Įkraunama...
Įkraunama...

Dailusis čiuožimas

gal kartais kas nors parduodat ciuozimo paciuzas 27-28 dydzio, miestas nelabai svarbus. Cia reikia 4 metuku berniukui.
Atsakyti
Sveiki,
liepos vidury pardavinesiu sunaus Jackson Mistyque paciuzas, Firmos dydis 2, EU atitikmuo gal koks 30.. Ciuoze apie 6 men.. Reikia matuot is tikro... Mes Kaune. Rasykit jei sudomino
Atsakyti
[quote=kiki,2009 06 16, 22:22]
Sveiki,
liepos vidury pardavinesiu sunaus Jackson Mistyque paciuzas, Firmos dydis 2, EU atitikmuo gal koks 30.. Ciuoze apie 6 men.. Reikia matuot is tikro... Mes Kaune. Rasykit jei sudomino
[/quo

na mes siaulieciai, bet manau kad mums didokos, nes dabar dar ciuozia su 27 dydzio paciuzom
Atsakyti
Sveikos Super mamos. thumbup.gif aš visai neseniai čia užsireginau. rolleyes.gif taigi daulusis čiuožimas mano sritis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif biggrin.gif Pati čiuožiau kažkada, senais gerais laikais. Pirma pradejo čiuožinėti mano sesė,tada aš. Čiuožiau tikrai nemažai laiko gal apytiksliai 15 metų. Tačiau vėliau mokslai pasirodė svarbiau ir teko norom nenorom mesti čiuožimą. Dabar pati turiu dvi dukras. Viena jau čiuožia ilgai gal apie 8-7 metus. Trenerė sako,kad čiuožia gerai ir daug iš jos tikisi. O štai antroji dar mažyte tik du metukai jai,bet kaip tik sueis trys iškart leisiu į čiuožimą. mirksiukas.gif
Iš tiesų,tai patikėkit į akropolį vaikų čiuožinėti leisti tikrai neapsimoka, jų tinkamai neparuoš. Čiuožinėti tik valanda ar dvi i dieną labai nedaug... Maniške turi apie tris treniruotes per dieną arba dvi... Kai eina į mokykla paprastom dienom,tai mano dukra eina į ledo arena iš pačio ryto dar prieš mokyklą, vėliau eina apie kokia 16:00 val- jau po mokyklos ir kartais po 16val užsiėmimo mergaitei dar choreografija prisideda,tada ji grįžta namo tik apie kokia 18 val, o šeštadieni irgi eina viena kartą. ... Krūvio panelė tikrai daug turi,bet užtai ir rezultatai akivaizdus, Figūra graži, čiuožinėja gerai, laiko veltui neleidžia, į įvairias šalis čiuožinėti važinėja (varžybas),draugų susiranda daug. smile.gif smile.gif Mes labai patenkinti esam su vyru, nes labai džiugu matyt ja čiuožiančia, ir dar kaip jai gerai sekasi. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingridukas3661 @ 2009 07 01, 15:41)
Sveikos Super mamos. thumbup.gif  aš visai neseniai čia užsireginau.  rolleyes.gif  taigi daulusis čiuožimas mano sritis  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  biggrin.gif Pati čiuožiau kažkada, senais gerais laikais. Pirma pradejo čiuožinėti mano sesė,tada aš. Čiuožiau tikrai nemažai laiko gal apytiksliai 15 metų. Tačiau vėliau mokslai pasirodė svarbiau ir teko norom nenorom mesti čiuožimą. Dabar pati turiu dvi dukras. Viena jau čiuožia ilgai gal apie 8-7 metus. Trenerė sako,kad čiuožia gerai ir daug iš jos tikisi. O štai antroji dar mažyte tik du metukai jai,bet kaip tik sueis trys iškart leisiu į čiuožimą.  mirksiukas.gif
      Iš tiesų,tai patikėkit į akropolį vaikų čiuožinėti leisti tikrai neapsimoka, jų tinkamai neparuoš. Čiuožinėti tik valanda ar dvi i dieną  labai nedaug... Maniške turi apie tris treniruotes per dieną arba dvi... Kai eina į mokykla paprastom dienom,tai mano dukra eina į ledo arena iš pačio ryto dar prieš mokyklą, vėliau eina apie kokia 16:00 val- jau po mokyklos ir kartais po 16val užsiėmimo mergaitei dar choreografija prisideda,tada ji grįžta namo tik apie kokia 18 val, o šeštadieni irgi eina viena kartą. ... Krūvio panelė tikrai daug turi,bet užtai ir rezultatai akivaizdus, Figūra graži, čiuožinėja gerai, laiko veltui neleidžia, į įvairias šalis čiuožinėti važinėja (varžybas),draugų susiranda daug. smile.gif    smile.gif  Mes labai patenkinti esam su vyru, nes labai džiugu matyt ja čiuožiančia, ir dar kaip jai gerai sekasi.  thumbup.gif


čia Kaune? pas kokią trenerę čiuožia? ax.gif šiaip smalsu smile.gif
------------
na, dėl akropolio nesutinku schmoll.gif juk nebūtina iš visų Katariną Witt daryti, tie , kurie eina ne dėl rezultatų, o tiesiog šiaip išmokti čiuožti ir ieną kitą figūrą visiškai užtenka ir poros valandų per savaitę smile.gif
žodžiu, žiūrint, ko vaikai, tėvai ir treneriai siekia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katarina @ 2005 09 05, 13:47)
Sveika va čia aškiau matosi ax.gif
user posted image



Oho Goda butkute smile.gif
Papildyta:
QUOTE(muminukas @ 2009 07 01, 17:26)
čia Kaune? pas kokią trenerę čiuožia?  ax.gif šiaip smalsu smile.gif
------------
na, dėl akropolio nesutinku schmoll.gif juk nebūtina iš visų Katariną Witt daryti, tie , kurie eina ne dėl rezultatų, o tiesiog šiaip išmokti čiuožti ir ieną kitą figūrą visiškai užtenka ir poros valandų per savaitę smile.gif
žodžiu, žiūrint, ko vaikai, tėvai ir treneriai siekia  smile.gif


Taip kaune. O jusu irgi ciuozia gal? Kaune? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(muminukas @ 2009 07 01, 17:26)
čia Kaune? pas kokią trenerę čiuožia?  ax.gif šiaip smalsu smile.gif
------------
na, dėl akropolio nesutinku schmoll.gif juk nebūtina iš visų Katariną Witt daryti, tie , kurie eina ne dėl rezultatų, o tiesiog šiaip išmokti čiuožti ir ieną kitą figūrą visiškai užtenka ir poros valandų per savaitę smile.gif
žodžiu, žiūrint, ko vaikai, tėvai ir treneriai siekia  smile.gif

Na matot, aš vaiką leidau būtent,dėl to,kad kažka pasiektu, o iš jos Katerina Witt niekas ir nesiekia padaryti... Labiau sasha Colens biggrin.gifD ne šiaip juokauju. Iš tiesų tai manau,kad jei tėvai nori rimtų rezultatų į savo investiciją,tai į akropolį leisti neverta. g.gif
Atsakyti
aš galvoju leisti dabar naujai, kaip tik 4-eri sukako. žiemą buvome pabandyti, tai bent jau neišsigando ledo ax.gif
aga, mes Kaune. tai draugei daviau užduotį išsiaiškinti, kuri trenerė geriausiai moka su užsispyrusiais vaikais dirbti doh.gif

----------
iš karto klausimas - kaip vasarą į areną treniruotėms rengiate?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muminukas: 02 liepos 2009 - 12:49
QUOTE(muminukas @ 2009 07 02, 13:47)
aš galvoju leisti dabar naujai, kaip tik 4-eri sukako. žiemą buvome pabandyti, tai bent jau neišsigando ledo  ax.gif
aga, mes Kaune. tai draugei daviau užduotį išsiaiškinti, kuri trenerė geriausiai moka su užsispyrusiais vaikais dirbti  doh.gif

----------
iš karto klausimas - kaip vasarą į areną treniruotėms rengiate?


Tada neleiskit jokiais budais i Akropolį, o leiskit i Kauno ledo arena. Nors aš pati,ten retas svečias, nes pati ne iš Kauno kilusi esu ir ne ten pati čiuožinėjau . Tačiau paruošimas matau čia yra geras, bandykit pas Vanagienę, arba pas Vitkauskienę, arba pas trenerę Eglę pasiprašyti. thumbup.gif O žinokit vaikai patys tą ledą įsimyli ir tada užsispyrimas dingsta. O į ta klausimą, tai galiu atsakyti,kad maniškė jau didelė neberengiu ir neinu kartu,pati susitvarko. na o šiaip net nžn kaip jums čia pasakyt, ji su tokiom na kaip ,,apteškėm" čiuožia maikute, pirštinem, arba su suknele,pėdkelnėm. ;-) O šiaip jiems nuo Birželio pirmos savaites, ar gegužės paskutinės, tiksliai nežinau, tai nebuvo jau ledo,nes ledą ištirpdė ;p tai dar savaitę jie,ten krosiukus begiojo ir šiaip visokie užsiėmimai be ledo, choreografija ;]]... O po tos savaitėlės jiems prasidėjo vasaros atostogos, bet jos trumpos,nes dabar vėl nuo Liepos kažkelintos prasidės čiuožimas dar neaišku tiksliai kada gal kokia 5d arba 10d. Bet dar stovykla tokia kaune bus, ten su treneriais iš kažkokios kitos šalies, jie ten tipo savaitę bus atvažiavę ar dvi, net nžn unsure.gif unsure.gif .. tai ten toj pačioj ledo arenoj užsiims su tais vaikais. Bet galiu iškarto pasakyt, kad čiuožimas ganėtinai brangus malonumas, nes stovyklos brangios tikrai. doh.gif
Atsakyti
thumbup.gif
Atsakyti
žiūrėsiu, ką draugė patars, kurią trenerę. na, ir kurios trenerės dar rinksis keturmečius. šiaip nedarysim mes iš jo žvaigždės, bet norisi, kad išmoktų čiuožimo technikos, šiek tiek drausmės.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 07 02, 19:04)
žiūrėsiu, ką draugė patars, kurią trenerę. na, ir kurios trenerės dar rinksis keturmečius. šiaip nedarysim mes iš jo žvaigždės, bet norisi, kad išmoktų čiuožimo technikos, šiek tiek drausmės.


O tai jei nepaslaptis,tai kas draugė? Trenerė? Buvusi čiuožėja, esama čiuožėja? smile.gif
Taigal ir nereikės iš jos žvaigždės daryt,gal savaime taip gausis, juk vaiko talento neribosi rolleyes.gif
O vis dėlto jei nuspręsite leisti į čiuožimą,tai susipažinkite ko Jums reikės ir su kainomis. =] http://www.paciuzos.lt/lt , nes čia visokios movos,pačiūžos, kojinės, apranga treniruotėms, pasirodimams skirtos pirštinės ir kainos. Nes mano čiuožėja,tai labai daug visko turi,nes jai amžinai visko reikia ;]]] blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingridukas3661 @ 2009 07 02, 18:30)
O tai jei nepaslaptis,tai kas draugė? Trenerė? Buvusi čiuožėja, esama čiuožėja?  smile.gif
     Taigal ir nereikės iš jos žvaigždės daryt,gal savaime taip gausis, juk vaiko talento neribosi  rolleyes.gif
O vis dėlto jei nuspręsite leisti į čiuožimą,tai susipažinkite ko Jums reikės ir su kainomis.  =]  http://www.paciuzos.lt/lt   , nes čia visokios movos,pačiūžos, kojinės, apranga treniruotėms, pasirodimams skirtos pirštinės ir kainos. Nes mano čiuožėja,tai labai daug visko turi,nes jai amžinai visko reikia ;]]] blush2.gif  lotuliukas.gif


mano jis, ne ji ax.gif
draugė buvusi čiuožėja, dabar užsienyje trenerė, treneriavo ir Lietuvoje, bet jau gal prieš kokius 10 metų. mano mokykloje metais vyresni buvo visa čiuožimo klasė ax.gif
aciuks.gif už nuorodą. aišku, kai mergaitė, tai nori ir visokių gražių suknelių, ir pan. o berniukams vis tiek paprasčiau viskas.

tiesa, ledą žada maždaug nuo liepos 13.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muminukas: 02 liepos 2009 - 18:37