Įkraunama...
Įkraunama...

Dailusis čiuožimas

Merginos, bandau prisijungti prie to estisko tinklapio, kur minejot, bet kazkaip neatidaro ten nieko... g.gif mums labai reikia paciuzu ir kostiumelio. esam 130 cm ugio, o kojyte mazdaug 33 dydzio. Gal kas turite geru patarimu arba interneto nuorodu? bigsmile.gif
Papildyta:
ir dar... labai domina dastos suknute, dukra neduoda ramybes. Paskambinkite prasau man arba parasykite savo tel, jei dar neparduota. Mano tel yra 865646134 Kristina
Atsakyti
QUOTE(loorra @ 2008 09 12, 23:10)
Merginos, bandau prisijungti prie to estisko tinklapio, kur minejot, bet kazkaip neatidaro ten nieko...  g.gif  mums labai reikia paciuzu ir kostiumelio. esam 130 cm ugio, o kojyte mazdaug 33 dydzio. Gal kas turite geru patarimu arba interneto nuorodu?  bigsmile.gif
Papildyta:
ir dar... labai domina dastos suknute, dukra neduoda ramybes. Paskambinkite prasau man arba parasykite savo tel, jei dar neparduota. Mano tel yra 865646134 Kristina

Sveiki parduodu paciuzas RISPORT RF3 batukas ir MK profesional pavazos. Paciuzos beveik naujos mano mergaite ciuoze su jomis tik du menesius. 8-670-53197 Jurgita rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(loorra @ 2008 09 12, 23:10)
Merginos, bandau prisijungti prie to estisko tinklapio, kur minejot, bet kazkaip neatidaro ten nieko...  g.gif  mums labai reikia paciuzu ir kostiumelio. esam 130 cm ugio, o kojyte mazdaug 33 dydzio. Gal kas turite geru patarimu arba interneto nuorodu?  bigsmile.gif
Papildyta:
ir dar... labai domina dastos suknute, dukra neduoda ramybes. Paskambinkite prasau man arba parasykite savo tel, jei dar neparduota. Mano tel yra 865646134 Kristina

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dasta: 14 rugsėjo 2008 - 14:18
Labas

maniškei 5 metai. Praeitais metais mėginom čiuožti, tai būdavo įsitveria viena ranka man į ranką, kitą ištiesia, kad lygsvarą išlaikytų, ir varom dviese.
Šiemet vasarą išmoko su ratukinėm, tai praeitą savaitę tereikėjo pamokyti kaip atsistoti ant ledo nugriuvus, ir negalėjau paskui ištraukti iš arenos. Baigėsi visi baletai, dabar kiekvieną dieną - "teti,o kada aš į čiuožimo būrelį eisiu?"

Taigi, gal kas pasidalintų info apie Vilniaus ledo rūmus: kur ten trenerių ieškoti, kokie geresni, ar moko vaikučius nuo 5 metų, kiek kainuoja, gal kokių tel. nr.? Būčiau labai dėkingas. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pandukas: 23 rugsėjo 2008 - 14:56
Sveiki, del ledo rumu nieko nezinom, bet mes ciuoziam akropolio ledo arenoj pas trenere Žana. Jos tel butu 868426014
o kainos tai nemenkos visa menesi susumavus smile.gif trenerei 15 Lt + ledas (jei abonementa pirksite, tai 6 Lt). pradedantys ciuozia tris kartus i savaite + pamoka sporto saleje
Atsakyti
Sveikos,
Pati turiu suagusiuju 1 atskyri (is senu gudziu 1992) sitoj sporto sakoj ir niekda net minciu nekilo vesti savo vaikus i sia sporto saka, bet ... palydejom kaimynu mergaiute, mus pastebejeo trenere ir dabar ciuoziam... Bijau traumu, nes ranka luzusi skauda keliaii skauda, ne kaip pensininkai jauciuosi o dar tik 4 desimtis. ax.gif Beje ar ciuozeju mamaos ziuri i sudejima nors kiek? Ne sioj sproto sakoj svarbu neddelis ugis lengvi kaulai ir smulkus sudejimas
Atsakyti
pasitaisau 2 atskyris
Atsakyti
to grrr (B



Ko dabar apstojot?
Ko kojelėm trypiat?
Ko mane sodinat
Blizgančion mašinon?

Aš dar padainuosiu
Jums gražių dainelių,
Jūs tik nemosuokit
Sausosiom lazdelėm.

Jūs geriau atremkit
Čia mane į sieną -
Tos lazdelės jūsų
Nežaliuos vis viena.


wub.gif
Atsakyti
Cia apie ka? Tipo jei nera duomenu nepades pinigai?
Pritariu smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(kiki @ 2008 09 28, 01:04)
Sveikos,
Pati turiu suagusiuju 1 atskyri (is senu gudziu 1992) sitoj sporto sakoj ir niekda net minciu nekilo vesti savo vaikus i sia sporto saka, bet ... palydejom kaimynu mergaiute, mus pastebejeo trenere ir dabar ciuoziam...  Bijau traumu, nes ranka luzusi skauda keliaii skauda, ne kaip pensininkai jauciuosi o dar tik 4 desimtis. ax.gif  Beje ar ciuozeju mamaos ziuri i sudejima  nors kiek? Ne sioj sproto sakoj svarbu neddelis ugis lengvi kaulai ir smulkus sudejimas

Pas mus Kaune nieks nieko nežiūri priima ir tiek, bet kokio sudėjimo, bet kokio amžiaus
Atsakyti
Mano dukrai ę.į metu. Pries pora savaiciu pamate per ort laida apie dailuji ciuozyma...ir pareiske-as irgi noriu taip graziai sokti. Tai kas sestadieni sedi prie tv ir zavisi. Jauciu reikia ja nors karta nuvesti i ledo arena ar akropoli...bet as pati silpnokai stoviu ant paciuzu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kiki @ 2008 09 28, 01:04)
Sveikos,
Pati turiu suagusiuju 1 atskyri (is senu gudziu 1992) sitoj sporto sakoj ir niekda net minciu nekilo vesti savo vaikus i sia sporto saka, bet ... palydejom kaimynu mergaiute, mus pastebejeo trenere ir dabar ciuoziam...  Bijau traumu, nes ranka luzusi skauda keliaii skauda, ne kaip pensininkai jauciuosi o dar tik 4 desimtis. ax.gif  Beje ar ciuozeju mamaos ziuri i sudejima  nors kiek? Ne sioj sproto sakoj svarbu neddelis ugis lengvi kaulai ir smulkus sudejimas



Manau, preciziskai ziureti sudejimo turetu tos mamos, kurios augina vaikus profesionalias ciuozejais. O aplamai sveikintina, kad vaikai sportuoja, o ne kiemais eina, visi vaikai turi tureti vienoda teise sportuoti, o ne tik turintys idealius matmenis.
Atsakyti