Įkraunama...
Įkraunama...

Dailusis čiuožimas

Aš klausiu apie išmokymą čiuožti (ne dailiojo čiuožimo prasme, o paprasčiausio slydimo ledu, kur reikia tinkamai atsispirti) , o ne žingsniuoti.
Manau kad dviejų metų nereikia, aš pati per vieną kartą išmokau.


Atsakyti
QUOTE(Chloe @ 2007 09 04, 18:05)
Aš klausiu apie išmokymą čiuožti (ne dailiojo čiuožimo prasme, o paprasčiausio slydimo ledu, kur reikia tinkamai atsispirti) , o ne žingsniuoti.
Manau kad dviejų metų nereikia, aš pati per vieną kartą išmokau.

Na kaip kas supranta tą slydimą rolleyes.gif paprasčiausia rolleyes.gif . Todėl sunku ir atsakyt į tokį klausimą, mano akimis dauguma vaikų taip ir neišmoksta slysti. Va jūsų akimis pasirodo ir per 1 treniruote imanoma unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Motina @ 2007 09 04, 17:09)
Po dvieju metu  jau yra i ka paziuret  bigsmile.gif
Bet jei laaabai saziningai dirba, lanko, tai ir po metu  thumbup.gif


O konkreciau galit patikslint, kiek treniruociu per savaite pirmameciams?? g.gif
Atsakyti
Perskaičiau visą temą, tai įspūdis toks, kad Žana dirba tik su tais vaikais, kurie "tiesiog nori išmokti čiuožti", o pas Dimą ir Ingridą jau rimtos treniruotės, taip sakant "dailusis čiuožimas". Taigi išeina, kad nuo pat pradžių jau reikia nusiteikti, nes aš gi dar nežinau kaip mano vaikui seksis. Jei gerai seksis, o nueisim pas Žaną, tai tada reikės keisti trenerę?
Gal žinote kiek vaikų būna pradinukų grupėje?



Trenere Zana ir Ingrida yra pradinuku treneres, veliau pazengusius perduoda i sportines grupes pas Dima ir Danguole. Pradinuku nei Dima nei Danguole neima.
Atsakyti
[quote=Salza,2007 09 04, 22:04]
Skubiai vienai mergytei reikalingos "nenudrožtos" 4u.gif pačiūžos 29-30 dydžio. Veiksmas Kaune. siūlyti tel . 8 686 30928
Atsakyti
o gal kas turit parduot 27-28 d paciuzos? (maniskej dabar 16 cm kojyte)
Atsakyti
Jei jau apie paciuzas, mes ieskome 31 dydzio, gal kas turit pasiulyt?
Atsakyti
Keliais dydziaia didesnes perkate paciuzas savo 3-6 metu vaikams, jei ju uztenka kaip cia forume rayta 1-2 metams. Juk tokiu vaiku kojos per 3 menesius po viena ismiera paauga...
Atsakyti
QUOTE(Dzaiva @ 2007 09 14, 11:37)
Keliais dydziaia didesnes perkate paciuzas savo 3-6 metu vaikams, jei ju uztenka kaip cia forume rayta 1-2 metams. Juk tokiu vaiku kojos per 3 menesius po viena ismiera paauga...


Perki 1 dydziu didesnes, ir tikiesi...
O kad tokio amziaus vaikui 2 metams uztektu paciuzu, tai, man rodos, is fantastikos srities unsure.gif

Atsakyti
As saviskei 3 metuku ciuozejai pirkau 27dydzio (tada batukus avejom 25d). Ciuoziam su tom paciuzelem nuo nauju metu, ir tikimes kad siems mokslo metams uzteks ax.gif . Prie pirsciuku gal puse centimetro laisvos vietos dar yra, bet tokiu mazu vaiku kojytes dar labai putlios (kaip bandeles) todel labai sunku uzmauti paciuzele tinkamo dydzio. Kitas paciuzeles tikriausiai pirksiu tik vienu dydziu didesnes, nors siomis esame labai patenkinti. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamos, mes pradejom su Ridell baciuzas cioziniet, sieip pradinantiems tikrai labai geri, jau siek tiek ir spaidzia po poros savaiciu uzsakiniesim naujus, tai jai kam reike geru paciuzu prasom rasykit man geriau i AZ, mes dabar nesiojam 30-31d, tai ir tenais mazdaug toks butu( reike butinai matotis) 4u.gif
Atsakyti
Jeskom geru paciuzu ( panesiotu) 25-26d. jai kas turit tai lauksim 4u.gif Sesute musu irgi labai nori ciozti tik tik dar nelabai zinom ar iseis jai, nauju pirkt neapsimoka nes dar ji ir pati nekaip neapsisprende, seip mes pradejom pas Ingrida, ant ledo tikrai pastate gana greit, dukra irgi vesiu tik pas ja, Zana pastebejau vaiku labai daug turi...kazin ar demesio visems uztenka??? g.gif
Atsakyti