Įkraunama...
Įkraunama...

Dailusis čiuožimas

Pas mus ožiai sumažėjo iki minimumo tongue.gif Gal greitis didesnis, mažiau sušąla, beto viskas geriau gaunasi, tai dažnai savim patenkinta būna thumbup.gif Labai jau nori į kitą arenos pusę, kur vyresnės mergaitės, pereit biggrin.gif
Kol kas čiuožiam du kartus per savaitę, galvoju gal dar vieną papildomą treniruotę paimt g.gif
O kur apsaugas ant pačiūžų gaut? Lietuvoj, ta prasme ax.gif Nes perėjau sporto parduotuves kaip seksualinių paslaugų ieškodama doh.gif Nieks nematė negirdėjo blink.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif , tai kiek suprantu judat sparčiai į priekį thumbup.gif , o apsaugas mes pirkome maxsimoje, tik reik ko gero palaukti kol išstatys jie žiemines prekes g.gif , nors gal ir dabar yra nežiūrėjau ax.gif O mūsu sporto prekese prekių susijusių su dailiuoju čiuožimu praktiškai nėra schmoll.gif
White tea sekmės jums kovojant su ožiukais,svarbiausia nenuleist rankų thumbup.gif o man jūsu mergaitė ypač sporto salėje patinka, ji toks vijurkas, kad manau už visus daugiausia pasportuoja biggrin.gif
Atsakyti
katarina papasakok daugiau apie mažosios treniruotes.Mūsų tėtis sugalvojo, kad reiktų į čiuožimą leisti unsure.gif O aš bijau-nukris, užsigaus. Kada vyksta treniruotės? Ar dar priima naujokus?Kiek supratau ir pati su vaiku čiuoži?O kaip tu mažąją rengi?Kaip su pačiūžom?

Kiek laiko trunka mažųjų treniruotės? Kiek jų maždaug būna per treniruotę? Tai jeigu aš kombinzoną uždėsiu nesušals?O pirštines kaip supratau dvejas reikia, ane g.gif Matyt teks ateiti pabandyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2005 09 22, 07:56)
Kiek laiko trunka mažųjų treniruotės? Kiek jų maždaug būna per treniruotę? Tai jeigu aš kombinzoną uždėsiu nesušals?O pirštines kaip supratau dvejas reikia, ane g.gif Matyt teks ateiti pabandyti g.gif

Visu pirma tai čia kalba eina apie Kauno arena mirksiukas.gif , jei jūs iš Vilniaus tai tada reiktu klausti Motinos informacijos. O pas mus treniruotės vyksta 45 minutes, vaikų būna labai ivairiai, net kažkaip ir neskaičiavau. Kombinzonas būtu pradžiai tikrai neblogai, o pirštinių daugiau porų tikrai nepamaišys. O svarbiausia patiem apsirengti biggrin.gif
Atsakyti
Tinka Kaunas mirksiukas.gif Tik man va klausimas o kaip su pačiūžom būtų. Nes mano mergytės koja maža -24 g.gif Ir dar-ar treniruotės metu pašaliniam įeiti galima?Ta prasme ant ledo būna tik vaikai ar ir kiti šiaip atėję pačiuožti?
Atsakyti
Katarina, laukiam "virtualios" suknelės demonstracijos ir smulkios finansinės ataskaitos mirksiukas.gif
Aš vakar siuvau tuos apsauginius maišus kur ant pačiūžos bato dedasi (nežinau kaip vadinasi blush2.gif ). Mergina patenkinta liko, sakė, kad kai "pirkti" atrodo tongue.gif

O šiaip lenkiu galvą prieš treneres, kurios sugebėjo prie mano dukros "prieit", nenurašyt jos kaip išlepintos ožkos (nors iš tiesų ji panaši ir yra doh.gif ) ir netmušt noro čiuožt thumbup.gif
Dabar brolio eilė. Ledo baimę jau nugalėjo (jis praeitą žiemą ant kalniuko buvo koją susilaužęs, tai bijojo visko kas balta, šalta ir slidu cry.gif ). Jau kelis žingsnius paeina, bet nenori manęs palikt, pas mokytoją neina, nors kol rengiasi mielai su ja bendrauja. Gal jį geriau į ledo ritulį leist, bet kai pasižiūriu kokią amuniciją berniukai atsiveža, tai apie kainas pagalvojus plaukai šiaušiasi blink.gif Čia ne suknelę iš skudurinėj pirktos medžiagos suraukt unsure.gif Nors patogiau man būtų abu kartu vežiot mokytis g.gif
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2005 09 23, 06:51)
Tinka Kaunas mirksiukas.gif Tik man va klausimas o kaip su pačiūžom būtų. Nes mano mergytės koja maža -24 g.gif Ir dar-ar treniruotės metu pašaliniam įeiti galima?Ta prasme ant ledo būna tik vaikai ar ir kiti šiaip atėję pačiuožti?


Pas mumis, Akropoly, tai vieni vaikai būna per išnuomotas sesijas. Kitu metu čiuožia visi norintys. Iš savo karčios patirties siūlyčiau pačiai ant ledo neit, o iš karto atiduot trenerei. Nes mažiukus labai sunku paskui nuo kojos "atkabint", nenori be mamos eit čiuožt. Nors gal čia nuo vaiko priklauso g.gif
Tikrai, įdomu kaip Kaune?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Nera pašaliniai neina treniruočių metu, būna tik tie vaikai kurie treniruojasi su trenerėmis. Dėl pačiūžų reik klausti trnerės ar turės paskolinti, aš savo mažytei dedu 27-29 (nuo pačiūžų priklauso) išmiera. Jei norite bandyt tai galiu į AŽ trenerės numeriuką parašyti o ten jau susitarsite biggrin.gif
Suknelės mes dar neturime sad.gif , siuvėjai pasakiau , kad neskubu tai daba ir laukiame . Pakolkas išleidau 105 litus, už medžiagas ir užtrauktuką. Šiaip galima ir už 50 prasisukt bet gi prireikė mano modeliui net 4 rūšių medžiagos doh.gif
Jai aš berniuką tūrėčiau tai į ledo ritulį leisčiau ( taip mano vyras svajoja), nors kai aš pamatau vaikinus ant ledo čiuožime thumbup.gif thumbup.gif , su kokia jėga jie čiuožia thumbup.gif O kiek broliui metų ? g.gif , aš tai manau kad antram vaikui lengviau yra pavizdys Trenerėm ir aš dėkinga pvz:kai mano merginai šiandien rodė vis tą patį o ji vistiek į kitą pusę darė, nu man bežiūrint nervai nelaiko blush2.gif
Atsakyti
Jūs man dar pasakykit ar nepradėjo jūsų vaikai džniau sirgti peršalimo ligom? bijau, kad nuolat sirgs mano mažė sad.gif Ar čia man jau paranoja g.gif
Atsakyti

Nuo to laiko kai pradėjo čiuožti manoji niekad neserga thumbup.gif , nežinau gal tai tik sutapimas g.gif o treniruotė dabar bus šeštadieni ryte , valandos dar nežinau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(virgulia @ 2005 09 22, 12:51)
Aš tai pati baisiaaai mėgstu čiuožti,bet Akropolis man nepatinka,ten labai kietas ledas ir žmonių tiek daug,kad jis nespęja užšalt,grioviai tiesiog išarti.O va mano vaikis vieną kartą pabandė ir paskui ilgai nenorėjo,dabar vėl prašosi.\Gal reiks pabandyt,nors jis pas mus plaukikas ir breikistas

Nugi ledas kaip ledas g.gif Kietas ir šaltas, kaip mane dar daržely išmokino tongue.gif
Ledo rūmuose man labai nepatiko. Ir aplinka, ir muzika, ir kainos cry.gif Beto, akropoly mamytėms patogiau pažiopsot į savo vaikučius. Nereikia šalti mirksiukas.gif

QUOTE(NERA @ 2005 09 27, 10:38)
Jūs man dar pasakykit ar nepradėjo jūsų vaikai džniau sirgti peršalimo ligom? bijau, kad nuolat sirgs mano mažė sad.gif Ar čia man jau paranoja g.gif


Dar nesirgo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(katarina @ 2005 10 04, 14:10)
pradžioje svarbu kad tik ant ledo būtų  mirksiukas.gif


Jo, patys mažiausi iš pradžių patį ledą tyrinėja, sniegelį krapšto, akis išpūtę į vyresnius žiūri, o kai apsipranta, vyresnius mėgdžiot pradeda, po kiek laiko net ir trenerės paklauso tongue.gif
O mano mažius kaktą prasiskėlė sad.gif Susiūtas, aptvarstytas unsure.gif tai vėl neaišku kada pradėsim čiuožt g.gif Jau lyg ir apsipratęs buvo rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Motina: 07 spalio 2005 - 10:09