Įkraunama...
Įkraunama...

Dailusis čiuožimas

Rytoj, 8.30 treniruotė. Ateik į akropolio ledą ir pasižiūrėk Bus trenerės (Danguolė, Žana, atrodo, kad ir Aušra), pasižiūrėsit, vaikas pažiūrės, kuri patinka.
O Dima, man rodos, sekmadienį ryte ledą nuomoja. Galit irgi nueit, pasižioplinėt.
Taip ir išsirinksit. Nes šiaip tai visi treneriai nieko g.gif
Atsakyti
Man dar labai įdomu, g.gif kaip ten su gimnastika ir chareografija, ar trenerė nukreipia ar patiems reik ieškotis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(carnitaster @ 2007 02 04, 16:08)
O gal kas gali padėti pasirinkt gerą trenerį? thumbup.gif Žinau, kad Akropolyje dirba Žana, Dima, Danguolė. Labai noriu, kad geras būtų treneris mano dukrai. Mes dar tik planuojam pradėt lankyti, tai noriu iš karto padaryti gerą sprendimą. Padėkite man PLEAAAAAAAZ mastau.gif

ar jau pradejot lankyti?
Atsakyti
QUOTE(beata777 @ 2007 02 17, 23:02)
ar jau pradejot lankyti?


Čiuožiam kol kas be trenerio, mokinu pati ir labai neblogai sekasi, pirmą kartą atsistojo ant pačiūžų ir čiuožia pati, net nesilaikydama už borto. Jau bando kregždutę daryti lotuliukas.gif , sakau pirma čiuožt gerai išmok, po to skraidyk lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif .Dar neapsisprendžiu dėl trenerio, jau po kokių poros savaičių norėčiau atiduoti treneriui. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(carnitaster @ 2007 02 19, 15:31)
Čiuožiam kol kas be trenerio, mokinu pati ir labai neblogai sekasi, pirmą kartą atsistojo ant pačiūžų ir čiuožia pati, net nesilaikydama už borto. Jau bando kregždutę daryti lotuliukas.gif , sakau pirma čiuožt gerai išmok, po to skraidyk lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif .Dar neapsisprendžiu dėl trenerio, jau po kokių poros savaičių norėčiau atiduoti treneriui. ax.gif

o paciuzas pirkai?kiek kainavo?
kiek valanda ciuozimo kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(beata777 @ 2007 02 19, 14:35)
o paciuzas pirkai?kiek kainavo?
kiek valanda ciuozimo kainuoja?


pačiūžų dar nepirkau, čiuožėm su Akropolio, nelabai geros, bet pradžiai gerai, o kai eisim pas trenere, teks pirkti. Mes čiuožėm dviese su dukra, su Akropolio pačiūžom, sekmadienį, tai mums abiem kainavo 12,80 lit. Nesupratau, kodėl tiek nedaug. O tavo vaikas irgi ruošiasi lankyti čiuožimą?
Atsakyti
Aš irgi planuoju savo pupas leisti čiuožti, tik va bėda dar Kaune nelabai yra kur schmoll.gif
Laukiam ir mes Akropolio, gal ten bus geru treneriu.
As kai vaikas buvau irgi lankiau - ledo arenoje dar neirengtoje, labai patiko thumbup.gif
tikiuosi ir mano pupoms labai patiks.
Su mažąja jau bandėm Kauno Marių ledą, tai ji labai džiūgavo, tik va dabar mus gripas užpuolė tai gulim ir vėl laukiam progos pačiuožinėti.
Jeigu Kaune kas žino kokį gerą tenerį būčiau dėkinga už informaciją.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arkliukas: 26 vasario 2007 - 14:58
Sveikutės mamos. Aš čia tuo čiuožimu vis domėjausi, domėjausi g.gif ir nusprendžiau prisijungti...
Vis nenusprendžiu kokias pažiūžas pirkti. Mūsiškės (kurias buvom gavę dovanų) pavogė, reik dabar naujas pirkt, o tai vaikas čiuožia su Akropolio pačiūžom. Man kažkaip gaila pirkt geriausias, o prastų irgi nelabai norisi. Čiuožiam ne taip seniai, dar nežinau kiek ilgai čiuošim blush2.gif Trenerė tai už 500Lt siūlo rinktis, o aš norėčiau pigesnių verysad.gif Ar "Wifa Prima" kažin tiktu pradedančiai šešemetei?
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2007 03 06, 01:24)
Sveikutės mamos. Aš čia tuo čiuožimu vis domėjausi, domėjausi  g.gif ir nusprendžiau prisijungti...
Vis nenusprendžiu kokias pažiūžas pirkti. Mūsiškės (kurias buvom gavę dovanų) pavogė, reik dabar naujas pirkt, o tai vaikas čiuožia su Akropolio pačiūžom. Man kažkaip gaila pirkt geriausias, o prastų irgi nelabai norisi. Čiuožiam ne taip seniai, dar nežinau kiek ilgai čiuošim blush2.gif Trenerė tai už 500Lt siūlo rinktis, o aš norėčiau pigesnių verysad.gif Ar "Wifa Prima" kažin tiktu pradedančiai šešemetei?



Sveika, bytte,

Wifa Prima - vienas geriausiu variantu pradinukams. Tik 1. - bijau, kad WP nebus daug pigesni nei kiti jums siulomi treneres variantai (nebent naudotos). 2. WP tikrai tiks jusu mergaitei, jei tik ji nera aukstesne/sunkesne/stambesne pagal savo metus, treniruociu skaicius nevirsija 2-3 kartus per savaite, o treniruojates pirmus-antrus metus. Tada tikrai galite drasiai pirkti Wifa Prima metams, o gal net ir dviems. Bet, jei treniruojates intensyviai, o mergaite nera smulkute, jums jau gali reiketi ir kiek brangesnio modelio, nes yra galimybe, kad po puses metu batai tiesiog neatlaikys. Pagal lygi, WP batai ir Exell peiliai skaitosi, kad tinkami netgi dvigubiems suoliams mokytis. Mano dukra kaip tik su tokiom pradejo ciuozti, ciuoze su WP du metus (7-8 metu), ir mes likome labai patenkinti savo pirmom paciuzom. Sekmes smile.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif


 i 
Informuoju, kad jūsų paplepėjimams apie vaikučių pasiekimus sukurta nauja tema BENDRAMINČIUOSE: "Dailusis čiuožimas. Čiuožia mūsų vaikai". Ten perkeltos ir jau priplepėtos jūsų žinutės
Atsakyti
Na va prašom - plepėkit kiek širdis geidžia biggrin.gif :
http://www.supermama...howtopic=185027


 ! 
Šioje temoje žinutės, neatitinkančios temos pobūdžio (informacijos apie būrelius) ir tik "plepesiukai" be perspėjimo bus trinamos
Atsakyti
Neradau klaipedieciu atsiliepimu. Klaipedietes parasykit, ar dailiojo ciuozimo treniruotes vyksta tik Akropolio Ledo arenoje. Kaip treneriai? Ar priima jaunesnius nei 5 m. vaikus. Maniskei 4 m. Ar uzsiemimai vyksta tik diena, ar buna ir vakarais? Kokios kainos?
Atsakyti