Įkraunama...
Įkraunama...

Dailusis čiuožimas

Aha, mane taip pat domina viskas apie treniruotes. Dukrai beveik trys metukai, bet akropolyje ramiai praeit pro leda neleidžia doh.gif Nuvedėm ant ledo, galvojom, gal nepatiks, išsigąs - ale kur tau, dabar tik ir klausinėja, kada ji galės čiuožt.
Atsakyti
QUOTE(agne_vvr @ 2008 12 15, 08:39)
sveiki, noreciau Jusu patarimo, nuo kokios amziaus pradeda leist mergaites i dailuji ciuozima. Ir kur geriausia yra leist vaika lankyt (Vilniuje) ir dar kokios kainos treniruociu. Is anksto aciu  4u.gif

Mus irgi tas domina, tik Kaune. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Astulka* @ 2008 12 17, 13:53)
Mus irgi tas domina, tik Kaune. 4u.gif

Kaune galima eiti nuo 4 metukų, į Kauno ledo arena Aušros gatvėje. Trenerių ten daug dirba taigi galite išsirinkti. O kainų tiksliai nežinau. Jei neklystu tai 120 lt už 3 kart savaitėje treniruotes.Jei labai sudomino galiu pasidomėt. Beje kiekviena diena 17 val vyksta mažiausių treniruotės, galite ateit ir pasižiūrėt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katarina: 17 gruodžio 2008 - 18:29
QUOTE(agne_vvr @ 2008 12 15, 10:39)
sveiki, noreciau Jusu patarimo, nuo kokios amziaus pradeda leist mergaites i dailuji ciuozima. Ir kur geriausia yra leist vaika lankyt (Vilniuje) ir dar kokios kainos treniruociu. Is anksto aciu  4u.gif


Pavartykit sita tema! Visos vietos, visos kainos surasytos ir net isanalizuotos.. nuo treniruociu laiko iki treneriu..
Atsakyti
Sveiki, gal kas nors turite nuotrauku ar video is Kaledu sventes gruodzio 23 d. Kauno Ledo Arenoje?
Atsakyti
Laba dailiojo ciuozimo gerbejams smile.gif skaitau ir as sia tema, pirm akarta uzmeciau aki prie spusmeti, dabar vel akis uzkliuvo, noriu savo mergyte leist mokintis dailaus ciuozimo ( jai 4,5 metuku) Kaune. Beskaitydama sia tema susisuko galva kur vilniuje kur kaune kokie treneriai smile.gif ir kur is tiesu geriau ar Kauno akropoly ar visgi Kauno Ledo arenoj g.gif ir dar mano maziukei kojytes biski x formos nu tvarkosi jau , bet vistiek dar matosi tas X...galvoju ar ciuzimas nepablogintu dar labiau kojyciu situacijos?
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indrel @ 2008 12 26, 02:00)
Sveiki, gal kas nors turite nuotrauku ar video is Kaledu sventes gruodzio 23 d. Kauno Ledo Arenoje?



stai pora nuotraukyciu:

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveikos, Noreciau pasiteiruoti Jusu merginos nuomones 4u.gif Mano mergaite 12 metu...Ji sokius lankiusi pramoginius 4,5m...Ir anais metais Susidomejo ciuozimu ax.gif Pradejo mokytis savarankiskai..Gerai laikosi ant ledo padaro ivairiu sukinuku ir pan... smile.gif O dabar jau pradesim profesionaliai mokytis ciuozti.. Kaip galvojat is jos dar kas nors iseis? g.gif Visdelto viresne... doh.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, smile.gif Noreciau pasiteiruoti Jusu merginos nuomones 4u.gif Mano mergaite 12 metu...Ji sokius lankiusi pramoginius 4,5m...Ir anais metais Susidomejo ciuozimu thumbup.gif Pradejo mokytis savarankiskai..Gerai laikosi ant ledo padaro ivairiu sukinuku ir pan... ax.gif O dabar jau pradesim profesionaliai mokytis ciuozti.. Kaip galvojat is jos dar kas nors iseis? Visdelto viresne... g.gif
Atsakyti
Sveiki visi,
Ieškau ne naujų pačiūžų, 33 ir 38 dydžių. Rašykit į až, jei turit ką pasiūlyt. Dėkoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledoke6 @ 2009 01 11, 21:08)
Sveikos, Noreciau pasiteiruoti Jusu merginos nuomones 4u.gif Mano mergaite 12 metu...Ji sokius lankiusi pramoginius 4,5m...Ir anais metais Susidomejo ciuozimu ax.gif  Pradejo mokytis savarankiskai..Gerai laikosi ant ledo padaro ivairiu sukinuku ir pan... smile.gif  O dabar jau pradesim profesionaliai mokytis ciuozti.. Kaip galvojat is jos dar kas nors iseis? g.gif  Visdelto viresne... doh.gif  ax.gif  4u.gif

Mokytis ciuozt niekada ne velu, svarbu noras butu. Sportui Jusu mergaites amzius - jau labai velu.
Atsakyti
Sveiki, mano dukrai 13 m. , ji taip pat uzsidege noru cuozt, kaip manot, jeigu ji pradetu lankyti pamokas pas profesionalia mokytoja, ar dar gbutu galimybe iseit kur nors pasirodyt uz ledo arenos ribu? ax.gif
Atsakyti