Įkraunama...
Įkraunama...

Dailusis čiuožimas

QUOTE(arkliukas @ 2007 02 26, 14:57)
Aš irgi planuoju savo pupas leisti čiuožti, tik va bėda dar Kaune nelabai yra kur  schmoll.gif
Laukiam ir mes Akropolio, gal ten bus geru treneriu.
As kai vaikas buvau irgi lankiau - ledo arenoje dar neirengtoje, labai patiko  thumbup.gif
tikiuosi ir mano pupoms labai patiks.
Su mažąja jau bandėm Kauno Marių ledą, tai ji labai džiūgavo, tik va dabar mus gripas užpuolė tai gulim ir vėl laukiam progos pačiuožinėti.
Jeigu Kaune kas žino kokį gerą tenerį būčiau dėkinga už informaciją.

mane irgi domina, kur ir pas ką Kaune galėtume mokytis čiuožti g.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif
Planuoju ir savo lialka rimtai pastumeti i ciuozima. Ir kyla tas pats klausimas... Pas ka? g.gif
Ziurejom Akropolyje pro stikla, pilna tu treneriu, bet kiek supratau pagrindines tai Zana ir Ingrida. Kazkas cia rase, kad pas Zana daugiau vaiku, tai gal salygos geresnes? O kaip kainos, ar vienodos?
Atsakyti
o kažin kokia padėtiis Kauno ledo arenoje g.gif
Atsakyti
laba
gal kas parduoda 33-34d.kokybiskas paciuzas???????
laukiu i az
Atsakyti
QUOTE(Astra* @ 2007 09 24, 14:02)
Sveiki  smile.gif
Planuoju ir savo lialka rimtai pastumeti i ciuozima. Ir kyla tas pats klausimas... Pas ka?  g.gif
Ziurejom Akropolyje pro stikla, pilna tu treneriu, bet kiek supratau pagrindines tai Zana ir Ingrida. Kazkas cia rase, kad pas Zana daugiau vaiku, tai gal salygos geresnes? O kaip kainos, ar vienodos?


Laba diena,

Mano mergytė (5 metų ) pradėjo sportuoti pas Žaną. Viskas kaip ir gerai buvo, tik labai daug vaikų būdavo treniruotėse. Dabar sportuojame pas Ingridą. Kol kas labai patinka.
Atsakyti
QUOTE(Liuda_33 @ 2007 10 04, 13:50)
Laba diena,

Mano mergytė (5 metų ) pradėjo sportuoti pas Žaną. Viskas kaip ir gerai buvo, tik labai daug vaikų būdavo treniruotėse. Dabar sportuojame pas Ingridą. Kol kas labai patinka.

o kaip su persalimo lygomis
Atsakyti
QUOTE(Liuda_33 @ 2007 10 04, 13:50)
Laba diena,

Mano mergytė (5 metų ) pradėjo sportuoti pas Žaną. Viskas kaip ir gerai buvo, tik labai daug vaikų būdavo treniruotėse. Dabar sportuojame pas Ingridą. Kol kas labai patinka.


Man tai iš viso keista, ko gali tie pradedantieji mažyliai išmokti čiuoždami pas bet kurią trenerę vakarais g.gif Juk visą treniruotę jie praktiškai prastovi vidury, nes juk pilna čiuožykla žmonių. Maniškė čiuožia rytais pas Žanetą, tuo metu čiuožia dar 2-3 mažyliai ir kelios moteriškės. Taip, kad erdvės būna per akis thumbup.gif Ir nebūna sienų "ramstytojų" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Liuda_33 @ 2007 10 04, 12:50)
Laba diena,

Mano mergytė (5 metų ) pradėjo sportuoti pas Žaną. Viskas kaip ir gerai buvo, tik labai daug vaikų būdavo treniruotėse. Dabar sportuojame pas Ingridą. Kol kas labai patinka.



QUOTE(stilinga @ 2007 10 04, 13:20)
Man tai iš viso keista, ko gali tie pradedantieji mažyliai išmokti čiuoždami pas bet kurią trenerę vakarais  g.gif Juk visą treniruotę jie praktiškai prastovi vidury, nes juk pilna čiuožykla žmonių. Maniškė čiuožia rytais pas Žanetą, tuo metu čiuožia dar 2-3 mažyliai ir kelios moteriškės. Taip, kad erdvės būna per akis  thumbup.gif  Ir nebūna sienų "ramstytojų" mirksiukas.gif



Aš irgi nepatenkinta kaip dabar vyksta užsiėmimai. Vakarais susirenka ir mažylių ir didesnių grupės, labai daug naujokų atsirado. Pratimus parodo vienai grupei ir prie kitos iškart, o ar teisingai atlieka nelabai lieka laiko žiūrėti. Man atrodo nei mažiukai nei dičkiai progreso nedaro tokiom sąlygom.
Geriau jau dvi treniruotės individualiai imti, nei 4 grupėje.
Atsakyti
o kiek kainuoja uzsiemimas,ar yra menesinis mokestis.Mano dukra nori,bet as vis pagalvoju ar ji issilaikys ant paciuzu,jei 5.5metu.
Atsakyti
QUOTE(lauraeva @ 2007 10 06, 18:36)
o kiek kainuoja uzsiemimas,ar yra menesinis mokestis.Mano dukra nori,bet as vis pagalvoju ar ji issilaikys ant paciuzu,jei 5.5metu.


Neabejokit, 5,5 metų pats laikas pradėti čiuožti, ten ir 3 metų vaikiukai lanko.
Atsakyti
gal kas žino, ar yra galimybės vesti mokyti savuosius 2,5m. mergaitę ir 4m.berniuką tik šeštadieniais ar sekmadieniais pradžioj. Ir kaip geriausia prie tų trenerių prieit. Berniuką tai į ritulį norėtųs, bet pradžiai gali ir kartu, kol pramoks ant ledo pačiuožt.
mes Vilniuje, kaip suprantu pasirinkimas - Akropolis.
o dar gal kas apie elektrėnus ką žino - ten neapsimoka? kaip kainos, kaip lygis??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aneliute: 07 spalio 2007 - 11:39
Man irgi butu idomu apie elektrenus ka nors suzinoti g.gif negi niekas ten nelanko? g.gif ir kazin ar ten darbo dienomis buna masiniai ciuozimai, ar tik savaitgali? bigsmile.gif
Atsakyti