Įkraunama...
Įkraunama...

Dailusis čiuožimas

Sveiki 4u.gif išsiparduodame suknytes, gal kam reikia ?http://www.goldenice.lt/lt/isparduotuve
Atsakyti
Va čia
Atsakyti
Sveikos ciuozejos,gal galetumete parasyti estjos internetines parduotuves adresa ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dasta @ 2008 11 09, 12:35)
Sveikos ciuozejos,gal galetumete parasyti estjos internetines parduotuves adresa ax.gif


www.icestar.ee 4u.gif
Atsakyti
SVEIKUTES,PARDUODU TRENIRUOCIU KOSTIUMUS, DEVETI,BET LABAI GEROS user posted image
Papildyta:
[CODEuser posted image
Atsakyti
keik kainuoja dailusi ciuozimas ant akropolio ledo?
kiek kartu per savaite?ar dar vietu liko?kaip asiregti?ir kiek laiko trunka?
Papildyta:
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meilute5599 @ 2008 11 19, 15:16)
keik kainuoja dailusi ciuozimas ant akropolio ledo?
kiek kartu per savaite?ar dar vietu liko?kaip asiregti?ir kiek laiko trunka?
Papildyta:
4u.gif


Moketi reikia uz ledo abonimenta 10-ciai kartu (60lt) ir po 15lt uz kiekviena pamoka trenerei.
Kartu einat tiek kiek pajegiat ir kiek trenere rekomenduoja, nes jie ten dirba kiekviena berods diena, tik dar reikia pasiskaiciuoti ar galite 200lt isleisti per pora savaiciu ar per menesi treniruotems apmoketi smile.gif
Pradzioj manau jokiu rubu specialiu nereikia, nes galite greitai persigalvoti del lankymo, tad kam tos islaidos. Siltesnes aptemptos kelnytes, kur judesiu nevarzo, mauti ant pedkelniu, siltas megztinis, kepuryte galvai, pirstines kuo siltesnes ir neperslampamos. Galima koki trumpa sijonuka dar ant tu "obtezkiu" virsas uzsimaukslinti, bet nebutina smile.gif
Trunka berods apie valanda ar truputi ilgiau..
Vietu ten niekad nepritrukstama smile.gif Vaikai greitai perserga tuo ciuozimu, nes vis tik sportas tai , o ne traleliuskos biggrin.gif
Pradinukus priima visus beveik, jei tik pastovi ant ledo. O dabar jau daug ir atkritusiu bus... mirksiukas.gif
Patarimas: neskubekite visko susipirkti. Kostiumeliu, paciuzu ir pan. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
norėčiau patarimo apie pačiūžas- prisiskaičiau visko, tai rezultate galva apsisuko ir suprantu, kad nieko nesuprantu... sad.gif(
Reikia pasirinkti tarp Jackson ir Wifa, nes kaip suprantu tik jos yra LT, mano vaikis nėra didis čiuožikas, todėl iš estijos neužsakinėsiu (nusprendžiau kad per sudėtingas procesas smile.gif). edea iškritikavo dėl odos kvapo, tai atmečiau. Ką patarsit?
Atsakyti
kiek zinau tai wifa siauresniai kojytei,atrodo taip g.gif mums tai ri lotuliukas.gif edelliai geriausios
Papildyta:
riedell
Atsakyti
QUOTE(kiki @ 2008 11 23, 18:51)
edea iškritikavo dėl odos kvapo, tai atmečiau.


Nors pradėjau čiuožti suaugęs, bet truputi turiu patirties su Edea, tad pasidalinsiu. Maždaug prieš 2 metus Skate Shop parduotuvėje įsigijau Edea Chorus + MK Professional pačiūžas su vienerių metų garantija. Kadangi laiko ant ledo praleisdavau daug, vidinis odos sluoksnis nespėdavo išdžiūti nuo prakaito, nuolat būdavo šlapias ir po kurio laiko prasmirdo. Maždaug po pusės metų tas sluoksnis pradėjo skylinėt, plyšinėt. Kadangi dar galiojo garantija, vasarą nunešiau pačiūžas į Skate Shop. Rūta nufotografavo plyšusį pačiūžų vidinį pamušalą ir nusiuntė nuotrauką Edea savininkei. Tuo tarpu man buvo gražintos pačiūžos ir galėjau treniruotis toliau. Iš Edea savininkės Rūta sužinojo, kad toks plyšimo atvejis jau ne pirmas, tad man bus pagamintos naujos pačiūžos su viduje jau panaudota ne oda, o specialia prakaitui atsparia medžiaga - Mikrofirba. Maždaug po 4-6 savaičių sulaukiau naujų pačiūžų jau su Mikrofibra. Pavažos buvo persuktos ant naujų, o senieji batai lyg šiol guli pas mane spintoj prisiminimui. Praėjo jau daugiau, nei vieneri metai, lyg viskas gerai - nei kvapo, o ir džiūva greičiau. O treniruojuos ne mažai - dažniausiai 6 dienas per savaitę. Ir po treniruotės kojos visada būna suprakaitavusios, šlapios. Aišku, į pačiūžas lendu visada su švariom kojinėm.
Tai vat, nežinau, ar dabartiniai visi Edea batai gaminami su Mikrofibra, ar tai tik atskiriems atvejams, panašiems į mano. Tad, jei kada sugalvosit įsigyti Edea, prieš tai pasidomėkit, iš ko sudarytas vidinis batų pamušalas. Aišku, jei kojos per daug neprakaituoja, tai gal ir oda ilgai laikys. Pas mane ji tiesiog išpuvo nuo nuolatinės drėgmės... smile.gif
Atsakyti
Na mums Jackson pradinukams papelyjo šiek tiek. Pradžioj nieko, bet kai ėmė daugiau dukra treniruotis ir atjungė šildymą nebespėdavo išdžiūti. Patarčiau pasimatuot galimus variantus ir išsirinkti patogiausius, nes Wifos batai dukrai buvo siauroki, be to ir keltis batukų gan žema, o Edeos - atvirkščiai, rinkomės dėl to Jacksonus, bet paskui džiaugiausi dar ir dėl to kad tai buvo lengviausi batai, kas mano mergaitėj buvo gana gerai, nes ir su lengvomis sunkiai nuo ledo pašokdavo. Be to tuomet ir kainytė žymiai buvo mažesnė, nei kitų. Tiesa Wifa padai išformuoti ortopediškai, o Edea ir Jackson reikia atskirai tokius pirkt.
Šiaip renkantis pačiūžas manau vertėtu labiausiai atsižvelgt kokiam treniruočių krūviui jos skirtos, nėra reikalo pirkti sudėtingesniems šuoliams bei intensyvioms treniruotėms skirtų pačiūžų, jei to nereikia. O pradedantiesiems manau ir padėvėtų pilnai užtenka, jei tik reikiamo dydžio yra galimybė rast.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2008 11 24, 16:08)
Na mums Jackson pradinukams papelyjo šiek tiek. Pradžioj nieko, bet kai ėmė daugiau dukra treniruotis ir atjungė šildymą nebespėdavo išdžiūti. Patarčiau pasimatuot galimus variantus ir išsirinkti patogiausius, nes Wifos batai dukrai buvo siauroki, be to ir keltis batukų gan žema, o Edeos - atvirkščiai, rinkomės  dėl to Jacksonus, bet paskui džiaugiausi dar ir dėl to kad tai buvo lengviausi batai, kas mano mergaitėj buvo gana gerai, nes ir su lengvomis sunkiai nuo ledo pašokdavo. Be to tuomet ir kainytė žymiai buvo mažesnė, nei kitų. Tiesa Wifa padai išformuoti ortopediškai, o Edea ir Jackson reikia atskirai tokius pirkt.


O mes pirkom Wifa prima padevetas, bet kaip tik pasitaike platesnes, nes musu merginos kojyte nesiaura.
Atsakyti