Įkraunama...
Įkraunama...

Dailusis čiuožimas

QUOTE(panelė Prym @ 2006 11 22, 13:50)
O, ačiu. Tada bandysiu ten. Tik mane nelabai žavi, kad pro tuos didžiulius "Čili picos" ir kitų kavinių stiklus visi matys, kaip aš ten strapaliosiu kaip karvė ant ledo, nes paskutinį kartą ant pačiūžų stovėjau prieš 6 metus... Ai, bet ko gi dėl vaikų nepadarysi:)


Na dėl to visai nereikia pergyventi. Bent jau aš, praeidamas pro Akropolio ledo areną, pirmumo eilėj atkreipiu dėmesį į viduriuke gražiai čiuožiančius, o ne pakraščiais vaikščiojančius. Juk, nemokėti čiuožti yra visai natūralu ir nieko tame keisto nėra. O vat mokėti gražiai čiuožti yra visai kas kitą ir į tai yra malonu pažiūrėti. Kas bent šiek tiek yra praleidęs laiko pačiūžose ant ledo turėtų su mano nuomone sutikti. Kaip ten bebūtų, į kavines poilsiautojai ateina ne vien tik pro stiklus spoksoti. Be to, nemaža dalis jų yra aplamai nebandę čiuožti. Ir tai, kad jūs su vaiku, viską pasako. Tai kad nereikia kreipti dėmesio į aplinkinius ir pirmyn. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki.

Mano dukrytei 3.5metu. Labai nori ciuozti. Mes esame is Kauno. Ledo arenoje buvom, sake kad ateitumem su paciuzom. Bet as niekur nerandu pirkti maziciu paciuzeliu (25-27dydis) Gal kas zinote kur yra tokiu pirkti, arba gal kas jau isaugot ir galetumete parduoti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(alexandra. @ 2006 12 12, 13:24)
Sveiki.

Mano dukrytei 3.5metu. Labai nori ciuozti. Mes esame is Kauno. Ledo arenoje buvom, sake kad ateitumem su paciuzom. Bet as niekur nerandu pirkti maziciu paciuzeliu (25-27dydis) Gal kas zinote kur yra tokiu pirkti, arba gal kas jau isaugot ir galetumete parduoti?  ax.gif


Bandykite pasiklausti pas tevus arba pas trenere Ledo Arenoje, gal kas turi geru nauduotu, nes geriau ir smagiau pradeti ciuozti su geresneis ( sportui tinkamais) paciuzais, dar vienas variantas surasti per e.bye internete, arba labai daug pasiulymu yra Maskvoi,teisiog reiketu pasidometi patiems arba nupirkite nauju:
Risport 4, Wifa Prima( gali buti parduotuvese),Jakson pradenantiems,ziurint kiek pinigeliu esate pasiruose skirti, nes geros paciuzas -brangus malonumas nuo 500 lt, nauduotu gal ir pigiau rasite.
Atsakyti
QUOTE(alexandra. @ 2006 12 12, 12:24)
Sveiki.

Mano dukrytei 3.5metu. Labai nori ciuozti. Mes esame is Kauno. Ledo arenoje buvom, sake kad ateitumem su paciuzom. Bet as niekur nerandu pirkti maziciu paciuzeliu (25-27dydis) Gal kas zinote kur yra tokiu pirkti, arba gal kas jau isaugot ir galetumete parduoti?  ax.gif


Jei nerasit ar nenorėsit pirkti panaudotų, tuomet apsilankykite šioje svetainėje. Čia rasite informacijos apie pačiūžas, jų kainas ir pan.. Jei kils klausimų, paskambinkite svetainėje nurodytu numeriu.
Sėkmės. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(alexandra. @ 2006 12 12, 13:24)
Sveiki.

Mano dukrytei 3.5metu. Labai nori ciuozti. Mes esame is Kauno. Ledo arenoje buvom, sake kad ateitumem su paciuzom. Bet as niekur nerandu pirkti maziciu paciuzeliu (25-27dydis) Gal kas zinote kur yra tokiu pirkti, arba gal kas jau isaugot ir galetumete parduoti?  ax.gif



Pasijeskokite cia http://www.tulup.ru/...obyavleniy.html,

o perduoti galima per traukinio palydove: jai pinigus-atgal paciuzas, teisiog zmones atnesa i stoti kada pasakysite
Papildyta:
QUOTE(Nikolajus @ 2006 12 14, 16:36)
Jei nerasit ar nenorėsit pirkti panaudotų, tuomet apsilankykite šioje svetainėje. Čia rasite informacijos apie pačiūžas, jų kainas ir pan.. Jei kils klausimų, paskambinkite svetainėje nurodytu numeriu.
Sėkmės. mirksiukas.gif


O skate shop laabai brangu!!!
Per 3 rankas!!!
Akropolije yra moteris Zana ( vienos mergaites treneres Danguoles mama), tai pas ja viskas gaunasi pigiau.....
Atsakyti
Sitoji parduotuveje as siuliciau apsipirkinieti dailiojo ciuozimo megejams. Lietuvoje yra atstove (Zana).Ten yra nurodyti telefono numeriai.
Atsakyti
Sveiki, vakar mes buvome pirmoje treniruoteje. maniskei labai patiko, siandien pabudusi klause ar eisime vel i ciuzykla bigsmile.gif . Po treniruotes buvo patenkinta ir pavargusi, vaziudama namo uzsnudo. tongue.gif
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labas mamytes, mano dukrytei ir jauvos ne 6 metukai, kartais pakalbamapie apie ciuozima ledu, ir lyg ir noretu, bet nelabai isivaizduoju nuo ko pradeti, ar is karto nuo paciuzu tokiomis sumomis, nezinau ,ar jai patiks pabandzius.Kaip manot ar kelis kartus nuejus apsiimtu kas nors ja pamokinti, ir kaip su paciuzomis,gal galima issinuomoti, ar jos tokios nepraktiskos, kad geriau perkates savas. Kaip manot nuo ko pradeti ir kiek tai kainuotu.Man butu geriau aisku savaitgali is ryto. Ar kas ten tokiais pabandymais uzsiimineja ir kaip ten ziuri i tokius vaikus, kurie dar nezino ar jie ilgiau nores ciuozineti.
Atsakyti
Sveika, Makedonija, o kur norite lankyti Vilniuje ar
Kaune? Apie Kauną galėčiau papasakoti 4u.gif
Atsakyti
Labas Alileo,
esame Vilnieciai, bet papasakok, gal Vilniuje nedaug skiriasi nuo Kauno. Aciu.
Atsakyti
QUOTE(makedonija @ 2007 01 13, 18:53)
Labas mamytes, mano dukrytei ir jauvos ne 6 metukai, kartais pakalbamapie apie ciuozima ledu, ir lyg ir noretu, bet nelabai isivaizduoju nuo ko pradeti, ar is karto nuo paciuzu tokiomis sumomis, nezinau ,ar jai patiks pabandzius.Kaip manot ar kelis kartus nuejus apsiimtu kas nors ja pamokinti, ir kaip su paciuzomis,gal galima issinuomoti, ar jos tokios nepraktiskos, kad geriau perkates savas. Kaip manot nuo ko pradeti ir kiek tai kainuotu.Man butu geriau aisku savaitgali is ryto. Ar kas ten tokiais pabandymais uzsiimineja ir kaip ten ziuri i tokius vaikus, kurie dar nezino ar jie ilgiau nores ciuozineti.


Ateikit šeštadienį iš ryto į Akropolį, pakalbėkite su kuriuo nors iš trenerių. Ten ir pasitarsit, ar pirkti naujas pačiūžas, ar gal kas nors turės padėvėtas. Pirmus sykius galėsit pačiuožinėti su Akropolio nuomojamom pačiūžom.
Privačiai parašysiu trenerės Žanos tel. numerį. Galit jai paskambint, ji tiksliau pasakys, kaip, kada ir kiek. wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikolajus: 13 sausio 2007 - 23:55
o,gal kas zinote elektrėnų ledo,kokį telefoną,ar ineternetinį psl.? g.gif Norisi nuvaziuoti ten pasičiuozinėti...ir apziūrėti elektrėniškių ledo areną cool.gif Vilniuje jau pabuvojome-patiko thumbup.gif O,tai pas mus,Kaune-jau nebeįmanoma pasičiuozinėti "laisvomis minutėmis" bigsmile.gif Turbūt visi po realybės šou"ledo zvaigzdės" traukia bandyti čiuozti lotuliukas.gif O,kai ant viso Kauno-viena "sutrūnijusi" ledo arena,tai ne kas...... doh.gif Iš ledo-tik provazos lieka.. lotuliukas.gif
Atsakyti