Įkraunama...
Įkraunama...

Dailusis čiuožimas

rimtai? pas mus tai kartais visai norm, nors 5dieni jau sudetingiau, o savaitgali geriau isvis nemeginti smile.gif elektrenai primena kauno arena, ir elektrenuose l.salta toj arenoj, nezinau kaip kaune - tik per tv maciau. o musu arenoj nors ir salta, bet supratau, kad silciau nei kitur lietuvoje.
Atsakyti
Tai stai nuejome sestadieni i Akropoli paciuozineti su dukrele.Visus galiu patikinti jog tikrai labai faina ta vaikuciu trenere Zana. Is pradziu galvojau, kad ji kaip ir visi kad tik daugiau pinigu ispesti siulo paciuzas naujas. Po to supratau, kad tikriausiai visai apsirikau, nes kaip pamaciau kaip su vaiku pradejo bendrauti ir mokyti jau nuo "sausumos", po to isvaziavus ant ledo irgi jos nepaleido is akiu. Gal tai buvo pliusas, kad ji tuo metu moke tik viena vaika, t.y. mano dukrele . Zodziu, kas noresit, tikrai rekomenduoju. Mano zuikis is pradziu nuo "nestandartiniu mokslu " buvo kiek apsalusi, nes ant ledo pirma karta ir reikejo sekti ir savo judesius ir ziureti i Zana. Po to didvyriskai visiems pasakojo kaip buvo ant ledo ir jautesi vaikui pakili nuotaika, vadinasi patiko, nors ir teko ne viena karta nukristi. Teks pasimokyti su ikvepimu. O vaikuciu, kaip auksciau kazkuri mama rase mergaiciu trenerei linkiu dideles sekmes.
su pagarba Jums.
Atsakyti
QUOTE(Nikolajus @ 2007 01 13, 23:50)
Ateikit šeštadienį iš ryto į Akropolį, pakalbėkite su kuriuo nors iš trenerių. Ten ir pasitarsit, ar pirkti naujas pačiūžas, ar gal kas nors turės padėvėtas. Pirmus sykius galėsit pačiuožinėti su Akropolio nuomojamom pačiūžom.
Privačiai parašysiu trenerės Žanos tel. numerį. Galit jai paskambint, ji tiksliau pasakys, kaip, kada ir kiek. wink.gif

ax.gif o nuo keliu metu vaikams galima eiti ant ledo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ULTRA VIOLET @ 2007 01 22, 20:34)
ax.gif  o nuo keliu metu vaikams galima eiti ant ledo? g.gif


Treneriams yra patogiau dirbti su vaiku, kai jam yra bent penkeri metukai. Bet, siekdami geresnių rezultatų, kai kurie tėvai tariasi su treneriais ir atiduoda jaunesnio amžiaus. ax.gif
Atsakyti
Labadiena mano dukra 14 metu Vilniuje nori lankyti ciuozimo pamokas.Gal pasidalinsite kas patirtimi. Gal galite duoti treneres telefona? SKaiciau,kad akropolyje dirba trenere Zana gal patartumete kur ja rasti smile.gif g.gif Gal yra kitu vietu Vilniuje be akropolio ciuozimo pamokoms? atsakykite aciu smile.gif
Atsakyti
labukas, aš taip noriu savo dukrą leisti į čiuožimą, bet kai paskaičiau jūsų atsiliepimus, tai po truputį atšoksta fantazija ir viskas atsitrenkia į pinigus.labai norėčiau, kad mane kas nors padrasintu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(carnitaster @ 2007 02 01, 22:48)
labukas, aš taip noriu savo dukrą leisti į čiuožimą, bet kai paskaičiau jūsų atsiliepimus, tai po truputį atšoksta fantazija ir viskas atsitrenkia į pinigus.labai norėčiau, kad mane kas nors padrasintu 4u.gif


Na ir leisk, jei tik ji pati to nori. Ir tegul vaiskto tol kol nores biggrin.gif Maniske rudeni isreiske nora paciuozineti rolleyes.gif Kadangi ir as ir vyriskis siek tiek ciuozinejam, tai nuejom ant ledo ir nuo tada sau sekmingai ciuozineja mirksiukas.gif Ciuozinet einam visa seima, ir darom tai kaip pramoga. Nes mums nereikia kazkokiu sportiniu rezultatu. schmoll.gif Man svarbiausia, kad vaikas suprastu, jog ciuozimas yra puikus laisvalaikio praleidimo budas, o ne saves kankinimas. ax.gif
Beje, turim ir as ir mano mazoji paciuzas, ir tikrai ne is tu nuostabiuju, kurios sioje temoje buvo minimos g.gif ir visai gerai ciuozt sekasi mirksiukas.gif

Beje, kai pries menesi, berods, emiau sekti sia tema, tai uz galvos susiemiau doh.gif bet po to apsiraminau, kiekvienam zmogui juk duotas savas kelias: as ciuozima suvokiu kaip pramoga, kaip nuostabiai praleista laika su seima ir draugais. Tai ir savo vaikui perduodu. Kitiems tai rekordu siekimas, o dar kiti gal dar ka nors sugalvos ax.gif Taigi sekmes, ramiai pagalvok ko tikiesi ir ko tikisi tavo mergaite is ciuozimo.
Atsakyti
ačiū už savo nuomone, gerai sakai, reik man pirma nuvesti šiaip pačiūžinėt, o gal ir pati nebenorės po pirmo karto, o jei patiks, tai aš norėčiau, kad ji rimtai sportuotų, toks jau mano būdas, ką darai daryk gerai ir iki galo, o ne šiaip sau, metus čiuožiu, o po to staiga nebenoriu. Aš pati vaikystėj lankiau pramoginius, tai ir gerų laimėjimų pasiekiau, todėl ir noriu, kad ji gerai apsispręstų. Bet jau kainos kainos, baisu vien tik nuo minties doh.gif bet labai norisi
Atsakyti
Kainos nuo pramoginiu nelabai kuom skiriasi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(katarina @ 2007 02 02, 20:12)
Kainos nuo pramoginiu nelabai kuom skiriasi  mirksiukas.gif

tame ir reikalas, aš dar norėjau ją leisti į pramoginius, bet kadangi kainos nelabai skiriasi, tai nutariau geriau į čiuožimą. Ir kodėl mane traukia būtent tokios brangios sporto šakos? g.gif
Atsakyti
O gal kas gali padėti pasirinkt gerą trenerį? thumbup.gif Žinau, kad Akropolyje dirba Žana, Dima, Danguolė. Labai noriu, kad geras būtų treneris mano dukrai. Mes dar tik planuojam pradėt lankyti, tai noriu iš karto padaryti gerą sprendimą. Padėkite man PLEAAAAAAAZ mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(carnitaster @ 2007 02 04, 15:08)
O gal kas gali padėti pasirinkt gerą trenerį? thumbup.gif Žinau, kad Akropolyje dirba Žana, Dima, Danguolė.


Paskaityk sios temos ankstesnius pokalbius ax.gif ten buvo mineta, kad Akropolyje pradedantiesiems, berods, geriausiai tiktu trenere Zana mirksiukas.gif
Atsakyti