Įkraunama...
Įkraunama...

Dailusis čiuožimas

Mes šiandien prie šokdynės verkėm doh.gif ir vėl bandėm ir vėl verkėm cry.gif
Geras reikalas tik tas, kad aš pati tai prisisportavau kapitaliai tongue.gif O jai niekaip nedaeina, nors kuolą ant galvos tašyk. Nu niekaip rankų ir kojų suvaldyt negali sad.gif
dar paskui pasilankstyt bandėm, tai baisu. Bet nieko, svarbu pradžią padarėm, dabar reik laukt, kol "pagaus kampą", o lankstumas pamažu pamažu...
Vat kas gerai gaunasi tai pritūpimai - juos jau anksčiau darydavom, tai šiandien su tokiais maaažais maaažais svareliais bandėm. Vat kas ir taip gaunasi, tą labai noriai daro, o kas ne, nenori net mokintis schmoll.gif
Kas bus kai lanko imsimės, nenoriu net galvot doh.gif
Jau į mokslų galą visokios depresyvios mintys galvon lįst pradėjo... nu kurio galo aš 12 metų medicinos mokinaus smartass.gif , jei dabar vaikus per šokdynę mokau šokinėt cry.gif Nu neturiu aš pedagoginio pašaukimo umn.gif
Atsakyti
O, mintis kilo smartass.gif
Eisiu darželyje su auklėtojom tartis tongue.gif
Vistiek jinai pietų miego nemiega, tai tegul mankštinasi, kam čia man dabar vakarais ir savaitgaliais savo nervus gadint ax.gif .
Tegul šokdynę, lanką išmokina, pasitempusiai stovėt liepia, gal kokių kitų laikysenai pratimukų rolleyes.gif , batutas, kamuolys ten yra, tegul pamąsto smile.gif
Na negaliu, kokia aš protinga wub.gif
Rytoj ir pakalbėsiu tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Motina: 23 spalio 2005 - 15:59
Su kamuioliu yra labai daug gerų pratimukų- tegu stengias išsėdėti kuo ilgiau neliesdama nieko, kai išeis ilgai išsėdėti, galima klūpėti, o dar vėliau klupint bandyti kelti ranką ir koją. Kad predėtų geriau dirbti rankos ir kojos reikia, kad vaikas spyruokliuodamas ant kamuolio išmoktų judėti į šalis(čia su ranka reikia pasistumti kamuolį, bet tik tiek, kiek sugebi užpakalį pernešti mirksiukas.gif )
Atsakyti
Bet šitiem pratimam tikriausiai reikia to didelio kamuolio g.gif
Mes namie turim tą vaikišką, kur su "ausim" tokiom ir šokinėt unsure.gif
Aš ant jo vaikau merginą, butas didelis, vietos daug, liepiu visus kambarius "apvarlinėti" biggrin.gif - tipo apšilimą darom prieš visokius pasilankstymus, nes su šokdyne dar neišmokom biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki...isimaisysiu biski i jusu pokalbi...
na del kainu yra toks dalikas kad jos su mergaites amzium vis dides...nes bus reikalingos geresnses paciuzos, daugiau treneruociu, keliones, sukneles....
begalo brangus sportas,bet...nerealus malonumas ciuozt smile.gif ir grazu ziuret...
o del choriografijos ir gimnastikos...tai siulyciau is pradziu palankyt gimnastika...
mergaite gerai istampis,o tai butina...o veliau ir choriografija bus galima pridet...
vat... biggrin.gif
Atsakyti
Dėl kainų tai aš jau supratau biggrin.gif , bet galvoju vistiek pigiau bus nei sportiniai šokiai g.gif ,o kas labiausiai patinka kad bus pati už save atsakinga, jei suklys ar nukris tai nebus ką kaltinti ax.gif . Apie grožį tai jau čia nėr ka kalbėt wub.gif wub.gif wub.gif . O gimnastikos tai aš manau kad mum nereikia nes virvute, špagatą, kojas į šonus už galvos visur ji kuo puikiausiai ir pati padaro, o va laikysenos schmoll.gif
Jau mes suknele turim thumbup.gif thumbup.gif , dabar beliko išsiuvinėti. O siuvėja paimė tik 40 lt blink.gif blink.gif , o ten visokiu pribumbasų aš priprašiau g.gif . tai va medžiagos 105 siuvimas 40 lt , tai galvoju gal ir ne taip jau baisu. Kai galėsiu būtinai ikelsiu nuotrauka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Leeloo @ 2005 10 27, 16:06)
Sveiki...isimaisysiu biski i jusu pokalbi...
na del kainu yra toks dalikas kad jos su mergaites amzium vis dides...nes bus reikalingos geresnses paciuzos, daugiau treneruociu, keliones, sukneles....
begalo brangus sportas,bet...nerealus malonumas ciuozt smile.gif ir grazu ziuret...
o del choriografijos ir gimnastikos...tai siulyciau is pradziu palankyt gimnastika...
mergaite gerai istampis,o tai butina...o veliau ir choriografija bus galima pridet...
vat... biggrin.gif


Jo, su amžium kainos didės, paskui, jau kaip suprantu ir pačiūžos panaudotos nebelabai tiks, dar kaip girdėjau, jei jau nori ką normalaus varžybose pasiekt, tai ir asmenines choreografijos pamokas ima blink.gif Ir kainos įtariu tik kils, nes daug norinčių, žiūriu dar viena trenerė su naujais vaikais atsirado, net nežinau ar čia koks naujas klubas, ar Tvizlas naują turi g.gif
Maniškės lankstumas pravalnas, tai jau nuo lapkričio varom į gimnastiką be jokių kalbų tongue.gif . Pačiūžas valdo tikrai neblogai,bet gaila žiūrėt kaip vaikas nieko ant ledo negali padaryt, nes lankstumo trūksta. O kai išsitampys pridėsim choreografiją ax.gif
O čiuožt tai tikrai malonumas. neseniai užsidėjo riedučius, kažkiek pavažiavo ir sako - nėra jokio malonumo, vat ant ledo rolleyes.gif
O jau grožis wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Motina: 28 spalio 2005 - 10:56
Išnuomotos sesijos trečiadieniais 16,00 ir šeštadieniais 8,45 (tuo metu čiuožia tik klubo vaikai, būna visos trenerės). Norint pasmalsaut vienas kartas, jei neklystu 15 lt, plius reikės už pačiūžas 4 lt susimokėt, jei neturit.
Jei visai ant pačiūžų net nepaeina, tai reik imt kelias asmenines treniruotes, nes tada daug daugiau naudos, tada 1 kartas 10 lt, plius ledas, bet pačiūžos jau nemokamai, o kai pradės vaikščiot, kartu su kitais eit.
Nu vnz, painu čia su tom kainom unsure.gif
Jei norėsi trenerės tel į až įmesiu, geriau tikriausiai pasiskambint ir perspėt, kad nauji ateisit, tai mažiau makalynės joms bus.
Tiesa, jei berniukas, tai gal ledo ritulys labiau domins, jie treniruojasi kasdien nuo 17 val. Prie akropolio ledo čiuožyklos kabo skelbimas, ten ir trenerio tel yra.

Ir nuoširdus patarimas - pati ant ledo net nepradėk eit, nes paskui kabinasi kojon ir be mamų neina schmoll.gif Man taip buvo, ir trenerė sakė, kad dažnas reiškinys g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 10 kovo 2006 - 20:58
QUOTE(katarina @ 2005 10 28, 12:54)
Motina norėjau paklausti o pas jus 6 metų vaikai jau gerai su muzika čiuožia  g.gif , nes pas mus tai yra kelios  blink.gif  blink.gif  blink.gif , nesuprantu ir kaip taip ištreniravo ?


Man tokis jausmas, kad šešiamečių pas mus nėra g.gif Tik maniškė greit šešių bus g.gif Yra 4 metukų, kurios bludina ant to ledo rankytėmis susikabinusios, dar dvi 7 metų, tai kartu su mano Ieva treniruojasi dar tik kelis mėnesius), o visos kitos min 8 metų (neklausinėjau, bet jei pačios pačiūžas susivarsto, tai spėju, kad ne tokios mažos g.gif, o pagal ūgį nesiimu spręst, nes maniškė už tas keturmetes mažesnė doh.gif ) Beto programą jos mokosi šeštadieniais nuo 8 val, tai ir nepasižiūriu, nes mes vėliau ateinam g.gif
Pas mus tai tokia biški makalynė, nes yra rimtai besitreniruojančių, yra tik kartą per savaitę ateinančių, vnz., dar nelabai aš įsivažiavau unsure.gif

O su vežiojimu tai nežinau kaip toliau bus cry.gif Juk dar bernelis pas mane su savo norais, savais pašaukimais rolleyes.gif Kada man su juo užsiimt? Vyras tai nuo tamsos iki tamsos dirba, be šansų kažką konkretaus tartis, tik avariniams atvejams tinkamas, bobutė su autobusais irgi nelabai privežios sad.gif Beto, pradės nuolaidžiaut, o mano mergina, tai tik ir ieško progos ant galvos užsilipt doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Motina: 29 spalio 2005 - 15:56

Suknelės aš tikiuosi 2 metam užteks, nes ji labai tamposi, body darytas iš triko . O Goda čiuožia pagal polkos muziką, todėl tokį modelį paėmiau.Ir tas modeliukas man dar toks vaikiškas pasirodė blush2.gif , O suknelė tiks dviem metam, bet itariu g.gif kitais metais jau kitą muzika dės , tai jau tada gali netikti. O modelį iš interneto nugvelbiau, po ilgo ieškojimo va čia
O dėl siuvinėjimo tai dar liemenę irėminsiu auksine juostele rolleyes.gif , ir dar tokias gelytes darysiu, kai baigsiu parodysiu 4u.gif .
Tai va galinė suma gavosi 173 lt, o aš taip galvoju, kad vėliau aš ją už 100 lt tikrai parduosiu g.gif Va kuom stebiuosi, kad siuvėja už tiek darbo paėmė tik 40 lt blink.gif
Dar idomumo dėlei čia žvilgtelk aš tai nustebinta, blink.gif čia
Atsakyti
QUOTE(pačiūža @ 2005 11 02, 15:09)
Aš noriu paklausti ar į čiuožimą prima apkūnesnes mergaites.As net nežinojau kad čiuožime buna tie visi papildomi choreografija , gimnastika ir t.t.blush2.gif O mačiau būna pirkti ir baltu ir rudų pačiūžų.Čia tikriausiai reikia prie rubų derinti ?

Priima ten visokius vaikus biggrin.gif , ir visokių tenais yra. Ir didesnių ir mažesnių, ir plonessnių ir apkūnesnių, ir net visai apkunių yra. O kokios pačiūžos spalvos pradžioje tikrai nėra skirtumo, svarbu kad pati pačiūža per aulą būtų kieta. O ir su kojinėmis galima pačiūžos spalvą pakeisti. O kur matei rudas pačiūžas ??
Atsakyti

Klaipedoj sporto prekių parduotuvėje.Bet jau nėra.Ar nieko tokio jei leisiu vyresnę devynerių metų mergaitę ?O kaip reikia rengtis į treniruotes ?Ar tik per varžybas reikia suknelės, ar ir į treniruotes ?
Atsakyti