūžas norės pirkti, ar kregždutę bando ant žemės daryt tongue.gif Vat ir tikėk tais vaikais biggrin.gif O lengva niekur nėra g.gif Beto, man šitas sportas tuo patinka, kad įeina visos mergaitėms patinkančios veiklos - ir čiuožimas ir gimnastika, ir choreografija mirksiukas.gif

Į Olimpinį liepsnojantį ledą planuojam eit, bet kad susidėjom su kompanija, kuri žadėjo pakvietimus gaut, tai dabar jau baisu darosi, kad visai be nieko neliktumėm g.gif O jei pakvietimų negausim, o bilietų jokių nebeliks blink.gif arba liks tik už 120 lt blink.gif

Aš vieną kartą irgi 8.00 iš lovos tiesiai ant ledo atitempiau... Tai jai vargšei labai labai šalta buvo sad.gif
QUOTE(pačiūža @ 2005 11 03, 08:47)
O pačiužas treniruotem reikia tas pačias kaip varžybom ?


Kaip suprantu, tai pačiūžos čiuožėjui, kaip stetoskopas gydytojui - tik savas tinka. Varžyboms galima "šventines "kojines" (ar kaip ten jos vadinasi blush2.gif ) apsimaut 4u.gif
Atsakyti
Motina o tavo mergaitė moka špagatą , virvutę , krepšelį , kregždę ?
Atsakyti
QUOTE(pačiūža @ 2005 11 03, 16:04)
Motina o tavo mergaitė moka špagatą , virvutę , krepšelį , kregždę ?


Nea schmoll.gif nepadaro nieko doh.gif Viskas labai labai redukuota doh.gif Gal kaip trečiam mokymosi mėnesiui ir nieko, bet eina laikas, o kartu su juo ir nemaži pinigai blush2.gif
Todėl ir keliaus į gimnastiką tongue.gif Graudu žiūrėt, kaip vaikui nieks nesigauna sad.gif Ir kai pagalvoji, kam tokius pinigus čiuožimo treniruotėm kišt, jei vistiek, be papildomo darbo niekas neišeis g.gif
Atsakyti
O aš irgi visaip bandau "pratampyt" tą savo vaiką, bet doh.gif Šiuo momentu, man rodos, kad reikalas beviltiškas, bet kai geriau pagalvoji, tai jai dar šešerių nėra, iš vaikų galima daug ką išspaust g.gif . Beto, lankstus kūnas dar nė vienam nepakenkė rolleyes.gif
Mes tai bandom pagal šitas rekomendacijas mirksiukas.gif bet š...... ant pagaliuko gaunas doh.gif

Katarina, tai dar pigiai prasisuki, pas mus vien sultys 2 lt doh.gif , beto, turim problemų su valgymu, tai mergina teikiasi po treniruotė užkąsti - mažiau 6 lt nesigauna doh.gif (nors, tiesa, maniškė tik 2k/sav čiuožia, o kai kasdien, tai blink.gif , treniruotės kaina visai kaip asmeninės gaunasi blink.gif )

Pirmą mėnesį ir aš papirkinėjau -būsi gera, klausysi, dirbsi - saldainis, kinderis ir t.t. Paskui kantrybė trūko, kitaip reikalą apverčiau: jei neklausysi, išsidirbinėsi, tinginiausi - savaitgaliais jokių pramogų nebus. O jei gerai dirbsi - tai taip ir turi būt tongue.gif
Dabar kažkaip su gimnastika reiks suktis g.gif Nors gal patiks, nes dabar tai "užsikabliavo", jau pati ir per šokdynę visaip bando, pati prašo ją palankstyt, pati bando kregždute stovėt ax.gif Tik, kad aš, tundra, kai nežinau pati kaip taisyklingai daryt, tai ir susipykstam. Čia labai Katarinos nuotraukos padėjo mirksiukas.gif Parodžiau, sakau - va, žiūrėk, kaip tavo metų mergytė daro, užtai ir suknelę kokią gražią turi 4u.gif Taip išmoksi, ir tau nupirksiu g.gif
Atsakyti
O tu lanko sukti nebandei mokinti.Aš tai savai sakau tokia didelė lanko sukti nemoka.tai nuo vakar namie mankštinames su virvute , lanku.Tai išmoko sukti lanka.
Atsakyti
Man užteko šokdynės doh.gif Jei dar lanko imčiaus, tai tikriausiai smurtaujančia motina patapčiau doh.gif
Ai, dar bandom į tas vadinamas "pozicijas" atsistot sad.gif Irgi vargo vakarėlis cry.gif O dar pasistiebt reikia, o dar kartu ir rankas kilnot cry.gif
Visaip galvojau, dar su trenere pakalbėjau, tai ir ji pritarė, kad gimnastika nepamaišytų ax.gif
Atsakyti

Aš tai kažkaip norėčiau išsisukti iš gimnastikos.Bet lankstumas jai nepamaišytu. mirksiukas.gif
Atsakyti