Įkraunama...
Įkraunama...

Dailusis čiuožimas

QUOTE(DRUGELIS DRAUGELIS @ 2008 01 23, 11:52)
Tai kaip suprantu Vilniuje Akropolyje gera trenerė Žana?Nes mes irgi galvojam pavasarį pradėt lankyt.

Gal galėtumėte kas nors parašyti pačiūžų galandytojo Kaune Ašigalio gatvėje telefoną Skubu. AČIŪ
Atsakyti
Gal galėtumėte kas nors parašyti pačiūžų galandytojo Kaune Ašigalio gatvėje telefoną Skubu. AČIŪ

Siaures pr.12-16
8 37 722775 4u.gif
Mes cia galandam. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Apie Asigalio g. negirdejau
Atsakyti
Gal kas nors parduoda 34 didzio paciuzas? ax.gif
Atsakyti
Sveikutes,
kas labiau patyrusiu ciuozeju mamos, gal parasytumet kaip vyksta paciu maziausiu varzybos. Pasidalinkit patirtimi, kad zinotume, ko tiketis
Atsakyti
QUOTE(Augustė @ 2008 01 28, 20:51)
Sveikutes,
kas labiau patyrusiu ciuozeju mamos, gal parasytumet kaip vyksta paciu maziausiu varzybos. Pasidalinkit patirtimi, kad zinotume, ko tiketis

Sveikutes,
o jus apie varzybas akropolyje? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitaxxxx @ 2008 01 28, 22:01)
Sveikutes,
o jus apie varzybas akropolyje? rolleyes.gif


Va, va ax.gif Auguste, ir aš norėjau paprašyt, kad sukonkretintum klausimą. Kokios varžybos domina?? g.gif
Atsakyti
Galima paziureti nuotraukas is praeitu metu varzybu adresu thumbup.gif http://public.fotki.com/axelis/
thumbup.gif
Atsakyti
Sekmes visiem ciuozejam rytojaus varzybose 4u.gif
Ir mes ateisim paziuret su didele palaikymo komaneda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Motina @ 2008 02 01, 21:33)
Sekmes visiem ciuozejam rytojaus varzybose 4u.gif
Ir mes ateisim paziuret su didele palaikymo komaneda 4u.gif


Ateikit, ateikit 4u.gif 4u.gif vaikams tikrai labai reikės palaikymo mirksiukas.gif
Atsakyti
As bandau rasti kas mano mergaite suzavetu, tai noreciau dabar pabandyti atvesti paciuozineti. Sakykit ar imanoma toks dalykas, kad pavyzdziui viena karta pasiimti trenere pabandymui ir kiek tai kainuos.
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdute23 @ 2008 02 03, 15:17)
As bandau rasti kas mano mergaite suzavetu, tai noreciau dabar pabandyti atvesti paciuozineti. Sakykit ar imanoma toks dalykas, kad pavyzdziui viena karta pasiimti trenere pabandymui ir kiek tai kainuos.

Manau kad imanoma, kiek kainuotu nežinau. Tik manau kad nusprest iš vieno karto neimanoma patinka vaikui ar ne
Atsakyti
QUOTE(Motina @ 2008 02 01, 21:33)
Sekmes visiem ciuozejam rytojaus varzybose 4u.gif
Ir mes ateisim paziuret su didele palaikymo komaneda 4u.gif


Motina, ir visi sirgaliai,

kaip jums patiko varžybėlės?? ax.gif kaip vertinat čiuožėjų pasirengimą rimtesnėms varžyboms?? g.gif klausiu, nes esu diletantė šioje srityje blush2.gif o išgirst jau daugiau rimtų varžybų gyvai stebėjusių žmonių nomonę labai norisi blush2.gif
Atsakyti