Įkraunama...
Įkraunama...

Dailusis čiuožimas

QUOTE(Burgundukas @ 2009 01 17, 18:07)
Sveiki, mano dukrai 13 m. , ji taip pat uzsidege noru cuozt, kaip manot, jeigu ji pradetu lankyti pamokas pas profesionalia mokytoja, ar dar gbutu galimybe iseit kur nors pasirodyt uz ledo arenos ribu? ax.gif



Zinok jai mergaite talentinga.. schmoll.gif thumbup.gif .Nevelu jai ji nori treniruotis ..Mano paniskai pasake kad is jos iseis nebloga ciuozeja.. blush2.gif Ji labai greitai mokosi.. 4u.gif Svarbiausia noras ir uzsispirimas smile.gif
Atsakyti
Na tada jei kas nors lanko ciuzima ledo rumuose, tai gal gali parekomenduot kuri mokytoja geriausia? mirksiukas.gif
Atsakyti
Taigi laba diena visoms ir vėl. Net nežinau kur daugiau ir rašyti. Parduodu dailiojo čiuožimo inventorių."WIFA Prima Hobby Set" firmos dailiojo čiuožimo pačiūžas, juodos spalvos, 37 dydžio (reikia būtinai matuot, gali tikt ir 38 dydžio koja), labai mažai naudotos, neseniai galąstos. Taip pat ir pačiūžų krepšį, plius plastikinės pavažų apsaugos(mėlynos spalvos). Iš viso kaina: 500 LT.
Jei ką sudomins, rašykit AŽ.
Atsakyti
Beje dar noriu paklausti, ar lankant dailuji ciuozimas butina lankyt ir gimnastika, ar be jos nieko nepasieksi? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Burgundukas @ 2009 01 18, 22:26)
Beje dar noriu paklausti, ar lankant dailuji ciuozimas butina lankyt ir gimnastika, ar be jos nieko nepasieksi? blush2.gif

Ne nebūtina, bet choreografiją gerai būtu lankyt
Atsakyti
QUOTE(Lithuanian_Mama @ 2009 01 18, 19:50)
Taigi laba diena visoms ir vėl. Net nežinau kur daugiau ir rašyti. Parduodu dailiojo čiuožimo inventorių."WIFA Prima Hobby Set" firmos dailiojo čiuožimo pačiūžas, juodos spalvos, 37 dydžio (reikia būtinai matuot, gali tikt ir 38 dydžio koja), labai mažai naudotos, neseniai galąstos. Taip pat ir pačiūžų krepšį, plius plastikinės pavažų apsaugos(mėlynos spalvos). Iš viso kaina: 500 LT.
Jei ką sudomins, rašykit AŽ.

o koks tai miestas butu g.gif
Atsakyti
Vilnius ax.gif , beje kaip manot, ar su 13 meciu vaiku, na kuris pats jau gerai moka ten i prieki atgal, posukius ir t. t. ar galima ka nors per kokius 3, 4 metus islaust? blush2.gif
Dar vienas dalykelis, ar yra gimnastika ledo rumuose ar ja reik atskirai eit? Beje kiek kainuoja nors 1 kartas i savaite? schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Burgundukas @ 2009 01 18, 22:51)
Vilnius ax.gif , beje kaip manot, ar su 13 meciu vaiku, na kuris pats jau  gerai moka ten i prieki atgal, posukius ir t. t. ar galima ka nors per kokius 3, 4 metus islaust? blush2.gif
Dar vienas dalykelis, ar yra gimnastika ledo rumuose ar ja reik atskirai eit? Beje kiek kainuoja nors 1 kartas i savaite? schmoll.gif



Mielas Burgunduk, Lietuvoje tikrieji dailiojo čiuožimo sportininkai pradeda būdami 5-6 metų, neretas atvejis kai ir 4-veriu. Jog pasiektum tikrai pastebimų rezultatų turi dauuug ir ilgaaaai treniruotis. Tai jie ir daro vos ne kiekvieną dieną.
Į tavo klausimą, ar 13 metų vaikas, kuris moka gerai čiuožti pirmyn ir atgal, daro posukius, ar gali per kokius 3-4 metus ką nors išlaužt, atsakysiu taip: išlaužt tikrai gali. Gerai mokėti čiuožti pirmyn ir atgal, o gal labiau tiktų žodis tvirtai dar ne viskas. Juk tai dailusis čiuožimas. Ir jei pradėtų lankyt, manau tikrai daug ko išmoktų, bet jūsų dukra jau skaitytųsi tik mėgėja. Nes profesionaliam sportui ji jau per sena. Jei dukra tikrai nori lankyti šią be galo įdomią ir nuostabią sporto/meno šaką, tegu lanko ir siekia rezultatų vien tik sau. Matot labai sunku kažką kalbėti, kai aš nežinau, ką turit omeny sakydama "kažką išlaužt". Kas daug dirba, tas gauna ir gerus rezultatus.
Atsakyti
Noreciau isiterpti i jusu, mamytes, diskusija 4u.gif
siaip tai 13-12 metu velus metas, bet visada yra imanoma - o gal jusu vaikas turi talenta ciuozimui. Siaip tai yra profesionalu, kurie pradejo ciuozti ne 5-6, o veliau (net 12 metu) ir pasieke pasauliniu aukstumu...todel nevertetu is karto nurasyti vaikop -tregul lanko, paziuresit kaip jai sekasi, kaip greitai progresuoja ir t.t., o po to jau spresit, ar gali ji po 3-4 metu ka nors "islauzt" jusu zodziais tariant smile.gif aisku, darbo reikia labai ir labai daug 4u.gif
Atsakyti
Mano mergaitei vasarą sukaks 4 metukai. Pati visada svajodavau būti čiuožėja, bet mama nusigando ligų, peršalimų... Dabar dukrytė, pamačius reklamą, apie prasidedantį čiuožimo čempionatą, pradėjo kaulint mane, jog nori čiuožti. Ir pati galbūt norėčiau, jog ji įgyvendintų mano svajonę neisšsipildžiusę. Bet vėlgi, baisu... traumos, ligos... Be to, mergaitė nešioja ortopedinę avalynę, tai kaži, ar galima. Rimtai dar nesvarsčiau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugelis.: 20 sausio 2009 - 17:26
QUOTE(drugelis. @ 2009 01 20, 18:25)
Mano mergaitei vasarą sukaks 4 metukai. Pati visada svajodavau būti čiuožėja, bet mama nusigando ligų, peršalimų... Dabar dukrytė, pamačius reklamą, apie prasidedantį čiuožimo čempionatą, pradėjo kaulint mane, jog nori čiuožti. Ir pati galbūt norėčiau, jog ji įgyvendintų mano svajonę neisšsipildžiusę. Bet vėlgi, baisu... traumos, ligos... Be to, mergaitė nešioja ortopedinę avalynę, tai kaži, ar galima. Rimtai dar nesvarsčiau...



Mano tiek mergaite, tiek berniukas ciuozia, na nedaug, triskart savaiteje... Lankom nepilnus metus. Bet del ligu, galiu pasakyti, kai berniukas pradejo ciuozti, baigesi visi persalimai ir visi kosuliai... Manau, del sveikatos tikrai verta palankyti.

Ar vaikai turi igyvendinti tevu neissipildziusias svajones, cia kita diskusija..
Atsakyti
Jeigu taip tai tada dar vienas klausimelis, jeigu kas nors lanko ledo rumuose, tai gal gali parekomenduot kokia gera, greita, bet kartu didelio rezultato reikalaujancia mokytoja?
Atsakyti