Įkraunama...
Įkraunama...

Dailusis čiuožimas

QUOTE(indrel @ 2009 01 20, 18:47)
Ar vaikai turi igyvendinti tevu neissipildziusias svajones, cia kita diskusija..

Pamėginti gi galima mirksiukas.gif svarbiausia jokios prievartos, o jeigu vaikui patiks ir užsikabins, tai kodėl gi ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingeb @ 2009 01 21, 00:19)
Pamėginti gi galima  mirksiukas.gif svarbiausia jokios prievartos, o jeigu vaikui patiks ir užsikabins, tai kodėl gi ne smile.gif


Tik įdomu, kokių rezultatų gali pasiekti vaikas be prievartos? unsure.gif Juk čia rimtas sportas, čia sunku, o vaikas dar nesupranta, pavargsta, jam skauda. O jei be prievartos, noriu einu, noriu neeinu, tuomet tie konkurentai, kurie tėvų prižiūrimi eina visada ir dirba, tave pralenks, ir treneriai pagrindinį dėmesį skirs ne tau, o jiems, nes išžvelgs juose perspektyvas. unsure.gif
Atsakyti
Sveikos mamos 4u.gif mano mazei 4 metukai ir ji labai nori ismokti ciuozti,jau buvom tris kartus,tai eiti viena ant ledo jau moka thumbup.gif as labai dziaugiuosi,pati nemoku,tai ji eina su kriksto mama,bet kai papasakojau kitiems,kad ji mokosi ciuozti,tai man pradejo sakyti,kad tokio amziaus per anksti,atseit deformuojasi raumenys ar kazkas panasaus g.gif
Kaip yra is tikruju?
Atsakyti
QUOTE(kristaliukas22 @ 2009 01 21, 10:09)
Sveikos mamos 4u.gif mano mazei 4 metukai ir ji labai nori ismokti ciuozti,jau buvom tris kartus,tai eiti viena ant ledo jau moka thumbup.gif as labai dziaugiuosi,pati nemoku,tai ji eina su kriksto mama,bet kai papasakojau kitiems,kad ji mokosi ciuozti,tai man pradejo sakyti,kad tokio amziaus per anksti,atseit deformuojasi raumenys ar kazkas panasaus g.gif
Kaip yra is tikruju?

4u.gif . Sveiki Jūs tikrai ne per anksti leidžiate savo mergaitę , o krūvius vaikas gaus palaipsniui todėl jokių problemų su raumenim tikrai nebus. Sekmės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2009 01 20, 18:25)
Mano mergaitei vasarą sukaks 4 metukai. Pati visada svajodavau būti čiuožėja, bet mama nusigando ligų, peršalimų... Dabar dukrytė, pamačius reklamą, apie prasidedantį čiuožimo čempionatą, pradėjo kaulint mane, jog nori čiuožti. Ir pati galbūt norėčiau, jog ji įgyvendintų mano svajonę neisšsipildžiusę. Bet vėlgi, baisu... traumos, ligos... Be to, mergaitė nešioja ortopedinę avalynę, tai kaži, ar galima. Rimtai dar nesvarsčiau...



O kur Kaune galima lankyti? Mano mergytei irgi 4 m. noretume pabandyti...
Atsakyti
QUOTE(Nikolajus @ 2009 01 21, 01:37)
Tik įdomu, kokių rezultatų gali pasiekti vaikas be prievartos? unsure.gif Juk čia rimtas sportas, čia sunku, o vaikas dar nesupranta, pavargsta, jam skauda. O jei be prievartos, noriu einu, noriu neeinu, tuomet tie konkurentai, kurie tėvų prižiūrimi eina visada ir dirba, tave pralenks, ir treneriai pagrindinį dėmesį skirs ne tau, o jiems, nes išžvelgs juose perspektyvas. unsure.gif

Šiaip rašiau nebūtinai apie čiuožimą, o apie tėvų vaikystės svajones iš esmės. Na bet ir be prievartos galima pasiekt ne taip ir mažai jei vaikui tai patinka. Taip, ji(s) dažniausiai nesirenka savarankiškai šito sporto (sutik 4-5 metų vaikas gal net apie čiuoimą ne visada būną girdėjęs), bet jei tėvai mato, kad tai ne jo(s) sporto šaka geriau jau tada be prievartos apsieit ir mest šitą užsiėmimą. Negi manai, kad vaikui geriau kai jis eina į treniruotes per prievartą, žliumbia per jas taip, jog per akropolio stiklus girdisi, varžybose (kad ir tik tarp saviškių) dalyvauja tik dėl to, kad MAMA TAIP NORI? O galų gale vis vien metė.

Be to dar didelis klausimas ar čia rašančios mamos (dauguma) taip jau pasiryžusios iš savo vaikų augint čiuožimo čempionus (t.y. rimtus sportininkus) ar jų tikslas pvz. čiuožimas "dėl savęs", kad jų vaikai turėtų užsiėmimą, sportuotų, bet rezultatai jiems (bent pradiniame etape) nėra tai ko jie siekia.
Atsakyti
QUOTE(Almera @ 2009 01 21, 15:40)
O kur Kaune galima lankyti? Mano mergytei irgi 4 m. noretume pabandyti...

Kauno ledo arenoje , kiekvieną dieną nuo 17 val
Atsakyti
Axa as ir kvaisa mamyte, kuri jaunysteje viska bande, bet ciuozimas kazkaip nepavyko, sunku buvo, o siaip kazkaip ir normaliai neatsistojau ant paciuzu, uz tai noreciau, kad manosios bent pabandytu smile.gif Tik idomu ar tokios mazos 4 metes merginos gali jau issilaikyti ant paciuzu ir is vis ar yra paciuzu, kuriu numeriai 26 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lile @ 2009 01 21, 16:21)
Axa as ir kvaisa mamyte, kuri jaunysteje viska bande, bet ciuozimas kazkaip nepavyko, sunku buvo, o siaip kazkaip ir normaliai neatsistojau ant paciuzu, uz tai noreciau, kad manosios bent pabandytu smile.gif Tik idomu ar tokios mazos 4 metes merginos gali jau issilaikyti ant paciuzu ir is vis ar yra paciuzu, kuriu numeriai 26 smile.gif

Tikrai gali ir pačiūžų yra
Atsakyti
QUOTE(lile @ 2009 01 21, 15:21)
Axa as ir kvaisa mamyte, kuri jaunysteje viska bande, bet ciuozimas kazkaip nepavyko, sunku buvo, o siaip kazkaip ir normaliai neatsistojau ant paciuzu, uz tai noreciau, kad manosios bent pabandytu smile.gif Tik idomu ar tokios mazos 4 metes merginos gali jau issilaikyti ant paciuzu ir is vis ar yra paciuzu, kuriu numeriai 26 smile.gif


Lile, tikrai gali. Aistė kuo puikiausiai išsilaiko ant pačiūžų. Tik pas trenerę sakė eis, kai čiuožiant nereiks mano rankos. O pačiūžų tikrai yra tokio dydžio. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katarina @ 2009 01 21, 13:41)
4u.gif . Sveiki Jūs tikrai ne per anksti leidžiate savo mergaitę , o krūvius vaikas gaus palaipsniui todėl jokių problemų su raumenim tikrai nebus. Sekmės  rolleyes.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Žiūriu čempionatą ir pati apie savo vaiką pagalvojau smile.gif keliamės į naują miestą ir visas veiklas permąstau, manau, dabar pats metas užsirašyti į grupes (veiksmas ne LT). Tai va, pagalvojau, kad reik dukrai pasiūlyt čiuožimą pabandyt. Tik kad jin maža dar, 3 metų pradėtume lankyt.. noris su mamom patirtim, nuogastavimais pasidalint smile.gif

Nikolajau, nevisai pritariu dėl prievartos. Būna vaikų, kurie siekia lyderiaut smile.gif Aš pati tokia buvau, deja, daug nepasiekiau, nes mano tėvai neišgalėjo ne tik kad į didesnius miestus pas geresnius trenerius išsiųsti, bet ir už papildomas treniruotes mokėt. O gal tiksliau supratimo trūko, be man visą laiką sakydavo "mokykis, vaike, o ne į sportus lakstyk" smile.gif
Atsakyti