Įkraunama...
Įkraunama...

Dailusis čiuožimas

Panašu, kad mes su Jūsų duktyte treniruojamės kartu, nes aš irgi lankau stovyklą pas Beatą. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikolajus @ 2008 06 04, 10:33)
Panašu, kad mes su Jūsų duktyte treniruojamės kartu, nes aš irgi lankau stovyklą pas Beatą. 4u.gif

Šaunu smile.gif KIEK supratau,tai treniruojiesi senokai,bet pas Beatą ankščiau nemačiau.Turbūt esi vyresnėje grupėje.Kiek laiko lankai ?Gal jau turi kokių laimėjimų? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ginutė @ 2008 06 04, 09:56)
Šaunu smile.gif KIEK supratau,tai treniruojiesi senokai,bet pas Beatą ankščiau nemačiau.Turbūt esi vyresnėje grupėje.Kiek laiko lankai ?Gal jau turi kokių laimėjimų? 4u.gif


Oj ne, pradėjau treniruotis suaugęs, tad apie laimėjimus čia negali būti kalbų. Na nebent tarp tokių kaip aš, suaugusiųjų. Pradėjau truputi daugiau, nei prieš dvejus metus, bet varžybose dar nedalyvavau. Tiesiog nesinori, kol neatidirbsiu gražaus čiuožimo su tiesia laikysena, laisvais judesiais ir pan.. Juk man tai daugiau hobis, į profesionalųjį sportą jau seniai per vėlu. O lankau suaugusiųjų grupėje. Šiaip, mūsų tokių, suaugusiųjų čiuožimo entuziastų, yra daugiau, ir bendraujame mes čia. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indrel @ 2008 03 16, 02:01)
O 4 metai nemanau, kad per anksti, ziurint, kiek pats vaikas rodo noro..


Sveiki, visai netycia uzklydau i sia tema ir labai apsidziaugiau.
Visu pirma 4 metai tinkamiausias laikas pradeti ciuozti, dauguma garsiu ciuozeju pradejo nuo 3-4 metuku.

As pradejau lankyti dailuji ciuozima nuo 4 metuku, Klapedoje. Sekesi puikiai, po keliu metu pradejau dalyvauti varzybose, is pradziu aisku tai buvo tik mazyliu pasirodymai, paskui varzybos rimtejo. Tik baigiesi viskas tragiskai, del ko net iki siu dienu skauda sirdi verysad.gif .
Pasiekus dideliu laimejimu, iki sporto meistro tarp junioru beliko kelios varzybos - uzdare musu ledo arena!!!! Buvau dar vaikas, tad net nesupratau kas ten ir kaip ivyko, todel ir negalejau nieko pakeist.
Dabar su asaromis akyse ziuriu visas varzybas ir svajoju, kad gal mano vaikai ispildys mano neissipildziusia svajone.

Pries kelerius metus, kai tik pradejo atsidarineti ledo ciuozyklos - man tai buvo kaip atgaiva, nors po 8 metu pertraukos aplamai netikejau kad galesiu ne tai kad ciuozt, o net isstovet ant paziuzu. Bet kai nuvarydavau i ciuozyklas visi nuolat klausinedavo ar seniai lankau dailuji ciuozima- buvo be galo malonu.
Noreciau kazka veikt, supratau , kad yra kazkokie bureliai suagusiuju, galimos net varzybos. Labai noreciau suzinoti ko daugiau info.
Ir atsigavusi po dvieju gimdymu vel SUZIBETI ant ledo. blush2.gif

4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikolajus @ 2008 06 04, 18:55)
Oj ne, pradėjau treniruotis suaugęs, tad apie laimėjimus čia negali būti kalbų. Na nebent tarp tokių kaip aš, suaugusiųjų. Pradėjau truputi daugiau, nei prieš dvejus metus, bet varžybose dar nedalyvavau. Tiesiog nesinori, kol neatidirbsiu gražaus čiuožimo su tiesia laikysena, laisvais judesiais ir pan.. Juk man tai daugiau hobis, į profesionalųjį sportą jau seniai per vėlu. O lankau suaugusiųjų grupėje. Šiaip, mūsų tokių, suaugusiųjų čiuožimo entuziastų, yra daugiau, ir bendraujame mes čia. 4u.gif

Na manau,kad laimėjimų pasieksi ir entuziastų grupėje 4u.gif ,juk laimi ne vien profesionalai.Svarbu,kad tau tai patinka,o varžybos bus ankščiau ar vėliau.Matau tikiesi jose dalyvauti,tai pirmyn thumbup.gif gerai čiuoži thumbup.gif
Atsakyti
Prduodu mazai nauduotas(5men) paciuzas... batas-"RISPORT RF3", pavažos "Coronation Ace" 30-31d. ant ju raso 220.
Mokejom apie 1200lt. parduodu uz 800lt. kaina nepaskutine. Nuotraukas galiu atsiusti pastu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(dinarija @ 2008 06 24, 20:55)
Prduodu mazai nauduotas(5men) paciuzas... batas-"RISPORT RF3",  pavažos "Coronation Ace" 30-31d. ant ju raso 220. 
Mokejom apie 1200lt.  parduodu uz 800lt. kaina nepaskutine. Nuotraukas galiu atsiusti pastu 4u.gif

http://i94.photobuck...88/IMGP9698.jpg
Papildyta:
QUOTE(dinarija @ 2008 06 24, 20:59)
Prduodu mazai nauduotas(5men) paciuzas... batas-"RISPORT RF3",  pavažos "Coronation Ace" 30-31d. ant ju raso 220. 
Mokejom apie 1200lt.  parduodu uz 800lt. kaina nepaskutine. Nuotraukas galiu atsiusti pastu 4u.gif tel. 865528474
Papildyta:

http://i94.photobuck...88/IMGP9698.jpg

http://i94.photobuck...88/IMGP9692.jpg
Atsakyti
[Laba diena visoms forumo dalyvems ir dalyviams.Noreciau parodyti keleta sukneliu pavyzdziu.Siaip tai cia menines gimnastikos kostiumai,bet galetu tikti ir ciuozimui.]
CODE
[IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm124/astadausiene/Picture1003.jpg[/IMG]
[CODE][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm124/astadausiene/Picture844.jpg[/IMG]
user posted image
Papildyta:
[CODE]user posted image

Papildyta:
[CODE]user posted image

Papildyta:
[CODE]user posted image
Sios dvi mergaites prie ''Lithuania''su mano kostiumeliais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dasta: 05 liepos 2008 - 12:24
[VISAS SUKNELES SUKURIAU IR PASIUVAU PATI] smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dasta @ 2008 07 06, 22:17)
[VISAS SUKNELES SUKURIAU IR PASIUVAU PATI] smile.gif  smile.gif  smile.gif  smile.gif

thumbup.gif Labai grazu
Atsakyti
QUOTE(lawryte77 @ 2008 07 07, 17:28)
thumbup.gif  Labai grazu

Tikrai grazu. Labai thumbup.gif. Tik noriu paklausti, kiek kainuotu toks grozis? g.gif
Atsakyti
[Sveikos mergaites ,noriu pristatyti jums savo naujausia modeliuka'' SNIEGUOLE''[CODE]user posted image
Atsakyti
sveiki 4u.gif
as irgi noreciau pasiteirauti gal kas turite parduoti paciuzas 34-35dydzio g.gif
Atsakyti