Įkraunama...
Įkraunama...

Dailusis čiuožimas

QUOTE(katarina @ 2005 10 07, 21:12)
Čia ant ledo  blink.gif  blink.gif  blink.gif


Tame ir kampas, kad lygioj vietoj unsure.gif Dabar man tas ledas baisus pasidarė unsure.gif

QUOTE(sarkar @ 2005 10 09, 18:48)
Todel, kad ant paciuzu nestabilu, o ji pas mane atsargi labai, visko bijo.O man taip grazu maziukai ant paciuzu thumbup.gif


Vaikai daug greičiau nei suaugę "sutramdo" pačiūžas. 3-4 kartą jau visai normaliai vaikšto, patys atsikelia. Beto mažiukai - jei ir krenta, tai neaukštai juk biggrin.gif O pradžiai galima apsaugas visas uždėt, ir tau ir vaikui nebus baisu mirksiukas.gif
Maniškė irgi labai atsargi, bet dabar ant ledo tik spėk žiūrėt. Norėjau čia vieną kartą apibart, tai vos pasivijau tongue.gif
Man irgi taip gražu tas ančiukų pulkelis - kojytės dar dreba, nugarytės linguoja, visi į trenerę akis pakėlę, viską stengiasi kartot, taip džiaugiasi viskuom ką išmoksta wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Motina: 10 spalio 2005 - 13:06

Ledas ir man baisus blush2.gif man dažnai akyse tokie negeri vaizdai iškyla, bet stengiuos apie tai negalvoti mirksiukas.gif
Aš tai rėkiu per visa ledą blush2.gif , o šiaip tai dabar retai kada žiūriu kai ji treniruojasi, galvoju nežiūrėsiu nežiūrėsiu o paskui gal stebūklą kokį parodis megalol.gif
O suknelės mes dar laukiame sad.gif , bet itariu reik paskambint man ir paskubint g.gif
Atsakyti
O pas mus kainas pakėlė cry.gif
Du čiuožimai per savaitę - 150 lt/mėn. O toliau dar gražiau - papildomi čiuožimai per mėnesį 4 kartai po 15 lt, gimnastika 40 lt/mėn (3 kartai /sav), choreografija 40 lt/mėn.(1 kartas/sav). Taigi, broliai kurmiai paskaičiuokim... gauname visišką pravalą blink.gif 290 lt blink.gif O jei mėnesis ne 4, o 5 savaites turi, tai to gero gaunasi apie 320 lt cry.gif
Visoj šitoj istorijoj gera žinia turbūt tik ta, kad mes su diedu galėsim ramia sąžine mest valgyt, o kartu ir kg tongue.gif
Nu vienu žodžiu verysad.gif kolkas į gimnastiką ir choreografiją dar neisim, bet papildomą čioužimą tikriausiai po naujamečio imsim unsure.gif
Dabar galvoju kiek naudinga gimnastika pirmais metais g.gif Choreografija tai įtariu, kad tikrai dar nereikalinga. Vat tik dėl tos sporto salės abejonės, nes matosi, kad trūksta raumenukų stiprumo unsure.gif
Katarina, kaip jūs darėt?

Atsakyti
Aš tau kaip trenerė ir buvusi sportininkė pasakysiu, kad choreografija yra vienas iš svarbiausių dalykų - formuoja laikyseną, dailūs rankų ir kojų judesiai, stovėsenos, galvos padėtis.Beje patys choreografijos užsiėmimai yra tikrai sunkūs.Man po pimų 10 min pakirsdavo ir rankas ir kojas blush2.gif Kai kūnas po truputį ištobulėja vieotje darbo su savo kūno svoriu dedam pasunkinimus- tokie kaip maišeliai su lipukais apie kojas ir rankas- čia jau grynai raumenukų stiprinimui.
O aš savo mažės kažkaip nesurandu laiko nevežti į čiuožimą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Motina @ 2005 10 20, 15:07)
Nu vienu žodžiu verysad.gif kolkas į gimnastiką ir choreografiją dar neisim, bet papildomą čioužimą tikriausiai po naujamečio imsim  unsure.gif
Dabar galvoju kiek naudinga gimnastika pirmais metais g.gif Choreografija tai įtariu, kad tikrai dar nereikalinga. Vat tik dėl tos sporto salės abejonės, nes matosi, kad trūksta raumenukų stiprumo unsure.gif
Katarina, kaip jūs darėt?

Mes neinam nei į choreografija, nei į gimnastika blush2.gif , vis žada kad bus o salės kaip nėr taip nėr. Šiaip atskirai pas mus gimnastika 25 lt mėnesiui kai kurios mamos veda, bet manoji labai lanksti viską pilnai pati padaro ir virves ir špagatus ir krepšelius tai aš galvoju gal apseisim ir be gimnastikos ax.gif , o choreografijos tai verkiant reikia visai ji nei rankų nelaiko, nei pasitempimo nėra schmoll.gif . Mano nuomonė tokia, kad choreorafija yra būtina Nu bet ir brangu ten pas jus doh.gif
Atsakyti
Maniškė nepadaro NIEKO, net per šokdynę neperšoka, pirštų galų savo pasilenkus nepasiekia doh.gif Nu ablomas visiškas doh.gif
Pirmus kartus net pritūpimų normaliai negalėjo padaryt, tai namie pati "pramankštinau". Nors trenerė sako, kad pagal metus ji gan tvirta unsure.gif
O šiaip tai viskas aišku - varom nuo lapkričio į choreografiją, nuo naujako į gimnastiką unsure.gif o papildomą čiuožimą iki velykų atidedam tongue.gif
o kainos, įtariu, kitais metais dar kils, nes tikrai nemažai lankančių...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Motina: 20 spalio 2005 - 16:10

Su ta šokdyne tai mes visą savaite mokinomės verkėm ir vėl mokinomės doh.gif , po savaitės ilgų ilgu treniruočių išmoko thumbup.gif , daba jau moka visaip ir pirmyn ir atgal ir ant vienos kojos. Ir tamposi ji kiekvieną dieną. Čia reikia ir namie daug dirbti nes ir šuolius ir kregždes mes namie darome doh.gif . O pas mus yra tokia mergaitė buvo labai nelanksti nuvedė ją į gimnastika nuo rugsėjo ir dabar padaro špagata thumbup.gif laisvai. O šiaip tai reikia namie dirbt ir gal tada apseisit be gimnastikos ax.gif . O aš tai šiandien pikta ateinu pažiūrėt kaip sekasi o ten blink.gif daro viską bet kaip nei rankų nelaiko, nei greičio schmoll.gif , oi tai susinervinau moralą išrašiau basisinį. Kai pasižiūri kaip čiuožia musų metų vaikai jai ir pusantro padaro, ir suktukus kombinuotus verysad.gif , ir krepšelius pirmyn ir atgal. Vienu žodžiu šiandien aš gilioje depresijoje ir dabar kyla klausimas kam tokius pinigus kišti??Kad ji š.. ten maltu. Nu pažiūrėsiu palauksiu varžybų o tada jau paaiškės
Nu bet man atrodo, kad jus geriau imkit papildoma čiuožima ir choreografija blush2.gif
Atsakyti
Bėda tame, kad aš pati nė bum bum nemoku blush2.gif Tai kaip aš vaiką pamokinsiu g.gif
O kregždę ir mes namie bandom, bandom, bandom... nu ne kregždė, o nusenus višta gaunasi doh.gif
Ir šokdynę kankinam... nes po 10 litų mokėt, kad per šokdynę išmokintų peršokt unsure.gif neee schmoll.gif
Beto ir laiko mažoka. Iš daržo 18-19 val grįžta, tai valgom, prausiamės, dantis valom ir liuliuko rolleyes.gif
o papildomas čiuožimas nepakenktų, nes jau dabar dvi draugės sulipusios, vodoj neperelit, pliurpia visąlaik unsure.gif tai jei jas atskirt ir dar su kokia stipresne mergaite sujungt, būtų gal ir neblogai g.gif beto, maniškė dar vis pačių mažiausių pulkelyje, kur darbas tik 25 proc. sudaro, o visą kitą laiką su ožiais kovojama doh.gif tiesa, mes savuosius jau išvarėm, į treniruotes nebeimam tongue.gif
Kad profesionali sportininkė būtų tai nebaisiai tenoriu, bet stengiuos įkalt galvon, kad jei jau nusprendei kažką daryt, tai daryk normaliai
nežinau kaip čia toliau bus, kaip vežiot reiks g.gif dar anglų kalbos papildomai pamokint norėčiau g.gif Kur kreiptis, kad parą kokiom 5 valandom pratęstų g.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Motina: 20 spalio 2005 - 19:48
Motina, o tu tiesiog padaryk eksperimentą namuose liepk jai gražiai ir pasitempusiai pastovėti 10 min.Pamatysi kas gausis. Jei turit šokdynę namuose pašokinėkit gerų 20 min. o tada mostus padarykit pirmyn, į šalis ir t.t. o po to tempimą, kad kiekvieną poziciją išlaikytų ilgiau nei 30s.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif aš ir vėl pikta vėl mano vaikas "miega ant ledo". Jau nebežinau vežioju kiekvieną mielą diena ir vis vietoje cry.gif cry.gif cry.gif . Dabar namie liepiau viską daryti tai namie kaip ir neblogai o ant ledo niekaip schmoll.gif . Trenerė ir idomiai pasakė tipo taip : jai neišmoks tai į varžybas neims, kad jai gėdos nedarytu blink.gif blink.gif doh.gif
Nera o dėl 10 min pastovėjimo tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir dar su pakeltom rankom į šonus blush2.gif kaip lede
Atsakyti
Dėl to "miegojimo" skaičiau vieną teoriją, kad dalis vaikų turi savybę ilgai ilgai stovėti vietoje, o paskui daryti staigią pažangą, kai kiti viską pasiekia palaipsniui.
Dar pagalvok ar nesiruošia ji susirgt, nes bent jau maniškė tai kelias dienas prieš ligą visuomet "mirštančią gulbę" vaidina g.gif
O gal suveiks pagrasinimas neimt į varžybas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Motina @ 2005 10 21, 21:17)
O gal suveiks pagrasinimas neimt į varžybas  tongue.gif

Ir aš taip tikiuosi g.gif , varžybos tik po mėnesio manau yra laiko dar pasistiebti. Aš jos klausiau daugybe kartų gal ji nenori čiuožti, bet ji sako , kad nori. Netgi ji namie ir visur kur einam visada tai kokį suktuką padaro, tai dar ką nors matosi, kad jai patinka čiuožti. Ir pvz savaitgali mes neinam į treniruotes tai ji labai pasiilgsta smile.gif Nežinau šiandien viską apgalvojau šiam sezonui jau pasiruošėm viska susipirkom, vistiek bus ir vietinių varžybų, o čia jau manau ir pamatysim išmoko ji ką nors ar ne g.gif . Jeigu ne tai tikrai nežadu toliau tokius pinigus kišti leisiu į kokius tautinius šokius lai striksi ir nebrangu ir koncertuoja daug, ir viskas "valdiška" doh.gif
Atsakyti